Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Henka88
Ano moja, doktor ma na konzultacii najskor vypocul, ake mam predstavy a tak, potom som sa vyzliekla, vsetko mi zmeral, zapisal si to, odfotil si ma a povedal mi svor nazor, a este mi hovoril vsetko o silikonoch. Malasom z neho taky dobry pocit, ze som mu povedala, ze vsetko nechavam na nom, jedinapodmienka co som mala bola nech je to prirodzene a anatomicke.

henka88

sashinka1985

joj, tak to je super, že je tam aspoň telka, tak niečím vyplním čas :) Ako sa inak cítiš? už nemáš búšenie? A chcela som sa ťa opýtať, keďže idem v stredu na tú konzultačku, tak doktor ťa na prvej konzultačke aj meral aj všetko, čo k tomu patrí? Lebo ja som bola predtým u dr. Tršku a ten bol pre mňa príkladom kvalitného doktora, ten pomeral asi všetko, čo sa dalo a podľa toho zhodnotil a ešte aj našiel jeden rozdiel, čo som zvedavá, či mi aj tento dr. povie, že tam je :) Dúfam, že áno, lebo už tam mám aj termín, aj som už rozhodnutá ísť do ich kliniky. Drž sa a zotavuj sa :) a potom napíš ako si dopadla na kontrole. To sa už vtedy vyberajú a stehy?

peta79

Tak kočeny už to mám šťastlivo za sebou. Vo štvrtok poobede ma operoval Dr.Červeň a som zatiaľ maximálne spokojná :-) čakala som riadne peklo,ale môžem povedať že som milo prekvapená... Samozrejme,že som cítila a aj stále cítim prsníky,ale je to v mojom prípade naozaj ako silnejšia svalovica. Večer po opke som už sama chodila a dokázala som ísť sama na wc,vyzliecť sa a aj obliecť :-) na druhý deň som si dokonca umyla zuby a učesala sa,čo sa sestričky čudovali,že to sa málo ktorej podarí :-)))) čo je môj najväčší problém,to je spanie a ležanie na chrbte.Bola som naučená spávať na bruchu,takže toto je pre mňa utrpenie :-( bolí ma celé telo,tŕpne mi hlava... Inak mám bolesti celkom prijateľné,čo sa týka prsníkov... pobolievajú ma troška rebrá,hrudný kôš a lopatky...ale tak to je normálne. V prsníkoch mi sem-tam pri nejakom pohybe zažblnká,ale to je tiež normálne,netreba sa toho ľakať. Ľavú bradavku mám ztŕpnutu,necitlivú,ale to by malo časom prejsť. Prsia sú zatiaľ napnuté,tvrdé,ale to je taktiež otázka času,kedy sa to dá do normálu. Ja som zatiaľ naozaj rada,že som sa nato dala,aj keď som sa bála. Som rada,že to znášam takto a dúfam,že to bude už len lepšie bez komplikácii. Ja mám eurosilikóny,anatóm 370ml a myslím,že to úplne stačí... Troška som rozmýšľala dopredu a nerada by som v 60-70.rokoch (ak sa dožijem) skončila s balónmi,teda predstava starej ženy a veľkých silikónov ma troška desila :-( takže ja som bola a som zástanca: radšej menšie,prirodzenejšie,nenápadnejšie :-) ale samozrejme,že každá máme iný názor,postoj a každej sa páči niečo iné :-) Podprdu som ešte nerozopla,nechávam to na prekvapenie pri kontrole :-) Dr.Červeň je veľký profesionál s ľudským a milým prístupom k pacientkam. Aj sestričky boli fantastické... Foto pridám po kontrole do galerky ;-) Držím palce pri rozhodovaní a aj pri opke ;-)

tetunica

Kamonika
Pozri v galerke potom "katuss25" ta ma dokonca 555ml a ma ich velmi pekne primerane k telu. Operoval ju tiez Dr. Marsal. Bola velmi spokojna.

tetunica

Kamonika
Myslim ze 400 bude pre teba malo. Treba si to zvazit lebo je tu vela bab ktore po opke lutovali ze neisli do vacsich.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk