Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

evellina,

ahoj,ty si riadne chuducka:)ale mohol ti dat aspon tych 350ml,by si mu mohla napisat:)ked do toho ides,nech to je aj vidno:)inak ja som nad Mentormi ani nerozmyslala,nakolko dr.Cerven tiez robi s Eurosiliconmi a ma krasne vysledky,takisto ako dr.Svehlik,ja si myslim,ze ES su rovnako dobre ako Mentor,nerobila by som medzi nimi ziadne rozdiely a pokial sa dr.s ES lepsie pracuje a na ne zvyknuty,tak by som to nechala tak,nemenila by som znacku,ale nemyslim si,ze by zle zoperoval,to nie.Len je proste zvyknuty na ES,kazdy lekar si preferuje svoju znacku:)

evellina

baby chcem sa este opytat, myslite ze je to jedno s akymi znackami lekar pracuje???...myslim tym, ze ked je zvyknuty na ES bude vediet zoperovat aj s Mentorom???...pretoze dr. Svehlik mi povedal, ze s Mentorom nerobi, teda pochopila som to tak, ze Mentor este neoperoval...poradte

evellina

marikamarika......nemyslim, zeby lekar hned na prvej konzultacii povedal hned na rovinu ze bude potrebna aj vymena po par rokoch, pretoze by si skor zakaznicky odohnal.Mam kamosku, ktora bola operovana v Presove a lekar jej povedal tiez, ze silikony vobec nemusi menit, ze ich ma na cely zivot. Ja samozrejme som prisla od Svehlika s informaciou, na ktoru moja kamoska reagovala takto. Boze keby som ja toto pred 4 r. vedela, tak do toho nejdem.Keby toto lekari vraveli kazdej pacientke tak ako mne povedal lekar, tak sa moze stat, ze sa niekolko zien zlakne a neda si tento zakrok, je to predsa operacia.A som si ista ze o 10 rokov sa mi do toho nebude chciet ist, myslim tym reopku.:(
A propo....moja kamoska hned ako si dala robit silikony otehotnela a kojila dva roky.Prsia ma krasne, vobec nezmenili tvar, to je info pre tie, ktore chcu otehotniet.
Som rozhodnuta idem do toho a nebudem si sama klamat, ze silikony netreba menit...

marikamarika

Evelina

Ahoj, ja co som sa na toto informovala u racza z interklinik,mne povedal tak ze implose by mi mali vydrzat cely zivot, aj ked praskne nikdy sa to dozvediet nemusim kedze vyplne uz su tak robene aby tvar nemenili...ale pripustil ze budem musiet absolvovalt dalsiu opku a to vraj koli tomu ze sa mi moze zmenit telo..jedna sa o korekcie nie nutne vymena...a co sa tyka toho preco by ti asi doki mohol povedat ze je nutne menit moze byt ten ze ked s nim budes spokojna dojdes o desat rokov zasa k nemu a fesak zarobi dalsie tri litre..
Samozrejme kazdy doktor ma na vsetko iny nazor, kazdy si trvrdi to svoje, je na nas ako sa rozhodneme, ci to podstupime, a ako sa postavime k rizikam a vyhodam s tym spojenym...

evellina

Lenkalili,ythyl...ja mam vysku 169 a vazim 51 kg

Navrhol mi na lavy 335 a na pravy 310 ml, mne sa to zda fakt malo, ale ze vraj okolo prs mam tenku kozu :(

marikamarika

Katus1
Ahoj, no co viem ja ked som si to zistovala idealne su dva roky, ale mal by to byt minimalne rok aby sa prska dali dokopy, lekari vsak nerobia menej ako po pol roku...aj to nie kazdy je ochotny ich uz tak skoro spravit..neviem ako povedali doktori ostatnym kockam, takto to viem ja ked som si zistovala..ale co doktor to iny nazor ako pri vsetkom :)

evellina

ahojte baby : takze tie ktore mi tu pisali, ze som asi lekara zle pochopila, tak to urcite nie. O vymene som sa s nim bavila urcite asi 10 minut a jasne mi vysvetlil, ze celozivotna zaruka na implantaty je na zivotnost implantatu a implantat je material, ktory sa osucha a potom su steny tensie a hrozi riziko prasknutia implantatu, dokonca mi ukazal ako praskne implantat.Jasne mi povedal, ze sa moze stat, ze bude treba menit implantat aj po 8 r. v lepsich pripadoch po 10 alebo po 12...Po 15 r.ani nespomenul :(
Asi preto, lebo on nerobi s Mentorom.Ale objednal by mi ho.Od kamosky tu v Nemecku viem, ona dostala Mentor pred dvoma tyzdnami, ze jej lekar vravel, ze bude samozrejme treba menit implantat a ze najdlhsia doba kedy moze ostat v tele je 15 rokov-Mentor.Takze to co tu pisete, ze teraz su implose ine ako bolo kedysi je somarina, aj ja to mam od lekara, ze budem musiet menit.Este mi povedal, ze raz za rok budem musiet prist na ultrazvukove vysetrenie prsnikov, pretoze sa kontroluje stav silikonov.Preco by mi hovoril to co neni pravda???
Aj napriek tomu, ze väcsina pisete, ze sa nezamyslate co bude o 10 rokov, tak ja sa zamyslam ale aj napriek tomu som sa rozhodla ze do toho pojdem.Jednoducho pri jednej opke to neostane.Som este stale vo faze rozmyslania, ale asi do toho pojdem.Kedze asi nic ine nevymyslim, pretoze prsia nemam ziadne.:(

katus1

BAby kolko mesiacov pred operaciou musim prestat kojit?Maleho kojim uz len v noci a planujem si operaciu dat na koniec augusta, tak asi by bolo dobre ho uz aj odstavit ze?
A este sa chcem spytat dievcat, ktore boli u Švehlíka, myslíte si ze bude mozne si u neho vybavit konkretny termín operacie, kedze zijem v zahranicí a mm si musi tiez dopredu vybavit dovolenku aby sa postaral o synceka

lilabmw

janika

viec co ja mam Mentory teraz a tiez som spokojna ale Dr. Cerven tak ci onak robi s ES tak mi da asi potom tie 13.maja by som mala mat opku musim zohnat dovtedy prachy :-) a ty uz mas termin opky?

slniecko83

peta79

Ahoj gratulujem k prskam a je super ze to docela v pohode zvladas a prajem rychle zotavenie. Ja man opku u Cervena na druhy tyzden a chcem sa opytat ked si si robila predoperacne testy ci ti vysetrili aj moc. Ja som v zahranici tu je to s testami trosku komplikovane a zajtra idem k lekarovi doriesit predopetacne a tak zbytocne aby son mu moc nenosila. A este sa chcem spytat davaju tam jedlo ci mam si doniest nieco na jedenie z domu?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk