Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

kocky, ktore boli u doktora Racza
..KEd ste sli na prvu kontrolu vyberal vam stichy?a platili ste daco ? ako dlho trvala ta kontrola? dakujem

deed

Evelina

Vsetky co sme tu musime mysliet na to, ze raz ich treba vymenit, ja som pocula ze15rokov vydrzia aspon co sa mentoru tyka..... A baby, ktore este nemaju deticky si myslim ze po kojeni aj tak budu chciet vymenu :))

A dalsia vec, veda ide rychlo dopredu takze bohvie co bude za 10 rokov :)))) urcite by som teraz nemyslela na to, kolko to bude stat, ale skor sa tesila z pritomnosti a krasnyc novych prs :)

Lenkalili

ythyl, evelina

Tiež idem ku švehlikovi, ythyl...ja presne to iste mne navrhol 390 alebo 420 samozrejme on je za 390...ja mam 173cm 58 kg, pod prsiami 72cm on mi nameral 70...som dosť vysoka a tiež som mu hovorila že chcem velke aj fotku som ukazovala takže ja chcem velke prsia idem do 420..evelina..on najlepšie vie asi maš fakt tenšiu kožu a určite nechceš aby si bolo vidno obrysy silikonu...a tiež som za to že neriešim čo bude o 10 rokov proste chcem prsia tak chcem! chcem krajší život, chcem! :D a čo bude o 10 rokov fakt teraz neriešim ale pôjdem na výmenu ak bude treba...

ythyl

evellina,

a kolko mas cm a kg?:)lebo mne navrhol 390 a 420 a to som chcela ist este do vacsich,ja mam 170cm a 56kg,pod prsiami 72cm,ale ja stale rozmyslam nad vacsimi implatantmi:)podla mna si si mohla dat viac,ale ked ti tak povedal,tak asi to bude tak,mu doveruj:)lebo mne povedal,ze mozem ist do hocijakej velkosti:)a co sa tyka tych komplikacii,o vymene som vedela,ale ja som ten typ,ze myslim co je teraz,nie co bude o 10 rokov:)ja proste implantaty chcem a vobec nerozmyslam nad rizikami:)

evellina

Ahojte baby....takze bola som u dr.Svehlika na konzultacii.Musim povedat, ze je naozaj prijemny.Sokoval ma s vedlajsimi pooperacnymi ucinkami, ktore mozu nastat a samozrejme mi nezabudol pripomenut, ze operaciu po niekolkych rokoch budem musiet podstupit znovu, teda vymena implantatov moze byt potrebna po 8 niekedy po 10 alebo po 12 r.
Takze implose nie su navzdy.Zaruka implantatov je na dozivotie ale na dozivotie implantatov a dozivotie implosov je cirka 10 rokov.
Teraz sa mam rozhodnut a mam mu dat vediet ako sa rozhodnem.
Musim ale povedat, ze je od neho fakt velmi pekne, ze mi povedal pravdu a ked sa raz rozhodnem ist na opku tak bude potrebna aj druha a mozno aj tretia. :(
A samozrejme bude potrebne aj kopec penazi na operacie.
Tak ci tak, teraz som vo faze rozhodovania, baby prosim vas napiste mi, ako to vidite vy, ako to neskor budete riesit s implantatmi???
Pojdete na vymenu alebo co potom?
Na konzultacii ma zmeral a navrhol mi pre lavy prsnik 335 ml a na pravy prsnik 310 ml...neni to malo???ja som mala predstavu aspon 350 ml, ale povedal mi, ze mam strasne tenku kozu a ziadny tuk, tak sa obava aby neboli potom okraje implantatov viditelne.Baby prosim piste, co budete potom po 10 r. robit, pojdete na vymenu????dik

wendy18

Reni

No ucite nebudeme nosit mini bikini ako dotycna pani ktora ma podla mna viac ako 60r a ked budeme mat normalnu podprdu myslim ze nieje co riesit

Titten

hanadeka,

neviem, kolko si stihla preluskat dozadu, ale ja nemam pocit, ze sa tu nezverejni cena, pokial sa na nu niekto spyta.
Pisalo sa tu aj o Cervenovi (Novamed), robi najma s ES, tak kompletka za 2700-2900 co som citala poslednou dobou, myslim, ze v sucasnosti nema nizsie ceny.

o Mladekovi (Avelane), nova super klinika, robi najma s Mentormi, pripadne Nagor tusim, ceny 2900-3150 cca ak si dobre pamatam.

Marsala som ti pisala.
Svehlik co si ho baby chvalia ma ceny super, neviem ci ma nejaku znacku preferovanu, ale za okruhle implose sa do 1900 zmestis na komplet tusim.

Guba (ULK), mentor anatomicke komplet cena 2950

Jezovitova v IEM tusim pod 3000 ani nejde.
Minarovjiech, dlhodobejsie ma cenu 3000 za komplet, on este v SKK robil za 100tis augmentaciu.

Interklinik (Racz, Hedera) cena od 2750-2950 podla tvaru a znacky implosu. Robia casto akcie cez zlavomat.

Trska, to ti mozu napisat kocky co u neho boli, je skvely aj na korekcie. Cena je zrejme porovnatelna s BA krajom okolo 2900 plus minus.

Victoria Regia (Dziuban), sa teraz akoze akciovo za 2750 -2800 anatomy mentor, no pocuvam len tie horsie skusenosti, tam by som nesla.

Vsetky tieto info su v teme spomenute a na strankach sa ich nedozvies u klinik, lebo zavisi aj ci korekcie treba, od znacky a tvaru.

cukricka

Katus1 dakujem. Uz ma operoval takze viem co dokaze. Ale nie prsia. A popravde tam bolo tak prijemne ze aa az tesim hehe :) a uz chcem mat po lebo neviem spavat od vzrusenia :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk