Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Nena1 , tomyum dakujem za info. Takze skusim triumf, pokym mi pride viktorka:)

Nena1 plavky mas tiez victoria secret? Na D sedi deckova?

Uz mozem cvicit, prve tri mesiace mam nosit kvalitnu sportovu podprsenku len mi dr. nepovedal co v noci, kedze tu citam, ze niektore tu pooperacnu nosite este na spanie. Nena1 pamatas si ako to bolo u teba?

srnkamala

lebo aj ja by som mozno raz chcela vacsie prsia ale ak to maju byt take caviky okolo toho zasa ..hlavne tie obmedzenie v sporte a vo vsetkom, tak to sa mi nechce uz znova zazit..ta bolest to je to najmenej...ale tie obmedzenia a ta rekonvalescencia ma odradza najviac

srnkamala

baby..a ako je to s tou reopkou? tam sa ako plati? taka ista suma? a boli to tak isto ako prva operacia? ci ako to vlastne funguje?

janika1531xx

lilabmw

Wau tak to budeš mať ake bomby :-) Chod do 650ml ak ti tak navrhol..mňa aj presviedčal aby som si dala menej ako 600ml ale ja som trvala ešte na väčšich tak sme nechali 600ml.

Foxie24

Juliana581

dakujem velmi pekne, čo som sa dnes informovala tak zovšadial počujem len chválu na jeho prácu na traumatologii, chirurgii atd, ale o prsiach som ešte nepočula a nepodarilo sa mi zistiť kto od neho má, ale že vraj on operuje aj namiesto Dr. Červena...

sashinka1985

Henka88

Jej ty mas konzultacku vden mojej kontroly. Ja tam mam byt o 10.15hod. Ty o ktorej? Potom nam hned napis ako to dopadlo a aky simala z toho pocit.

marikamarika

Bittersweet

Sak toto moja ja,do vtedy asi vyletim z koze..sa neviem dockat a pritom je to este tak daleko ach!

Henka88

Ja davam 450ml okruhle vysoky profil mentor..najviac kolko mi tam dr vie natlacit..uz viac sa vraj neda..ja som chcela velke bujne poprsie tak dufam ze ma to bude stacit tych 450 lebo chcela som to mat na prvy sup aby som nemusela riesit reopku..ja som dost vysoka 176 tak snad sa to nestrati ;) inak to 88 za menom je rok narodenia? Ja som 88 :)

sashinka1985

Deed

Neboj sa, nic vazne sa urcite nestalo. Mne doktor povedal, ked som mu povedala, ze sa bojim s rukami nieco robit, ze po 48hod. Uz take riziko nieje, ako krvacanie,alebo puknutie cievky. citala som ze po 48hod. Sitelo zacne na silikon zvykat a zacne okolo neho vytvarat nejaky ochranny obal.mas to cerstve, myslim, ze ta bolest ked urobis prudky pohyb este bude, ale keby sa niecostalo,takby ti napuchol, zcervenel alebo nieco. Ak sa alebojis a bolest neustupuje, zavolaj doktorovi.za to nedas nic a on ti povie co a ako.neboj sa, urcite to nic vazne nieje

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk