Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Henka88
Co sa stalo na konzultacke? Ved napis, len nemenuj...

S tymi velkostami je to velmi individualne, ja mam 560 co je uz dost ml a teda nie su to ziadne bomby...

tomyum1

Bittersweet
13 r implose bez znacky mala pani robili jej v cesku, nastastie to neboli tie PIP ale teda ze smejdy bez oznacenia ml a vyrobcu a vytecene vsade. Problemy ze opuch noh, ruk, trpnutie ruk. Nastastie v dnesnej dobe uz mame kvalitne implantaty.

sashinka1985

Henka88

No vyzera to tak, ze sme podobne. Ja mam ale sirsie ramena aboky. Davali mi 295 ml, mam velmi tenku kozu a ziaden zaklad, tak mne sa tam toho moc nedalo dat. Ale ja som velmi spokojna, mne to staci. Maliby to byt plnsie becka. Fotku uz poslem, zajtra ak sa bude dat, odfotim uz a poslem do galerky.

henka88

sashinka1985
a koľko ml si si dávala? JJ, sama som bola, ale ešte pôjdem raz sa dohodnúť a zoberiem aj priateľa asi. :) Tak výškovo a proporčne sme aj celkom rovnaké, ja mám 175, pod prsiami 75. Dáš fotky?

bittersweet

Henka88 ty si zrejme rovnaky pripad ako ja co tak citam, tiez som behala po konzultackach a zvazovala. Ak to tu nechces rozoberat napis mi na mail, bittersweet@centrum.sk, mozno si vzajomne pomozeme a ja ti opisem svoje dojmy z konzultacii. I

sashinka1985

Henka88

Moja, ja som dost vysoka, 176cm, vazim 63 kg, obvod pod prsiami 74 a zaklad som nemala vobec ziadny. Ledva 80cm cez prsia.

Mrzi ma, ze si nemala dobry pocit z tej kliniky. Bola si tam sama?

henka88

Dievčatá, ako to je s tými veľkosťami impl. Kukám si fotky a niektoré kočky, čo majú 500ml, tak ich prsia vyzerajú dosť malé, ale keď ja mám len 390ml tak som mala dosť bomby. :) A to som vysoká 175cm, obvod hrudníka pod prsami 75cm. Tak teraz vôbec neviem, aké si mám vybrať :(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk