Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

coala dakujem,takže u Racza voľný termín až koncom apríla-tak som rezerve-po tel.dohovore-neplatí sa za zrušenie,kedže to potrebujem na týždeň,21.1. definitívne rozhodnutie :))

Nik.

Wenushka:

Ja som mala 58kg v den operacie.. a meriam 167cm cize postava normalna...
Mavala som 50kg tak verim tomu ze si chuducka.. ja prave chudnem a moj ciel je 48(;

Zuzka.forum

Nena1, Marek83 + ALL
Čaute baby. Tak som dnes bola na tej konzultácii u dr. a na jeseň pôjdem na reoperáciu. Bude mi opravovať obe prsia. Menší prsník: modelácia zvislým rezom, lebo je tam nadbytok kože. Imploš (390) zostáva. Väčší prsník: remodelácia zvislým rezom skrz nadbytku kože + výmena implantátu za menší (z 330 na 300). Takže budem dorezaná krížom-krážom a budem sa modliť, aby výsledok stál za to. Vraj mi to spraví iba za réžiu, len som sa zabudla spýtať, čo tá réžia zahŕňa - neviete náhodou?

wenushka

nika2008

Ja som dost chuducka mam len 48 kg tak budem rada ak sa zmesti aspon 350 ml.

Nik.

Kolko vazis. Ako sa dostanem do galerky.
?

Nik.

Baby ja si heslo pamatam do galerky.. len ten link... nemam resp prihlaaovacie meno....

Tak cakam na zajacika kym mi odpiss

Nik.

Nika2008

No jednak ze mi pridu male... a neviem stale nieco vymyslam.. mam pocit ze prsia su ako keby tak nizko neviem.. cakam na pristup do galerky ..

PRIDAM FOTO

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk