Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Luky2112

Mata125
O to jedlo ani tak nejde,to by mi mama pomohla si myslim (mama je proti tomu tak preto mi nechce pomoct) no ved to ze kazda to znasa inak a ja mam dost nizky prah bolesti (asi 10 rokov dozadu mi robili usi a ja som plakala jak male decko :)) )

henka88

yanka8

ahoj, ja som bola tiež u neho. Konzultačku mi dali asi po dvoch týždňoch, ako som si zavolala, a hneď som si aj termín zarezervovala. Ale teraz to budú mať asi plnejšie, lebo mali zľavu na zväčšenie pŕs. A min. začiatok marca majú už na operácie obsadené, ale skús si tam zavolať, volaj na čílo Lenky Ivančevič, čo majú na stránke, to je priamo na jeho odbornú konzultantku, ona objednáva termíny.

A čo sa týka kontrol ti neviem ešte povedať, lebo mňa opka ešte len čaká :)

mata125

Luky2112
ahoj...ak mas 2-3 rocne tak sa da zvladnut s liekmi od bolesti ale mysli na to ze nesmies dvihat nic tazke ani nic robit...prve dni som mala problem s pakou na vodovodnej baterii...dvihnut som ju zdvihla ale zatlacit uz bol problem :)) lezat nemusis cely den ale mala by si oddychovat...takze navar si dopredu aspon na tri dni aby si detom iba prihrievala a zvladnes...pomalymi pohybmi sa to zvladnut da si myslim..ale kazda znasa bolest inak...

Lenkalili

evellina

Tieto kočky su od švehlíka..čo som zaregistrovala v galerke:juliana581, assaabloy, MirusQa555, Susy1982, jajka555

-sú určite ešte viac ale už nepamätám, dúfam že som pomohla :)

yanka8

Ahojte, som tu nova vo fore, nad silikonovymi prsiami som rozmysala uz davnejsie, ale teraz som uz pevne rozhodnuta ist do toho, precitala som si trosku co ste popisali a som namotivovana :-)
Najrv som chcela ist k Cervenovi, ale tam su dlhe cakacie doby a najviac by mi to vyhovovalo v Ba.
Skusila by som kovzultacku u Racza.
Tie ktore ste boli u neho ako dlho treba cakat na konzultacku a potom nasledne na opku?
A este jedno by som sa vas chcela opytat, kolko kontrol treba absolvovat, nezijem na Slovensku, tak aby to nebolo prilis komplikovane.
Dakujem

slniecko83

peta79

Opku mam za 5 dni takze uz sa mi to krati.VClu dobu sa tak tesim,bola som tak nedockava a strasne som chcela uz mat po opke,lenze teraz neviem zmiesane pocity,strach ale nie z narkozy toho sa nebojim,ale strach ze sa nieco udeje a ja nebudem moct byt operovana uz mi z toho vsetkeho sibe. Ked budem lezat na operacnom stole tak vtedy si poviem za hodku mam prsia parada.

martina0402

Peta79
Petulik to nic,oddychni si jeden den a bude to zase ok,ja som dnes cely den lezala,aby ma ta lava strana nebolela,lebo je to neznesitelne a zatial sa citim dobre,kym sa nemusim hybat.

evellina

ahojte baby....vie mi niekto poradit v galerke kde najdem fotky od mudr.Svehlika, urcite uz nejake kocky operoval, ale ja sa nejako neviem dopatrat fotiek

marikamarika

Henka88
Vies co ako kedy asi ako ma cas raz mi odpise uz za pat minut inokedy za dva dni v podstate ale celkom slusne rychlo.
Vidim ze mas v tom zmatok, ja som dosla ze chcem mentor a o inom sme sa ani nebavili..ale ked k nemu pojdem este ho pre istotu vyspovedam ale v podstate mi povedal ze som vyborne vybrala...ale ako vravis kazdy lekar ma svoje oblubene, jak my kazda mame oblubeny sampon, lesk, spiralu atd..je to asi len sila zvyku aj ked ine znacky su tiez dobre :)