Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

peta79

Dakujem jak si mi to vsetko rozrpisala. Krvnr testy uz mam a boli dobre lenze nemam v nich aku mam krvnu skupinu.Neviem preco mi ju nespravili ked som hovorila ze aj to potrebujem,ale ja viem aku mam krvnu skupinu ale oni to chcu mat na papieri. Moja potrebujem pomoc dnes som volala na Novamed ohladom toho ci by sim im mohla poslat krvne vysledky cu vkastne okrem tej skupiny mam,vsetko lebo ja sa v tom nevyznam a a zdvihne sestra s predstavenim ordinacia dr Pikual zostala som v soku a ked som jej povedala ze som myslela ze to je ordinacia dr Cervena a ona na to pan dr Cerven v Novamede uz nepracuje. Akoze viem ze sa mali stahovat ale ked som pred 3 tyzdnami volala so sestrickou tak mi povedala ze opku budem mat v Novamed. Ja mam volaku adresu Skolska11 a aj na mobil cislo co mi dala sestricka pred 4 mesiacmi s tim ze nevedela mi povedat kedy sa budu stahovat aj som na to cislo volala a nikto mi nezdviha a tak sa teba chcem opytat kde si bola operovana a ako sa ta klinika vola,radsej aj adresu mi napis a aj cislo. Myslim si ze uz si musela byt operovana na novom mieste

Titten

katus25,

po mesiaci som bola na kontrole, potom som uz nebola za tie dalsie 2-3mesiace, ani po 6mes, lebo deti stale chore boli a v praci peklo. Asi pojdem az po roku, hrozne so mnou :D
Ty este chod, aspon do 6tyz nech to pozrie

henka88

sashinka1985
ahoj, prosím ťa dr. keď operuje aj vyskúša viaceré veľkosti implantátov? Viem, že to tak robí Trška, že nejaké tri veľkosti vyskúša a aj podľa toho, ktorý najviac sedí ti počas opky dá. Ako inak? Pripravená na zajtra? :) Drž sa a daj potom vedieť, čo a ako bolo na kontrole.

peta79

martina0402
Maťka,to nevadí :-) tak sa prihlás do galerky teraz a dáš tam len hotové prsia ;-) napíš zajtra,ako si dopadla na kontrole a čo hovoríš na nové prsia ;-)

martina0402

Peta 79

Nemam v galerke fotky Petka,lebo som sa neodfotila pred,ale mozem ti poslat fotky na mail ak chces v tejto paradnej podprde;-)

peta79

martina0402
tak to aj ja mám napnuté prsia a cítim taký mierny tlak,ale ten pravý prsník začal dnes... inak ľavú bradavku mám od začiatku necitlivú,ale že to je bežné... no je to jednoducho zásah do organizmu,takže bolesť je normálna... a máš foto v galerke? ja mám,ale zatiaľ len pôvodné prsia... po kontrole dám nové prsia :-) tak to som zvedavá,čo povieš keď si ich zbadáš :-)

martina0402

Peta79

Ja som bola v TT u doktora Marsala.Este som si ich nevidela,az zajtra na kontrole;-)som zvedava ako vyzeraju;-)ja citim taky tlak na prsiach asi ako mi kozu natiahol,predtym som nemala nic,len to pichanie ma znepokojovalo,lebo pravu mam uplne v pohodicke.A este to,ze sledujem stale,ci je vsetko v poriadku.

katus1

bitterswee

:-( no to som vobec nevedela o tej infekcii, ze je to vacsie riziko tak kratko po kojení.No uvidím, asi to necham na dalsí rok, kedze maly je este namna prisaty a bude ho tazke odstavit a operaciu mozem mat jedine v polke augusta.Takze to by som uz hned musela prestat koit a zo dna na den asi len tazko.

peta79

martina0402
presne,väčšia svalovica. ja som bola v BB., Dr.Červeň... už si si ich videla? ja nie,vydržím tých 10dní a na kontrole si ich uvidím 1-krát :-) sestrička mi povedala,že sa nemôže rozopnúť tá podprsenka,tak vydržím... inak mám v pravom prsníku také väčšie pnutie,ale to asi preto,že tú ruku viac zaťažujem :-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk