Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

angie77
ahoj velmi dobre si to napisala..musim s tebou suhlasit akurat sa mylis v tej kapsularnej komlikacii..u Mentorov sa vztahuje zaruka aj na tu kapsularku..maju zaruku 5 rokov na to..mam Mentor a takto mi to bolo povedane od mojej lekarky

ennie

Ahojte som tu nova...chcem si dat urobit prsia bud Mudr.Červen,Mudr Rácz,alebo Mudr Maršal...zatial vas tu pomaly citam aby som zistila ktorý lekar ma najviac dobrých referencii,prví krat som bola u Mudr Marsala ale to v tej dobe asi zacinal ale teraz som videla zo par fotiek a pekne sa vypracoval,možete mi napisat nejake skusenosti s lekarmi ci uz negativne/pozitivne,aby som sa vedela rozhodnut.dakujem

sashinka1985

Henka88

Na izbe sombola sama, na kazdej je telka tak mozes kukat. Ja som len lezala, kukaka tv a snazila sa spat, co sa mi nedarilo.myslim moja, ze sa nebudes mat kedy nudit. Budes trosku unavena, takbudes mozno aj rada, ze lezis a kukat telku a oddychujes. Ten cas ti tam ubehne rychlo a ked vsetko prebehne tak ako ma, budes tam len 1noc.

angie77

evellina

myslím, že si to len trošku zle pochopila..pred pár rokmi sa naozaj vyrábali implantáty ktoré mali životnost cca 10-15 rokov, v dnešnej doba sú implantáty vyrábané tak, že majú životnost omnoho dlhšiu, takže v niektorých prípadoch a to sú prípady, že si už po pôrode a kojení a nijak rapídne ti neskáče váha hore dole, tak v tomto prípade ti môžu naozaj vydržat doživotne...

ty budeš mať konkrétne mentory a u nich je doživotná záruka, kedy ti firma hradí implantáty ale len v prípade výrobnej chyby a ak to celé podstúpiš do doby 10 rokov od operácie poskytne ti dokonca aj sumu 1000 eur na výdavky spojené s reoperáciou...ale ak podstúpiš reopeáciu z dôvodu estetického na toto sa záruka nevztahuje, dokonca ani v prípade kapsulárnych komplikácií

eurosilicon a nagor, napríklad hradia aj pri kapsulárnych komlikáciách...

..takže implantáty v dnešnej dobe už naozaj môžu vydržat vela rokov,ak je nutné menit tak z estetického hladiska, nie z opotrebovania materiálu...

ja som po kojení a dietatko už neplánujem,váha mi nijak nekolíše a tak verím že gravitácia nezafunguje u mňa už natolko, že by som ich musela menit po 10 rokoch, tak uvidíme, potom sa ozvem keby niečo :D

henka88

sashinka1985
ahoj, prosím ťa ty si bola na izbe sama alebo tam boli ešte ja nejaké iné baby? lebo, že čo si robila tie dni, čo si tam bola, či sa nebudem nudiť. ubehlo ti to rýchlo? čo inak nové??

henka88

evelina

mne napr. doktor povedal, že to bolo v minulosti, že sa hovorilo, že treba meniť tie silikóny po 10-15 rokov, ale to preto, lebo nebolo s nimi ešte toľko skúsenosti a nevedeli, čo sa s nimi bude rokmi diať. Ale že dnes, si ženy dávajú meniť silikóny, ktoré sú v úplne perfektnom stave, takže to ani vôbec nepotrebujú, čiže už sa hovorí skôr o tom, že vedia ti tam pri žiadnych komplikáciách a nehodách vydržať aj navždy. Asi je to skôr len tým, ako bude s nimi pracovať tvoje telo a či sa náhodou niečo nestane. Ja sa ich nebudem chystať meniť, kým nebude na to adekvátny dôvod :) čiže kým nebudem chcieť ich upraviť po kojení alebo kebyže sa s nimi niečo začalo diať. Inak myslím, že môžeme byť v kľude, lebo to ide podľa mňa ich kvalitou iba dopredu.

sashinka1985

kocky, ktore boli u doktora Racza
..KEd ste sli na prvu kontrolu vyberal vam stichy?a platili ste daco ? ako dlho trvala ta kontrola? dakujem

deed

Evelina

Vsetky co sme tu musime mysliet na to, ze raz ich treba vymenit, ja som pocula ze15rokov vydrzia aspon co sa mentoru tyka..... A baby, ktore este nemaju deticky si myslim ze po kojeni aj tak budu chciet vymenu :))

A dalsia vec, veda ide rychlo dopredu takze bohvie co bude za 10 rokov :)))) urcite by som teraz nemyslela na to, kolko to bude stat, ale skor sa tesila z pritomnosti a krasnyc novych prs :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk