Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

ythyl

No ak by bolo nejake centrum kde to robia, tak radsej si to aj za ten poplatok vybavím.TAk drzím palce, potom napís ako to dopadlo a ci si spokojna :-) Ja si musim este pockat, lebo este kojím, chcela by som pomalicky odstavit a mozno v septembri by som isla na operaciu.Mne inac jedna baba pisala ze jej priamo v centre robili predoperacne vysetrenia.T by bolo pre mna uplne idealne.

ythyl

katus1,

no skus pozistovat,ja si myslim,ze urcite musia existovat nejake medicinske centra,ktore to robia za poplatok,drzim palce :)ja idem napriklad na sono,tri dni pred opkou,opku mam v pondelok a sono v piatok:)lebo ma ledva objednali:(take to mame u nas plne;/

katus1

ythyl

Dakujem, no u mna to bude asi komplikovane s tym sonom :-( kedze ja nemam ziadneho dr na sk , neviem teda kde a u koho by som toto vybavila.Mozno bude Švehlík vediet aj o nejakom dr ktory by mi aj sono spravil, musim pozistovat

henka88

marikamarika

a o čom si mailujete? o veľkosti? inak to mu treba vopred povedať alebo sa stačí rozhodnúť aj pred opkou, myslím tú veľkosť :)

ythyl

katus1,

co sa tyka predoperacnych,tak ti dr. da ciselko na doktorku v KE,ktora ti tie testy urobi za 30 eur,mozes si u nej vybrat hociaky den,ale sono nerobi,to si musis vybavit sama.Ja som zasla za svojim gynekologom,ten mi dal vymenny listok a som sa objednala u nas v meste na sono.

katus1

Kocky ktore ste boli u dr Švehlíka ako to je s predoperacnym vysetrením, potrebujem aj sono prsníkov?A neviete si dr vie vybavit u nejakeho ineho dr aby mi vsetky predoperacne vysetrenia urobil aj to sono ak to bude treba? JA nezijem na SK a potrebovala by som aby mi to nejaky dr urobil niekde v KE pred operaciou, pretoze musela by som inac cestovat vyse tisic km koly predoperacnym vysetr.Ako dlho trva kym sa to vsetko povybavuje tie predoperacne vysetrenia myslím?

sashinka1985

Marikamarika, henka88

Ste zlate kockymoje, uz mije lepsie. Aj v noci som spala celkom fajn. Lendufam ze sa to nezopakujeuz.

Prska si vobec neobzeram, dva krat som si ich len videla. Podprdu radsej neodopinam. Trosku si ich jemne masirujem cez podprdu, uz ich aj citim. Vtedy boli akoby strpnute.lavymam staleopuchnuty. Ale uz sa lepsie hyb
em.

katus1

ALL

BAby uz dvakrat som posielala mail na galeria@zoznam.sk a este stale mi neprislo ziadne heslo do galerie :-(.Potrebujem si popozerat fotky hlavne od dr Švehlíka ,zaujíma ma aku ma pracu, kedza na jeho stranke vela fotiek nema.Kto to ma na starosti, komu mam napísat nech mi posle to heslo?? Dakujem

cukricka

Susy 1982
Aha. Ano to som sa tiez chcela opytat lebo to tiez rozhoduje ci pred alebo po. Tak ja asi pojdem do 390ml. Dakujem za radu. Ja som dost nerozhodna a toto je celkom vazne :) takze o to viac. Jedine v com som si ista je ze to chcem :) a dr verim 100%, viem ze je super. Tak uz len odratavat teraz :)

cukricka

Susy 1982
Aha. Ano to som sa tiez chcela opytat lebo to tiez rozhoduje ci pred alebo po. Tak ja asi pojdem do 390ml. Dakujem za radu. Ja som dost nerozhodna a toto je celkom vazne :) takze o to viac. Jedine v com som si ista je ze to chcem :) a dr verim 100%, viem ze je super. Tak uz len odratavat teraz :)