Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Monci666,
ja som vybavila za jedn deň-ráno krv,medzi tým EKG+interné+RTG a kým som skončila interné už boli výsledky z krvi a moču :)

Monci666

Ahojte baby za kolko ste vybavili predoperacne vysetrenia ???mne pan doktor Cerven odporucil :Interná ambulancia
MUDr. Anna Seleštianska
Poliklinika Banská Bystrica
Horná 60, 97401 Banská Bystrica

lebo zijem v zahranici a dojdem na dovolenku na operaciu a chcela by som to 2 dni pre opkou vsetko vybavit .....ma niekdo s touto lekarkou skusenosti ....vybavim u nej vsetko ci potebujem este nieke ist ???? dakujem krasne za pomoc a odpovede...opku budem mat 28.maja

doka

Wenushka-predoperačné-odbery 17€+interné+EKG-40€
dala som si predpísať od bolesti flector+zaldiar+novalgin a na spanie Stilnox :)

wenushka

Doka

Chcem sa ta opytat ze aku vybavicku si si v lekarni kupovala a este ze kolko si platila za predoperacne vysetrenia?

Lenkalili

Ahojte dievcata dnes je presne rok co som absolvovala operaciu prs. Ked si predstavim ze o takomto case pred rokom som lezala v bolestiach obviazana...neskutocne rychlo to zbehlo mam pocit akoby to bolo par mesiacov a je to uz rok. No mozem povedat ze moj zivot sa velmi zmenil pretoze to sebavedomie co som nadobudla sa neda opisat. Citim sa pritazlivejsia, je to skvely pocit. Som na seba hrda ze som to dokazala absolvovat a zvladnut bolesti. Som velmi stastna prsia su krasne. V mojom pripade kedze som este slobodna niekedy som mala take stavy ze som sa hanbila vyzliect pred chlapom, no teraz je to uplne naopak. Nikdy to nebudem lutovat a preto dievcata nebojte sa!!! Par dni si vytrpite ale ten pocit je potom na nezaplatenie. Prajem vela stastia. Neviem ci este funguje galerka kocky? Pridala by som fotku ako vyzeraju moje prsia po roku. :-)