Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

wenushka

Doka

Ja som vysla z ambulancie tak som tam zazrela nejaku pani s manzelom.No ale ja rozmyslam ze ci som si nemala dat anatomicke miesto tych gulatych lebo sa bojim ze to bude vypadat velmi umelo ako take 2 gule. Ked pozeram fotky tak daktore maju pekne a daktore nie. A ta tvoja kamaratka ma gulate? Strach mam aj ja a tiez dost velky ze ako to budem zvladat juj

doka

wenushka,
jasné,ja som úplne popletená-v utorok :),ja ked som bola,tak tam boli 2 kámošky,jedna pani a potom ešte jedna s manželom :)
Myslím,že sa nemusíš báť veľkosti,kámoška má 154/46 a má 390ml a nezdajú sa mi mega-úplne v pohode...Ja som dnes objednávala implantáty,takže už nemôžem cuvnúť :),ale strach ma berie ale že mega veľký :(

wenushka

doka

Bola som s kamaratkou ale ešte jedna baba tam bola tiež s dakym. Ja mám msť 375 ml guľate vysoký profil a už mam dosť strach a stále rozmýšĺam že či to na mne nebudu 2 veľke gule lebo ja mám len 48 kg a 164 cm čo mysliš?

frida330

Ahojte baby...necitala som vas dozadu,co ste pisali...preto sa chcem opytat,ci nemate referencie na mudr.Belovica z ULK?

Tina05

wunushka

Ahoj. Poisťovňa mi operáciu preplatí kvôli výraznej asymetrii. Na to aby ti to poisťovňa preplatila potrebuješ doktora, ktorý ti podá žiadosť a bude ochotný ti napísať dobrý posudok. Ďalej potrebuješ papier od gynekológa, že asymetria nie je spôsobená hormonálnou zmenou, sono, psychologický posudok a ja som musela aj od endokrinológa, ale to ti všetko doktor povie a všade ťa pošle.

Miska82

No ja som išla k plastickému chirurgovi cez gynekologičku a áno on mi navrhol sám od seba, že by sme sa mohli pokúsiť podať žiadosť aj keď mi povedal, že tomu nedáva veľké šance a mala by som rátať so zamietnutím, ale našťastie to vyšlo. Čo sa týka toho, že by ti operovali len jeden prsník, to nie je úplná pravda. Ako som už písala mne mal doktor najskôr upravovať obidva prsníky, do jedného dávať silikónový implantát a druhý mi mal trochu podvihnúť rezom cez bradavku. Takže upravoval by ti myslím oba, len záleží na tom, čí chceš aj do druhého prsníku implantát. Ja so nechcela, pretože mi veľkosť C úplne stačí a aj tak si myslím, že je to jedno, lebo medzi prsiami bude stále istý rozdiel, keďže jeden bude vždy prirodzený a druhý silikón, preto neočakávam od operácie to, že prsia po nej budú 100% rovnaké, aby som nebola po operácii sklamaná. Mne ide hlavne o to, aby boli prsia aspoň veľkosťou rovnaké, normálne mi sedela podprsenka a zbavila sa problémov, ktoré s takouto výraznou asymetriou súvisia.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk