Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

marikamarika

ja chcem take plne prsia, skor prirodzene vyzerajuce :) ale hlavne nech mi nevidno ten silikon, lebo tak mne vidno rebra, preto budem asi mensie nieco volit, aby mi to ten moj maly sval zakryl :) nie nie blondyna nie som :) ja som cervenovlaska. inak som zvedava, ake budes mat ty skusenosti s interklinik a dr., lebo aj sashinka ma zatial dobre ohlasy, tak dufam ze nam to vyjde velmi dobre a ze sa doktor posnazi :)

bittersweet

Sashinka ja som si viac krat pri anatomoch vsimla, ze cerstve mozu vyzerat tak spicatejsie, ale potom nie su. A ty mas vlastne ake miery a obvod pod prsiami? Ako si si zvykla na to spanie na chrbte?

Marikamarika no bude to vecnost, no ale aj tak tomu nemozem uverit ze konecne idem!:) akurat sa trochu bojim ako budem zvladat s malym, predsalen vtedy bude mat 16 mesiacov a este ho mam casto na rukach. Inak na to ze mas dieta mas prsia super! Mne sa totalne odkojili.

Luky2112

Slniecko83
To sa ti vlecie koli tomu ze to mas stale v hlave :) este som sa ta chcela opytat ako moze byt najviac stare predoperacne?2 tyzdne alebo mesiac?

slniecko83

Luky2112
Urcite dam vediet ako som dopada. Sa mi zda ze posledne dni pred opkou sa mi vlecu,uz nech mam potom,lebo to cakanie ma asi znici

Nena1

anosa 12
plavky nosím z VS. v USA som skúšala priamo v predajni, takže vrch minimálne "L", alebo "34D" Pri plavkách záleží aj od strihu. No a na noc som nosila pooperačnú cca 2 mesiace? A potom určite ešte 1 mesiac takú jednoduchú elastickú podprdu, ktorú som kúpila v Tchibe. Takže dokopy 3 mesiace... hmm...asi

Luky2112

Slniecko83
Ano viem ze tebe sa to uz krati,casto si na teba spomeniem ze za chvilu budes mat po a hlavne ako vsetko prebehne...ok tak sono teda netreba....potom sa ozvi ako si dopadla :)

deed

Sashinka
Uz neboli ale mam furt ten skafander :))

Inak uz zacinaju trosku maknut tie prsia co je fajn, myslim ze po 4tt uz je nacase - a dnes som sa zase docitala ze 3mesiace sa naozaj usadzaju a vacsinou sa aj zvacsia :))

A niektore baby boli sklamane ze si mihli dat vacsie :) ale ze potom si staci pozriet foto pred a po a uuuplna spokojnost :))))

marikamarika

Sashinka
Aaaaale no moja mozno ste sa len k tej teme nedostali..my sme sa k tomu dostali lebo manzel mu nedal vydychnut..:) ale urcite budes kraaaasna co budes uz si...!!

sashinka1985

Deed

Ako sa uz citis?jeto uz lepsie?dufam, ze hej a ze to prso uz neboli.

Hanka88
Citim, ze mam prsia stale take napnute, na dotyk tvrdsie a natom lavom citim palenie aj napuchnutie. Dufam, ze to bude kazdymdnom lepsie. A uz som si ich videla dnes, odopla som podprdu.mam ich take spicatejsie, take napnute ale urobene su velmi pekne. A velkost je na mna taka akurat, a ak sa este trosku zvacsia ako baby pisali niektore, napr.Deed, tak budem uplne spokojna.

Kocky comate uz po, ako dlho ste citili take palenie a opuch?ak ste to teda citili tak akoja.kedy ste citili ze to bolo makksie a ze sa usadzaju?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk