Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Lenkalili ano treba myslim zavolat. Ja som volala lebo som prisla len na par dni na vysetrenia tak aby nebol problem. Na strojarenskej 1 Dr. Anne. Nic mi tam netrebalo. Ziadny listocek. Ked aa doktora opytas on ti isto da kontakty

ythyl

cukricka,

hovoril dr.Svehlik o tom,ze ma nieco s netom?lebo ja som mu v utorok pisala ohladne profilu,lebo 27.jan idem na to,ale mi doteraz neodpisal:/tak tam predsa zavolam,aby som si bola naisto,ze bude opka:)

cukricka

Katus1. Ja idem k dr svehlikovi 6.februara na operaciu. Ak ti neodpisuje na maily zavolaj mu. Ma nieco s netom vravel. Da ti cislo na dr na predoperacne a ak sa opytas aj na Usg prsnikov. Mne dal kontakt na dr na strojarenskej a stalo to 13eur usg. Tiez idem z uk si dat spravit doma lebo tam je to drahe. Ale budes musiet ist na jednu konzultacku k nemu tak mesiac pred operaciou. Inak je velmi ochotny a mily. A samozrejme sikovny :)

ivetka58

Katus1
Ja som si dala prsia robit v uk ,vyslo to na 5000 eur,ked som si spocitala neoplatilo by sa mi ist na sk.nasi tiez nevedia ze mam nove prsia,dokonca ani segra :)

cukricka

Katus1. Ja idem k dr svehlikovi 6.februara na operaciu. Ak ti neodpisuje na maily zavolaj mu. Ma nieco s netom vravel. Da ti cislo na dr na predoperacne a ak sa opytas aj na Usg prsnikov. Mne dal kontakt na dr na strojarenskej a stalo to 13eur usg. Tiez idem z uk si dat spravit doma lebo tam je to drahe. Ale budes musiet ist na jednu konzultacku k nemu tak mesiac pred operaciou. Inak je velmi ochotny a mily. A samozrejme sikovny :)

cukricka

cukricka

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk