Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

martina 0402
Maťka,všimla som si,že tu dievčatá často píšu,že keď im vybrali štichy,tak sa im uľavilo. Tak držím palce,nech to aj tebe pomôže.Ja mám vstrebateľné štichy,ale na šťastie nemám to pálenie-štípanie pravidelné. Kúp si repíka a keď budeš mať vybraté štichy,tak si to potieraj,lieči to rany. A keď ti odpadne chrasta,tak si potieraj jazvy silikonovým gelom-Dermatix.Mám ho odskúšaný a budem si ho aj ja zas dávať. Je dobrý :-) a na preliečenie jem tabletky Wobenzym,sú dobré po operačných zákrokoch... Drž sa :-)

martina0402

Peta79

Petka,aj som si myslela.Zajtra idem na stichy tak dam vediet,ci to pomohlo trosku,ked ich vyberu.dakujem

kamonika

katus1
cau konikarka :) po 6 mesiacoch idem pod noz,ale pisali aj baby co nemali prsia,ze ich zoperovali skor,kedze sa nemalo co zmensit

peta79

martina 0402
Maťka,ja som tiež 6dní po opke a tiež to mám sem-tam pod prsníkom. No ja si myslím,že to poštipkáva-páli ten rez,lebo je prelepený,stiahnutý a hojí sa...

peta79

slniečko 83
Ahoj moja. Ja som nepotrebovala rozbor moču. Ja som na konzultácii dostala papierik na ktorom boli napísané všetky vyšetrenia,ktoré musím absolvovať. Bol tam rozbor krvi,interné. Pri rozbore krvi bolo napísané všetko,čo mi má dať obvodný lekár urobiť (krvný obraz,zrážanlivosť,krvná skupina atď.) potom som išla s výsledkami k internému Dr. a ten mi urobil tiež predoperačné vyšetrenia. Nezabudni si zobrať od obvodného Dr. aj svoju zdravotnú kartu,tú tiež potrebuješ. Čo sa týka stravy,nič si neber,neboj bude o teba dobre postarané. A aj čaj mi stále dopĺňali a nosili.Ja som mala večeru a raňajky. Len mne bolo večer troška zle,tak po dohovore so sestričkami som si dala len piškóty. Ak ti býva po narkóze zle a vraciaš,treba nato upozorniť anesteziológa,ktorý príde pred opkou za tebou.Ja som po narkózach väčšinou zvracala,tak som mu to povedala a dal mi niečo,aby mi nebolo zle.Bol milý a povedal,že urobí všetko preto,aby som to dobre znášala.Neviem koľko tam budeš,ale asi ako väčšina dievčat,jeden deň prídeš,druhý deň ráno ideš domov. Každý deň naviac stojí 150€, čo je dosť,ale ak sa necítiš dobre a považovala by si to za lepšie riešenie,môžeš tam ostať. Na izbe je TV,takže sa nebudeš nudiť,aj keď si myslím,že budeš rada,ak budeš v kľude ležať :-) ja som si so sebou zobrala pre istotu aj lieky,ale vôbec ich netreba. Sestričky ti bez problémov dajú a aj na spanie... Tak ak by si chcela ešte nejaké info,kľudne napíš :-) Držím ti palce,určite všetko dobre dopadne :-)

katuss25

titen:ahoj ty si nebola po mesiaci na kontrole???bola si az teraz po 6mes a co dr v pohode?nestiham nejak ani ja?

martina0402

Ahojte babule,chcem sa opytat,som 6 dni po a pod lavim prsnikom ma stale akoby pali,neviem to dobre definovat,mala to niektora z vas?

henka88

Kočky, ja som si včera spravila taký test, ako som sa tu dočítala na fóre, že som dala do sáčkov ryžu, toľko ml, koľko by som chcela - 400 ml. :) A to vám boli dosť veľké bomby, tak neviem akože nakoľko to sedí aj v reále so silikónmi, ale len som si to chcela vyskúšať a predstaviť a hlavne ukázať aj priateľovi, aby si to vedel predstaviť. A som sa potom promenádovala v rôznom mojom oblečení, ktoré som dokázala cez ne natiahnuť a najskôr som bola taká mantavá, zavadzali mi, ale potom, ked som chvíľu kukala telku s tým, tak sa mi normálne zapáčili. I keď som mala pocit, že vyzerám ako tehotná a úplne inak ako doteraz s tými lentilkami. :) Tak uvidím, čo mi povie dr. zajtra na konzultačke, ale možno by som aj šla do tých väčších, čo je pre mňa tých 400 ml. (Ja mám rozdmedzie 350-450) To len taká moja smiešna skúsenosť. :)

henka88

evelinna

každý doktor má nejaký názor, i keď ostávajú všetci pri tej podstate - mne doktor nepovedal, že mi tam implantát vydrží navždy, tiež ma upozornil, že sa môže stať, že budem musieť podstúpiť reoperáciu, alebo vymeniť imploš keby sa niečo stalo. Ale určite nie je pravda, že ostatní doktori to nepovedia priamo ako tvoj, lebo by si odhovorili zákazníčky. To je, ako keby to tvoj doktor povedal preto, lebo na tebe chce zase o 10 rokov zarobiť, čo hádam tiež nepovedal preto. Je možno lepšie počítať s horším alebo aspoň byť na to pripravený, ako byť potom prekvapený a doktor by ťa na to mal upozorniť - že je taká možnosť, aj ked môže byť minimálna. Ale len keď si prečítať nestranne o implošoch a ich vývoji, tak sa to určite posunulo vpred. A aj keby ti ten imploš praskol, ani o tom nemusíš vedieť a ani ti to neuškodí, kedže to nevytečie. Neviem, môj názor je, že ja nedobehnem po 10 rokoch za doktorom, že ideme meniť za nový, ked bude všetko OK a ked to nebude vidieť, ani to nebude mať dosah na moje telo :) Ale samozrejme rátam s tým, že 70 na 50 :D že po pôrode alebo v starobe to bude asi treba upraviť alebo vybrať. Tých 70 dávam kvalite implošov, že to hádam vydržia - treba myslieť pozitívne :)

Inak ja som tiež taká chudšia a mám tenkú kožu, tak tiež mám problém s tým, že mi bude možno imploš vidieť alebo sa bude vlniť. Ale ja uvažujem nad 400 ml. Pekný deň.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk