Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

wenushka
utekaj prec z tohto fora ;-),Len sa viac a viac stresujes. Nebooj, vydrzis. Vobec to nie je hrozne. Viac vytrpis pri bolastiach zubov. Toto je ina bolest. Nezomiera sa pri nej a sestricky ta nenechaju vobec trpiet. Podoba sa to svalovici po fitku...

wenushka

Nena1

Tak to máš dobre ja som hrozná citlivka niečo ma zabolí a už stresujem tak sa tej bolesti dosť obávam že či to vlastne vydržím. A tie tlaky na hrudi sú veľké?

Nena1

wenushka
ja mam vysoky prah bolesti. Takze po prebrati z narkozy som isla sama va wc. Velke bolesti som nemala. Samozrejme, mala som nasadene lieky. Takze sa to dá v pohode zvladnut. Najhorsie je to spanie v polosede.

wenushka

doka

Tak si vybavená riadne :) Aj ja si musím niečo pozháňať a máš niečo aj na jazvy? Nejak prišiel na mňa ešte väčší strach tak mám chuť všetko zrušiť.