Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

Lenkalili....dakujem, pozrela som vsetky baby co boli operovane u dr. Svehlika, teda musim uznat, ze robi krasne prsia....fakt nadhera, kazdej jednej ktoru som pozrela, tak ma nadherne prsia od Svehlika...:)

Ja cakam, ma sa mi ozvat do konca buduceho tyzdna, lebo ja mam zaujem o Mentor.Joj uz by som to chcela mat za sebou...len mam fakt obavy ze 330ml budu pre mna malo :(

bittersweet

Baby preberali ste tu sirku pod prsiami, ze napr.ked mam 12, moj implantat by mal mat sirku 11,5 aby nepretrcal. Mne vsak Dr do vizualu navrhol 3 rozne implantaty so sirkou od 11 do 12cm..Mentor 295 alebo 320 stredny vyssi profil alebo 300 vysoky profil- ten je ta sirka 11cm ale ma zo spominanych navacsiu projekciu. Na vizuale to vyzera vsetko identicky, co je asi nerealne.

evellina

Lenkalili...diky za typy. idem hned pozriet forum s fotkami

Ty pojdes na opku ku dr.Svehlikovi??? mas uz aj termin??? a implose citala som ty chces viac ako 400 ml, vies aj aky profil dostanes????

sashinka1985

Yanka8

Doktor vela fotiek na nete nema,ale aj tu na tejto stranke je dost bab, co boli u neho,kukni galeriu.Ja ked som bola u neho na konzultacke tak mi ukazoval niektore svoje prace, lebo som chcela vidiet.on ma rad prirodzene vyzerajuce prsia, ziadne velke a neprirodzene vyzerajuce. Co sa tyka implantatov, tak jamam mentor. Dal mi na vyber polytech a mentor, ja som sa rozhodla pre mentor-kvoli zaruke, ktoru poskytuje ta znacka.

yanka8

Sashinka1985 dakujem, nevies mi poradit, kde by som mohla vidiet aj jeho pracu? Na nete som toho vela nenasla. Pre aky povrch implantatu si sa rozhodla? Citala som zevraj ten zdrsneny je lepsi ako hladky.

Nena1

Lenkalili
cc neznamená pre Teba nič. Nie je to veľkosť košíka, ale nejaké typové označenie v katalogu implantatov. Napríklad, to môže znamenať profil... atď...

Lenkalili

Dievčatá čo znamená ked mi napísal dr. že objednáva implantáty veľkosť 420cc...čo je toto cc? Veľkosť košíka C? :D neviete?