Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Foxie24

Baby prosím Vás, Dr. Marian Koperniech, máte nejaké informácie? Prosím Vás dajte mi vedieť dakujem krásne

katus1

Baby posielala som mail aj s mojou fotkou, no neprisla mi ziadna odpoved.To mi niekto posle to heslo aby som sa vedela dostat do galerie s fotkami??

katus1

juliana581

Ahoj, prosím ta a kolko si cakala na termín operacie? Bola si spokona, pocuvam len same dobre referencie na dr Svehlíka, co som videla aj fotky tak velmi pekne prsia robí.Ty si si davala aku velkost a okreuhel alebo anatomicke? Prosím ta mozes mi aj cenu napisat , kolko si platila? Vies potrebujem si pozistovat co najviac informacii, kedze ja nezijem na sk, takze to bude premna dost komplikovane.A este ako si to zvladala po operacii, ci ti musel niekto pomahat alebo si sa dokazala sama obliect a zakladne veci.Jaj a este jedna otazka, ci mas vlozene pod zlazu alebo pod sval?

Foxie24

Ahojte,

Baby chcela by som sa opýtať, či poznáte alebo máte skúsenosti / informácie o práci Dr. Mariana Koperniecha, mala by som ísť na konzultáciu a operáciu do mesiaca, je to dosť rýchlovka a kedže som sa doteraz informovala len o Dr. Červeňovi budem velmi vďačná za každú odpoveď !!!

lilabmw

janika1531xx

ja idem tiez pre väcsie navrhol 65Oml a ja skor uvazujem ci nedame mensie nakolko mam 163 cm.POtom pis detaily ako po reopke pocity a tak :-)

lilabmw

ythyl

vsetko zalezi aj na vyske, kg a ake mas svoje teraz aj.Ano mne sa zdaju dost male k mojej postave.Chcem väcsie :-) uz po opke 2 mesiac som vedela ze chcem väcsie.Takze ak mas moznost dat väcsie daj co najväcsie.A zalezi aj ake ich chces mat.

juliana581

cukricka

pofotím sa a pošlem ti na email....,ale ja som čerstvo po operácii, z boku tie prsia zatiaľ vyzerajú hrozne...tak neviem či to chceš vidieť
mám 26
neviem ako je to s tou bolesťou, či bolí menej, keď sa dáva menší implantát, ale ja som si vytrpela za 10-tich a môžem povedať, že to boli moje najväčšie bolesti v živote! :-(

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk