Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

all

kočky, čo máte mentori a kočky, čo máte polytech, spokojné ste všetky. ja by som chcela niečo mäkkšie a ostatok je asi nepodstatné. Vôbec sa neviem rozhodnúť, na pohľad a dotyk mi boli príjemnejšie polytech. Ale čo poskytujú mentori navyše vo svojej záruke? Nielen ten príspevok na reopku? Ja som pri nich ani nenašla, že majú záruku aj pri tej kapsulárnej kontrakture, ale niektorá ste to spomínali.
To je hrozné, keď jeden doktor vraví tak a druhý inak. :)

sashinka1985

Avaya

Prsiamas urobene velmi pekne.!!mas presne tu ístu znacku, velkost aj anatom ako ja. Ja som 9 dni po opke. Ako sa citis?si spokojna s prsiami?

angie77

marikamarika

ja už má rok aj 2 mesiace po opke :)mám 370ml nagor anatomické a velká spokojnost, nelutujem ani chvílku, lutujem len že som do toho nešla už o mnoho rokov skôr :)

angie77

cayman

...album je na tejto stránke, ale daj si to bez hviezdičky na začiatku *livaa.rajce.idnes.cz heslo asi máš, ak nie treba napísat zajačikovi na galeria@zoznam.sk

ennie

katus1
ja som bola na konzultacii ci ich menit po 9 rokoch a hned som bola obj. aj na druhu konzultaciu ohladne znamienok a hned mi ich urobili,nepotrebuješ nič je to sukromna klinika,bud ich urobia laserom,elektrickou ihlou alebo skalpelom-chirurgicky ambulatne. pozri si strankuku euroclink v TT alebo tam zavolaj a popýtaj sa,oni ti to pekne vysvetlia zaleži ake ich mas robi to dr. Marsal,ma esteticku a plasticku chirurgiu,mne robil na tvari a dalsie dve na tele.

martina0402

Peta79

Ahoj Petulka,tak na kontrole vsetko v poriadku,som rada,aj som mu hovorila o tej bolesti a on,ze je to normalne,ani teraz to nie je lepsie,ale ked lezim je to fajn a prska su paradne;-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk