Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tetunica

Kamonika
Pozri v galerke potom "katuss25" ta ma dokonca 555ml a ma ich velmi pekne primerane k telu. Operoval ju tiez Dr. Marsal. Bola velmi spokojna.

tetunica

Kamonika
Myslim ze 400 bude pre teba malo. Treba si to zvazit lebo je tu vela bab ktore po opke lutovali ze neisli do vacsich.

marikamarika

Ahoj babule nebola som tu cely vikend tak prajem pekny zaciatok tyzdna

Henka88
No ano mailujeme si ohladne velkosti a tvaru, ja stale vymyslam a spekulujem a on mi trpezlivo odpoveda a radi ;) no je zlaty..

Sashinka
Moja ako? Uz je lepsie vsetko ok? Co sa tyka tej komtroly co mne hovorili uz btlu sme nemali platit nic viac to by malo byt v cene

Bittersweet
Ahoj moja ohladne Toho zdvihania neskusala si sa spytat dokiho? Ja som sa,zabudla ale asi mu napisem mail koli tomu...zasa :))))

Katus25
Krasne mas tie prska no uplne nadherne...

ennie

tetunica
aha tak ,no skoda tak Červena tym padom škrtam lebo BB je daleko ...som z TT,takže Marsal bude asi najvhodnejši,lebo nechcem v bolestiach nejak daleko cestovat maximalne BA.

kamonika

angie77
ja som citala,ze aj mentor ma zaruku na kapsularku,ale iba 5 rokov...a nagor ma tiez ,ale tam to je nejak odstupnovane podla zavaznosti,ze zaruka sa vstahuje az od 2,alebo dokonca 3 stupna

kamonika

tetunica

aaano uz som aj tu :) som zalozila aj novu otazku vo fore,ale asi som ju blbo oznacila :( vyska 177,pod prsiami 80 ale mam sirsie boky 108,sidce intenzivne cvicim s bokmi ja moc nepohnem,bo mam siroku panvu,tak preto neviem ci 400 bude dost,mne dr. povedal,ze 400 sa na mne strati,ze sa nemam bat,len aby sa nestratili az moc