Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

engie77

ahoj, ja som ešte nekojila, tak ja mám taký prsný základ, ktorý moc veru nenarástol :) Len ja vážim 55 kg, čiže hore mi je aj dosť vidieť rebrá a pod. mám tenšiu kožu. Len doktor sa nejako nevyjadril koľko môžeme dať. Videla som 330ml na seba, to sa mi zdal taký prirodzený priemer a potom 390 ml a tie boli väčšie, ale brala by som ich. Len ja som chcela počuť od dr. že do čoho môžeme ísť, ale nepovedal mi presne, tak neviem. So značkou si spokojná? Ja síce rozmýšľam na mentormi alebo polytechmi.

slniecko83

sashinka1985

Vysledky mam v poriadku a predoperacne uz mam uzavrete tak som rada. Ale nerada som ze zas nieco namna lezie. Moj syncek je chory a to sa u nas vzdy tak koluje choroba katastrofa dufam ze na to nezlozi. Tak super prvu kontroly mas uspesne za sebou. A som rada ze to zvladas po opke docela v pohode

bittersweet

Henka88 a idem k dr.Paliatkovi, viac mi vyhovoval terminovo, ale aj Trska velmi zaposobil! Ja mam inak z toho celeho velky strach, vzdy ked sa pre nieco rozhodnem zrazu pochybujem, ci som urobila dobre.

slniecko83

peta79

tak dovolala som sa a su na Novamede. Sestricka mi povedala ze to je neseriozne on nich ze zavadzaju pacientov ked hovoria ze tam dr Cerven nepracuje. On tam robi teraz sukromne.

angie77

henka88

ahoj máš podobné miery ako ja, 175 cm,63 kg, pod prsiami 73-74 cm a základ po kojení mi neostal skoro žiadny...mám 370ml anatomické nagor a sú to také akurát k mojej postave..podprsenky nosím 80D, lebo zo 75D mi vyliezajú už bradavky, je to také natesno...obvod cez prsia mám teraz 92 cm

bittersweet

Sorry zase sa mi tu posiela to iste dokola:(

Tomyum1 dr mi dnes spominal, ze v cesku je to divokejsie s tymi znackami, no ale otras teda ta pani, chuda! Inak dnes je nejaky blby den, dr dnes posobil, ze vobec nema chut riesit moje dilemy ohladom velkosti a znacky:)))

bittersweet

Henka88 ty si zrejme rovnaky pripad ako ja co tak citam, tiez som behala po konzultackach a zvazovala. Ak to tu nechces rozoberat napis mi na mail, bittersweet@centrum.sk, mozno si vzajomne pomozeme a ja ti opisem svoje dojmy z konzultacii. I

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk