Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

cukricka,

hovoril dr.Svehlik o tom,ze ma nieco s netom?lebo ja som mu v utorok pisala ohladne profilu,lebo 27.jan idem na to,ale mi doteraz neodpisal:/tak tam predsa zavolam,aby som si bola naisto,ze bude opka:)

cukricka

Katus1. Ja idem k dr svehlikovi 6.februara na operaciu. Ak ti neodpisuje na maily zavolaj mu. Ma nieco s netom vravel. Da ti cislo na dr na predoperacne a ak sa opytas aj na Usg prsnikov. Mne dal kontakt na dr na strojarenskej a stalo to 13eur usg. Tiez idem z uk si dat spravit doma lebo tam je to drahe. Ale budes musiet ist na jednu konzultacku k nemu tak mesiac pred operaciou. Inak je velmi ochotny a mily. A samozrejme sikovny :)

ivetka58

Katus1
Ja som si dala prsia robit v uk ,vyslo to na 5000 eur,ked som si spocitala neoplatilo by sa mi ist na sk.nasi tiez nevedia ze mam nove prsia,dokonca ani segra :)

cukricka

Katus1. Ja idem k dr svehlikovi 6.februara na operaciu. Ak ti neodpisuje na maily zavolaj mu. Ma nieco s netom vravel. Da ti cislo na dr na predoperacne a ak sa opytas aj na Usg prsnikov. Mne dal kontakt na dr na strojarenskej a stalo to 13eur usg. Tiez idem z uk si dat spravit doma lebo tam je to drahe. Ale budes musiet ist na jednu konzultacku k nemu tak mesiac pred operaciou. Inak je velmi ochotny a mily. A samozrejme sikovny :)

cukricka

cukricka

bittersweet

sashinka1986 dufam ze ti je uz lepsie, ale to co si popisala je normalna postresova reakcia. henka ti dobre napisala, klud, odreaguj sa, mozno s niekym dobre pokecaj.

katus1

ivetka58
zijem v RAkusku a tu by ma to vyslo dost draho aj nejakych 6OOO-8000eur a to si dovolit nemozem, som na materskej zatial.My chodíme domov ale tak ja som si to chcela naplanovat tak, ze mm si vezme dovolenku a zaplatíme si nejaky hotel, prve dva tyzdne po operacii by sme boli v KE kym by som sa trosku pozbierala a potom by sme sa vratili do Rakuska, chcem to absolvovat este kym som na materskej, lebo ked zacnem robit, tak uz by to bolo komplikovanejsie.My sme z PP ale ja to chcem pred rodinou tajit, nechcem aby sa to niekto dozvedel, aj ked by to bolo ovela jednoduhsie zeby som mohla ist k mame, ta by mi vela pomohla, no kedze viem ako by sa k tomu postavila, tak radsej to chcem riesit takto v tajnosti.Preto si vsetko potrebujem dopredu pozistovat co a ako

ivetka58

Katus1
Mozem otazocku ,citam ze nemas lekara na sk,kde zijes.preco prave na sk si chces dat robit prsia?nie je to komplikovane..?

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk