Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Susy1982

Dakujem :) presne toto som potrebovala "pocut" :) ty si bola u svehlika vsak? Ja idem 6.februara na operaciu a prave riesim ci 390 alebo 420ml. Som viac za tie mensie. Aj doktor a ja mu verim. Mozem sa ale opytat ake mas ty? Dakujem

marikamarika

Henka88
No to ano uz to budes mat jasnejsie pred sebou, ak sa dohodnete hned na prvej uz je potom len opka ak si to budete rozmyslat tak bud sa s nim mozes stretnut alevo si mailom vypisovat ako to riesim ja...:) my si len mailujeme a uplne to staci..

henka88

sashinka1985

skús si spraviť nejaký dobrý ukľudňujúci čajík. možno je to aj tým, že sa v podstate dosť sústredíš teraz na prsia a na tieto pooperačné stavy a samozrejme sa aj človek kontroluje a bojí sa, že či mu niečo nie je. To budem určite aj ja, lebo mne sa takéto stavy stávali, keď ma čakalo niečo väčšie čoho som sa obávala, tak mi celú noc búšilo srdce. Tak hádam to je aj u teba iba to a bude všetko ok. drž sa.

henka88

marikamarika

ďakujem za podporu :), aj sa na neho teším, že čo povie a hlavne, že ma to posunie bližšie k tomu všetkému. idem teraz v stredu, tak dám vedieť potom, ako som dopadla :) inak, po tejto prvej konzultácii bude už iba opka alebo ešte sa niečo chodí prejednávať :)

sashinka1985

Janika1531xx

Dakujem, si ma ukludnila trochu. Uz mi je trosku lepsie tep sa trochuznizil len sa bojim si lahnut nech to zasa nemam. Asi spat dnes nebudem :-(

marikamarika

Bittersweet

No aj ja mam trocha obavy z toho co mala bude mat sice vo februari dva roky ale je teraz daka moc lepidielkova..ale s tatinom to snad zvladneme..

Henka88
Neboj na,interklinik je len sama chvala bude to super a ja ti dam po opke vediet ze co a ako aby si bola kludnejsia..Daj potom vediet ako si sa rozhodla s implosmi..on ti aj,sam odporuci co a ako a da ti vyskusat..a ako spominala bittersweet najdolezitejsie je aby sa ti pozdaval doki a to urcite bude lebo racz je prijemny mily pohodak..

janika1531xx

sashinka

Ja som to mala tiež po opke ale ja mam prolaps mitralnej chlopne ..mne dali na klinike betablokátor aby mi srdce tak nebušilo..to by sa ti zišlo teraz ak maš vyšši srdcový tep

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk