Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Anosa12
Ja som po opke nestihla kupit ziadne plavky z VS, lebo mesiac po opke uz som isla na dovcu, tak som nakupila v rychlosti len u nas. ale urcite objednaj "DD"

bittersweet

Sashinka1985 tesim sa na tvoju fotku, strasne som zvedava ako tie 295 vyzeraju, sice ja som od teba drobnejsia, ale tiez mam tu sirku 11,5 a obvod hrudnika 72, cize by to mohlo vyzerat priblizne porovnatelne. Ja mam pocit zd sa z tych velkosti uz zblaznim, stale to riesim :)

bittersweet

Sashinka1985 tesim sa na tvoju fotku, strasne som zvedava ako tie 295 vyzeraju, sice ja som od teba drobnejsia, ale tiez mam tu sirku 11,5 a obvod hrudnika 72, cize by to mohlo vyzerat priblizne porovnatelne. Ja mam pocit zd sa z tych velkosti uz zblaznim, stale to riesim :)

henka88

all
takže aj tie aj tie sú dobré, na cene mi nezáleží, či si doplatím, len potrebujem, aby sa ku mne naozaj hodili. :) Tie polytechy su mäkkšie, ale nie je tam potom väčšie riziko vlnenia?

anosa 12

Ahojte.

Nena1 nenusenka :-)pls ked suVS plavky push up tak Ti stacia D? Idem nejake poobjednavat . Pred opkou som mala vsetko VS 34B a jednoducho som na viktorkach hlboko zavisla, zatial si neviem rady .

mamita

Henka88 ja mám polytech gulate a sú úplne makucke v pohode správam na bruchu a čo sa týka záruky tak ja som k nim dostala takú knižku kde je všetko popísané a je rám aj záruka na kapsulu tak neviem a po opke som k nim dostala od mikiho aj niečo ako pas k miliónom a to nosím v dokladoch pri sebe keby niečo

mamita

Cayman.....ahoj ja som potom druhá...:o)) ten istý lekár 460 ml a podľana sú stále veľké.....akože makucke sú ale ťažké a mám pocit že mi zbytočne vyťahujú kožu takže ja som za menšie určite

peta79

martina0402
Maťka,tak super :-) ja idem bud.týždeň v pondelok,tak som zvedavá... mňa túto noc začali nejak viac pobolievať a aj dnes :-( neviem,čím to je...či som si ich náhodou včera troška nepresilila,lebo som vysávala a umývala som si sama hlavu :-( tak som to určite prehnala...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk