Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Yanka8

Ja letim naspat do UK tyzden po. Dr povedal ze to je v.pohode tak snad ano. Ale som bookla xxxlarge legroom v lietadle naspat :)

Luky2112

Mata125
No veru bolest to bola riadna (tie usi) :) u nas sa to utajit neda,ja som kazdy den s mamou a aj tak nechcem jej klamat,ved uz som dospela tak by to mohla pochopit,ja to beriem ze ma strach a robi z toho az moc velku vedu....raz mi manzel povie ze mi pomoze a potom zase ze nemoze byt tyzden so mnou doma...tak ma natahuje ako na gumicke :)
Tak som trosku z nich sklamana,pretoze sa fakt nato tesim a cakam uz vyse roka (idem k Cervenovi) a oni sa mi zacinaju otacat chrbtom :( ale ved opku mam az v marci tak haaaaadam sa niekdo najde kto mi pomoze....

mata125

Luky2112
no o usiach som pocula ze to strasne boli...ale prsia su inde vies nemusi to tak boliet...predsa usi su na hlave...nevravim ze ta to nebude boliet bude ale s liekmi sa to da....moja mama dodnes ani nevie ze som bola na opke...a co manzel nemohol by si zobrat tyzden volna? ja som uz po tyzdni fungovala sama

yanka8

henka88
dakujem velmi pekne, prave som tam volala a dostala som terminy na konzultaciu, teraz si uz len najst letenku a mozem ist ;)

All
baby, myslite, ze po dvoch tyzdnoch budem moct odletiet naspat? Nebude to este prilis cerstve?

peta79

slniečko83
to ti verím...tak už si predstavuj,aká budeš kočka,aké plavky si kúpiš a taaak :-) ja som to nejak vypustila,lebo som riešila iné veci,tak som to mala ľahšie :-)

slniecko83

sashinka1985

Veru v utorok mam opku uz len 4 krat sa vyspim a budem mat vypln v podprsenke to bude pocit mat prsia

slniecko83

peta79

Mne uz sa ani na nic ine neda mysliet. Moj drahy ma uz zo mna nervy a nevie sa dockat ked bude po opke,lebo nic ine nepozeram len prsia

sashinka1985

Slniecko83

Neboj, vsetkodobre dopadne,uvidis, ani sa nenazdasa budes mat pekne prsia. Predoperacne masdobre taknebude dovod, aby ta nemohli operovat. Mysli na to ako si budes kupovat krasne spodne pradlo a vytesovat sa pred zrkadlom.v utorok mas opku vsak?budem na teba mysliet a drzat paluchy.

peta79

slniečko83
neboj,určite všetko dobre dopadne.Skús myslieť na iné veci a nesústreďuj sa na komplikácie. Držím palce a potom napíš,ako si opadla :-)

peta79

martina0402
Maťka,tak dnes je to už troška lepšie :-) musím si dávať viac pozor a menej to zaťažovať... V pondelok idem na kontrolu,tak napíšem,ako som dopadla :-)