Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

all kočky pomoooc !
prepáčte, že mimo tému... Dala som si odstrániť nadpojené vlasy a ostala mi plná hlava keratínu. Viete mi poradiť, ako, alebo, kto by mi ho z vlasov odstánil v BA? Za každú radu budem nesmierne vďačná. Ináč asi dohola :-((

peta79

mata125 Ada77
Baby ja som u dr.Červeňa dostala aj kartičku,ktorú mám so sebou nosiť. To aj skrz sono atď. Tak sa nato aj vy opýtajte u svojho dr. ;-)

marikamarika

Henka88
Neboj moja on sa ozve je to seriozny doktore, daj mu cas, a predsa len je vikend cize asi oddychuje aj on :)
Inak sa mas ako? Kamoska co som ju namotala na prska ide 11.3 tiez na opku k nemu, to sa akurat budete minat :)

Ada 77

mata125 ja som po op.už pomaly 3mesiace ale žiadnu kartičku som nedostala.Len do zdravotnej karty mi nalepil tie štítky o veľkosti a značke.V pondelok idem na kontrolu mám si ju pýtať?

sashinka1985

Yanka8

Ano, bola som u doktora racza 07.01 na opke. Po tyzdni som mala prvu kontrolu a o tyzden mam dalsiu. A potom je tusim o mesiac ci ako dalsia - ale to som si neni ista. Stichy ti vyberat nebude, tie su robene zvnutra, takze sa vstrebu same.kludne sa pytaj, ak budes chciet nieco vediet.

yanka8

Sasinka1985 ty si bola prosim ta u Racza? Som si trosku precitala forum a sa mi to uz vsetko pletie :-p
Ak si bola u neho, ako si mala kontroly u neho a vyber stehov? Nezijem na Sk a chcela by som ist k nemu a neviem ci mi bude stacit tyzden alebo mam radsej ostat dva na Sk. Ja budem musiet ist do prace uz po dvoch tyzdnoch ak to chcem este pred letom, jedine v auguste by som mohla ostat tri tyzdne :-( a ja to uz chcem mat cim skor za sebou :-D
Dakujem za kazdu odpoved, zhanam co najviac info

sashinka1985

Henka88

Moja, citim sa celkom dobre. Pre istotu som si zobrala este jeden tyzden volna tak budem doma tri tyzdne. To som mala v plane uz v pondelok ist do roboty ale este som taka slabsia ked som dlhsie na nohach.prsia sa ma pacia, doktorko mi ich urobil pekne-teda aspon podla mna, su take mensie a hlavne prirodzene,este ked sa usadia budukrajsie. Fotky cez mobil som si urobila uz pred troma dnami len mi to nejde cez mobil zajacikovi odoslat. Na pocitaci budem v pondelok tak to odoslem.
A coty? Ty samas ako? Stale mas pochybnosti ku ktoremu doktorovi ci si uz na sto percent rozhodnuta?

sashinka1985

Henka88

Neboj urcite ti odpise, cez vikend ale asi nie. Mozno mal toho vela. A myslim, ze kazdy doktor odpise vsetkym bez ohladu na to ci su presvedcene uz zeny ze idu k nemu alebo nie.doktori ziskavaju dalsie a dalsie pacientky len vdaka nam a nasich referencii a nasich pocitov.:-)

janas86

Ahojte baby,
ja mam termin na 17teho feb. v Avelane v Nitre ma niekto skusenosti? Sa tesim hrozne ale uz to chcem mat za sebou :-) a este jedna otazocka su tu baby zijuce v UK a opku si davaju robit na SK? lebo ja planujem byt na SK 2 tyzdne po opke po stehoch letiet naspat ak vsetko dobre dopadne. Ma niekto skusenosti tu v UK s kontrolami?
Diky babenky piste mi vsetky rady mi pomozu :+)