Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

titen:ahoj ty si nebola po mesiaci na kontrole???bola si az teraz po 6mes a co dr v pohode?nestiham nejak ani ja?

martina0402

Ahojte babule,chcem sa opytat,som 6 dni po a pod lavim prsnikom ma stale akoby pali,neviem to dobre definovat,mala to niektora z vas?

henka88

Kočky, ja som si včera spravila taký test, ako som sa tu dočítala na fóre, že som dala do sáčkov ryžu, toľko ml, koľko by som chcela - 400 ml. :) A to vám boli dosť veľké bomby, tak neviem akože nakoľko to sedí aj v reále so silikónmi, ale len som si to chcela vyskúšať a predstaviť a hlavne ukázať aj priateľovi, aby si to vedel predstaviť. A som sa potom promenádovala v rôznom mojom oblečení, ktoré som dokázala cez ne natiahnuť a najskôr som bola taká mantavá, zavadzali mi, ale potom, ked som chvíľu kukala telku s tým, tak sa mi normálne zapáčili. I keď som mala pocit, že vyzerám ako tehotná a úplne inak ako doteraz s tými lentilkami. :) Tak uvidím, čo mi povie dr. zajtra na konzultačke, ale možno by som aj šla do tých väčších, čo je pre mňa tých 400 ml. (Ja mám rozdmedzie 350-450) To len taká moja smiešna skúsenosť. :)

henka88

evelinna

každý doktor má nejaký názor, i keď ostávajú všetci pri tej podstate - mne doktor nepovedal, že mi tam implantát vydrží navždy, tiež ma upozornil, že sa môže stať, že budem musieť podstúpiť reoperáciu, alebo vymeniť imploš keby sa niečo stalo. Ale určite nie je pravda, že ostatní doktori to nepovedia priamo ako tvoj, lebo by si odhovorili zákazníčky. To je, ako keby to tvoj doktor povedal preto, lebo na tebe chce zase o 10 rokov zarobiť, čo hádam tiež nepovedal preto. Je možno lepšie počítať s horším alebo aspoň byť na to pripravený, ako byť potom prekvapený a doktor by ťa na to mal upozorniť - že je taká možnosť, aj ked môže byť minimálna. Ale len keď si prečítať nestranne o implošoch a ich vývoji, tak sa to určite posunulo vpred. A aj keby ti ten imploš praskol, ani o tom nemusíš vedieť a ani ti to neuškodí, kedže to nevytečie. Neviem, môj názor je, že ja nedobehnem po 10 rokoch za doktorom, že ideme meniť za nový, ked bude všetko OK a ked to nebude vidieť, ani to nebude mať dosah na moje telo :) Ale samozrejme rátam s tým, že 70 na 50 :D že po pôrode alebo v starobe to bude asi treba upraviť alebo vybrať. Tých 70 dávam kvalite implošov, že to hádam vydržia - treba myslieť pozitívne :)

Inak ja som tiež taká chudšia a mám tenkú kožu, tak tiež mám problém s tým, že mi bude možno imploš vidieť alebo sa bude vlniť. Ale ja uvažujem nad 400 ml. Pekný deň.

ythyl

evellina,

ahoj,ty si riadne chuducka:)ale mohol ti dat aspon tych 350ml,by si mu mohla napisat:)ked do toho ides,nech to je aj vidno:)inak ja som nad Mentormi ani nerozmyslala,nakolko dr.Cerven tiez robi s Eurosiliconmi a ma krasne vysledky,takisto ako dr.Svehlik,ja si myslim,ze ES su rovnako dobre ako Mentor,nerobila by som medzi nimi ziadne rozdiely a pokial sa dr.s ES lepsie pracuje a na ne zvyknuty,tak by som to nechala tak,nemenila by som znacku,ale nemyslim si,ze by zle zoperoval,to nie.Len je proste zvyknuty na ES,kazdy lekar si preferuje svoju znacku:)

evellina

baby chcem sa este opytat, myslite ze je to jedno s akymi znackami lekar pracuje???...myslim tym, ze ked je zvyknuty na ES bude vediet zoperovat aj s Mentorom???...pretoze dr. Svehlik mi povedal, ze s Mentorom nerobi, teda pochopila som to tak, ze Mentor este neoperoval...poradte

evellina

marikamarika......nemyslim, zeby lekar hned na prvej konzultacii povedal hned na rovinu ze bude potrebna aj vymena po par rokoch, pretoze by si skor zakaznicky odohnal.Mam kamosku, ktora bola operovana v Presove a lekar jej povedal tiez, ze silikony vobec nemusi menit, ze ich ma na cely zivot. Ja samozrejme som prisla od Svehlika s informaciou, na ktoru moja kamoska reagovala takto. Boze keby som ja toto pred 4 r. vedela, tak do toho nejdem.Keby toto lekari vraveli kazdej pacientke tak ako mne povedal lekar, tak sa moze stat, ze sa niekolko zien zlakne a neda si tento zakrok, je to predsa operacia.A som si ista ze o 10 rokov sa mi do toho nebude chciet ist, myslim tym reopku.:(
A propo....moja kamoska hned ako si dala robit silikony otehotnela a kojila dva roky.Prsia ma krasne, vobec nezmenili tvar, to je info pre tie, ktore chcu otehotniet.
Som rozhodnuta idem do toho a nebudem si sama klamat, ze silikony netreba menit...

marikamarika

Evelina

Ahoj, ja co som sa na toto informovala u racza z interklinik,mne povedal tak ze implose by mi mali vydrzat cely zivot, aj ked praskne nikdy sa to dozvediet nemusim kedze vyplne uz su tak robene aby tvar nemenili...ale pripustil ze budem musiet absolvovalt dalsiu opku a to vraj koli tomu ze sa mi moze zmenit telo..jedna sa o korekcie nie nutne vymena...a co sa tyka toho preco by ti asi doki mohol povedat ze je nutne menit moze byt ten ze ked s nim budes spokojna dojdes o desat rokov zasa k nemu a fesak zarobi dalsie tri litre..
Samozrejme kazdy doktor ma na vsetko iny nazor, kazdy si trvrdi to svoje, je na nas ako sa rozhodneme, ci to podstupime, a ako sa postavime k rizikam a vyhodam s tym spojenym...

evellina

Lenkalili,ythyl...ja mam vysku 169 a vazim 51 kg

Navrhol mi na lavy 335 a na pravy 310 ml, mne sa to zda fakt malo, ale ze vraj okolo prs mam tenku kozu :(