Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ythyl

vsetko zalezi aj na vyske, kg a ake mas svoje teraz aj.Ano mne sa zdaju dost male k mojej postave.Chcem väcsie :-) uz po opke 2 mesiac som vedela ze chcem väcsie.Takze ak mas moznost dat väcsie daj co najväcsie.A zalezi aj ake ich chces mat.

juliana581

cukricka

pofotím sa a pošlem ti na email....,ale ja som čerstvo po operácii, z boku tie prsia zatiaľ vyzerajú hrozne...tak neviem či to chceš vidieť
mám 26
neviem ako je to s tou bolesťou, či bolí menej, keď sa dáva menší implantát, ale ja som si vytrpela za 10-tich a môžem povedať, že to boli moje najväčšie bolesti v živote! :-(

Matapazicka

Noo tak to mam problém neviem tam poslat tu fotku cez môj tablet. Neviem pridať prílohu na tom tablete trafí ma

Matapazicka

Noo tak to mam problém neviem tam poslat tu fotku cez môj tablet. Neviem pridať prílohu na tom tablete trafí ma

cukricka

Juliana
Premyslam. Ale ono to nemusi boliet. Cim vacsi silikon tym vacsia bolest nie? Mozem sa ta opytat kolko mas rokov? A nemas nahodou foto z boku? Posli mi na mail ak by s tym nemas problem prosim. Aj odpoved kludne. Dakujem iveko57@gmail.com

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk