Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

peta79

martina0402
Maťka,to nevadí :-) tak sa prihlás do galerky teraz a dáš tam len hotové prsia ;-) napíš zajtra,ako si dopadla na kontrole a čo hovoríš na nové prsia ;-)

martina0402

Peta 79

Nemam v galerke fotky Petka,lebo som sa neodfotila pred,ale mozem ti poslat fotky na mail ak chces v tejto paradnej podprde;-)

peta79

martina0402
tak to aj ja mám napnuté prsia a cítim taký mierny tlak,ale ten pravý prsník začal dnes... inak ľavú bradavku mám od začiatku necitlivú,ale že to je bežné... no je to jednoducho zásah do organizmu,takže bolesť je normálna... a máš foto v galerke? ja mám,ale zatiaľ len pôvodné prsia... po kontrole dám nové prsia :-) tak to som zvedavá,čo povieš keď si ich zbadáš :-)

martina0402

Peta79

Ja som bola v TT u doktora Marsala.Este som si ich nevidela,az zajtra na kontrole;-)som zvedava ako vyzeraju;-)ja citim taky tlak na prsiach asi ako mi kozu natiahol,predtym som nemala nic,len to pichanie ma znepokojovalo,lebo pravu mam uplne v pohodicke.A este to,ze sledujem stale,ci je vsetko v poriadku.

katus1

bitterswee

:-( no to som vobec nevedela o tej infekcii, ze je to vacsie riziko tak kratko po kojení.No uvidím, asi to necham na dalsí rok, kedze maly je este namna prisaty a bude ho tazke odstavit a operaciu mozem mat jedine v polke augusta.Takze to by som uz hned musela prestat koit a zo dna na den asi len tazko.

peta79

martina0402
presne,väčšia svalovica. ja som bola v BB., Dr.Červeň... už si si ich videla? ja nie,vydržím tých 10dní a na kontrole si ich uvidím 1-krát :-) sestrička mi povedala,že sa nemôže rozopnúť tá podprsenka,tak vydržím... inak mám v pravom prsníku také väčšie pnutie,ale to asi preto,že tú ruku viac zaťažujem :-(

bittersweet

katus1 mimimalne pol roka by si kojit nemala, ale aj to je este taka velmi tesna hranica. niekto nie je ochotny operovat skor ako po roku, pretoze je tym padom vyrazne zvysene riziko infekcie.ja idem na opku po 8 mesiacoch co vobec nekojim, este sa trochu bojim sona, ale ked si stlacim prsniky uz dlhsie z nich nic nejde.

evellina tak to s tym opotrebovanim implantatov a osuchavani a neviem co mi pride ako fakt tendencne vyjadrovanie sa, ja som bola na troch konzultaciach a povedali mi zhruba to co pisala marikamarika. ked nebudes mat problemy a budes spokojna aj po 20 rokoch, menit nemusis. doktori spominali, ze casto sa ani na sone nediagnostikuje prasknuty implantat a zeny s tym normalne funguju bez problemov.

martina0402

Peta79

Petka ja mam 325 ml pod sval-mentor.Tiez som cakala vacsie bolesti,mala som len taku velku svalovicu,ale vstavanie bolo velmi tazke a kohutiky na vodu utrpenie;-)ale uz sa citim ovela lepsie.A kde si bola na opke?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk