Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

all
takže aj tie aj tie sú dobré, na cene mi nezáleží, či si doplatím, len potrebujem, aby sa ku mne naozaj hodili. :) Tie polytechy su mäkkšie, ale nie je tam potom väčšie riziko vlnenia?

anosa 12

Ahojte.

Nena1 nenusenka :-)pls ked suVS plavky push up tak Ti stacia D? Idem nejake poobjednavat . Pred opkou som mala vsetko VS 34B a jednoducho som na viktorkach hlboko zavisla, zatial si neviem rady .

mamita

Henka88 ja mám polytech gulate a sú úplne makucke v pohode správam na bruchu a čo sa týka záruky tak ja som k nim dostala takú knižku kde je všetko popísané a je rám aj záruka na kapsulu tak neviem a po opke som k nim dostala od mikiho aj niečo ako pas k miliónom a to nosím v dokladoch pri sebe keby niečo

mamita

Cayman.....ahoj ja som potom druhá...:o)) ten istý lekár 460 ml a podľana sú stále veľké.....akože makucke sú ale ťažké a mám pocit že mi zbytočne vyťahujú kožu takže ja som za menšie určite

peta79

martina0402
Maťka,tak super :-) ja idem bud.týždeň v pondelok,tak som zvedavá... mňa túto noc začali nejak viac pobolievať a aj dnes :-( neviem,čím to je...či som si ich náhodou včera troška nepresilila,lebo som vysávala a umývala som si sama hlavu :-( tak som to určite prehnala...

Luky2112

Kocky,ktore mate uz po a mate doma male deti (2-3 rocne) da sa to zvaldnut aj bez pomoci niekoho alebo je nutne mat niekoho na pomoc?moja rodina sa mi nejako obracia chrbtom,nikto si "nemoze zobrat dovolenku" ...rada by som teda vedela ci by som to zvladla aj sama s malym....ake to je vlastne na druhy den ked uz som doma,stale len lezim?dakujem pekne za kazdu odpoved

tetunica

Avaya

tie prska su fakt perfektne.
Prosim ta aku vahu vysku a obvod pod prsiami mas.
Lebo podla fotky vyzerame takmer rovnako a ja idem 29.1. k Marsalovi na konzultaciu a som zvedava co navrhne mne. Diki

sashinka1985

Henka88

Jamam mentor som len 9 dni po opke a posledne dvadni mi prsia pekne zmakli.o chvilu ich budem mat ako svoje. Mentor je aj drahsi kvoli tej zaruke. Doktor ti tu zaruku nespominal?co sa tyka odpisovania, odpise na emaily hned, max na druhy den. Mne vcera odpisal o pol 9 vecer.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk