Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Kejtynka

Ahojte, som tu nová. Dnes som dostala termín operácie na 15.3.2014 u dr. Červena. Len mám taky menší problém, dnes mi v práci oznámili, ze ma uvolnia az na jesen, tak sa chcem spýtať ci tu niektorá z vás nema termín na jeseň a nechce si ho so mnou vymeniť :)

Kejtynka

Ahojte, som tu nová. Dnes som dostala termín operácie na 15.3.2014 u dr. Červena. Len mám taky menší problém, dnes mi v práci oznámili, ze ma uvolnia az na jesen, tak sa chcem spýtať ci tu niektorá z vás nema termín na jeseň a nechce si ho so mnou vymeniť :)

Kejtynka

Ahojte, som tu nová. Dnes som dostala termín operácie na 15.3.2014 u dr. Červena. Len mám taky menší problém, dnes mi v práci oznámili, ze ma uvolnia az na jesen, tak sa chcem spýtať ci tu niektorá z vás nema termín na jeseň a nechce si ho so mnou vymeniť :)

Kejtynka

Ahojte, som tu nová. Dnes som dostala termín operácie na 15.3.2014 u dr. Červena. Len mám taky menší problém, dnes mi v práci oznámili, ze ma uvolnia az na jesen, tak sa chcem spýtať ci tu niektorá z vás nema termín na jeseň a nechce si ho so mnou vymeniť :)

slniecko83

peta79

Do nedavna som si stale predstavovala plavky,nakupi a tak a tetaz ako sa to blizi tak to uz mam taky stres. Ale dost budem mysliet pozitivne odteraz a tesit sa vsak za 4 dni mam prsia

slniecko83

Luky2112
Ahoj nakoniec som sa dovolala a posielam ti dve cisla 0908 937989 alebo 0948 099133. A su stsle v Novamede a robi tam sukromne. Pyzamko na gombiky mam tak aspon nemusim nikde zhanat. Dufam ze sa to u teba poriesi co sa tyka pomoci po opke,podla mna prvych par dni by bolo dobre aby si samoc nenamahala

Ada 77

All
Ahojte,chcem sa spýtať tie čo ste už po op.dostali ste nejaké potvrdenie alebo preukaz ktorý máte nosiť pri sebe?

Luky2112

Slniecko83
Ahoj :) uz si sa dovolala k Cervenovi? Ak ano mozes mi prosim ta poslat ich cislo a adresu ak mas....a este som sa ta chcela spytat ci mas kupene pyzamo na gombiky alebo noc.koselu?v papieroch je pisane dvojdielne pyzamo...dakujeeeem :)