Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

bitterswee

:-( no to som vobec nevedela o tej infekcii, ze je to vacsie riziko tak kratko po kojení.No uvidím, asi to necham na dalsí rok, kedze maly je este namna prisaty a bude ho tazke odstavit a operaciu mozem mat jedine v polke augusta.Takze to by som uz hned musela prestat koit a zo dna na den asi len tazko.

peta79

martina0402
presne,väčšia svalovica. ja som bola v BB., Dr.Červeň... už si si ich videla? ja nie,vydržím tých 10dní a na kontrole si ich uvidím 1-krát :-) sestrička mi povedala,že sa nemôže rozopnúť tá podprsenka,tak vydržím... inak mám v pravom prsníku také väčšie pnutie,ale to asi preto,že tú ruku viac zaťažujem :-(

bittersweet

katus1 mimimalne pol roka by si kojit nemala, ale aj to je este taka velmi tesna hranica. niekto nie je ochotny operovat skor ako po roku, pretoze je tym padom vyrazne zvysene riziko infekcie.ja idem na opku po 8 mesiacoch co vobec nekojim, este sa trochu bojim sona, ale ked si stlacim prsniky uz dlhsie z nich nic nejde.

evellina tak to s tym opotrebovanim implantatov a osuchavani a neviem co mi pride ako fakt tendencne vyjadrovanie sa, ja som bola na troch konzultaciach a povedali mi zhruba to co pisala marikamarika. ked nebudes mat problemy a budes spokojna aj po 20 rokoch, menit nemusis. doktori spominali, ze casto sa ani na sone nediagnostikuje prasknuty implantat a zeny s tym normalne funguju bez problemov.

martina0402

Peta79

Petka ja mam 325 ml pod sval-mentor.Tiez som cakala vacsie bolesti,mala som len taku velku svalovicu,ale vstavanie bolo velmi tazke a kohutiky na vodu utrpenie;-)ale uz sa citim ovela lepsie.A kde si bola na opke?

peta79

martina 0402
Maťka,som naozaj milo prekvapená.Čakala som väčšie peklo.Prečítaj si nižšie v mojom príspevku,ako to zvládam ;-) a aj dnes sa cítim dobre. Najväčší problém je spanie :-( No dúfam,že bude už len lepšie ;-) a ty sa ako cítiš? ako to znášaš? Koľko ml si si dávala? pod sval,či pod žľazu? Ja 370ml, anatomicky ,Eurosilikon,pod sval. Ja už mám za sebou 7.mesačné kojenie (síce to bolo pred 10.r.) a v poslednej dobe som dosť schudla,takže mi ostala len koža. Ale tvar prsníka som už mala vyťahaný a myslím,že aj svalstvo už bolo natiahnuté,takže môj názor je,že ženy po kojení majú asi menšie bolesti,lebo implantát sa im dáva pod natiahnutý sval a kožu,takže sa to už nenapína,len vyplní...ale to je len môj názor,možno sa mýlim...

martina0402

Peta 79

Petka ten wobenzin papam aj ja;-)o tom repiku som uz pocula,zajtra si ho pojdem kupit.a ako sa citis po operacii?

peta79

martina 0402
Maťka,všimla som si,že tu dievčatá často píšu,že keď im vybrali štichy,tak sa im uľavilo. Tak držím palce,nech to aj tebe pomôže.Ja mám vstrebateľné štichy,ale na šťastie nemám to pálenie-štípanie pravidelné. Kúp si repíka a keď budeš mať vybraté štichy,tak si to potieraj,lieči to rany. A keď ti odpadne chrasta,tak si potieraj jazvy silikonovým gelom-Dermatix.Mám ho odskúšaný a budem si ho aj ja zas dávať. Je dobrý :-) a na preliečenie jem tabletky Wobenzym,sú dobré po operačných zákrokoch... Drž sa :-)

martina0402

Peta79

Petka,aj som si myslela.Zajtra idem na stichy tak dam vediet,ci to pomohlo trosku,ked ich vyberu.dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk