Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matapazicka

Myslela som pozriem fotky neviem si ich tu pozrieť lebo baby píšu ze tu dali nejake foto neviem to nájsť poraďte . Ďakujem

Matapazicka

Ahojte. Som tu nová. Tak ja idem 1marca do BB ku Červenovi. Mam mat 350ml stredný profil anatomické. Myslite ze si nemám dat aspoň 370ml. A prosim vas ako si tu pošlem vaše fotky co tu dávate po opke

lilabmw

ahojte zdravim vsetky kocky som tu uz dlho nebola sa ospravedlnujem reopka je stale v plane v maji 13 teho u Dr. Cervena dohodli sme 650 ale asi mu poviem ze mensie nakolko mam 163 cm len.Je to niekto nahodou novy co bol na reopke ak hej please ozvite :-)

henka88

sashinka1985
joj, ja som zvedavá, ako to budem zvládať ja. prajem ti skoré zotavenie ešte raz. Áno, aj ja idem k Raczovi, a idem na konzultačku akurát 15teho, ty ideš vtedy na kontrolu. Ty tam máš na ktorú prísť? Už nech mi to rýchlo ubehne, sa neviem dočkať marca :(

slniecko83

sashinka!985

Super ze uz to mas za sebou myslela som na teba. Vysledky este nemam zajtra budem volat. Asi su v poriadku teda aspon dufam pretoze ked som bola na testoch tak sestricka povedala ze ten tyzden pokial budu vysledky a keby boli zle tak zavolaju a dnes je to osem dni a nevolali tak dufam ze dobre.

Deed,Katuss25,Tomyum a ostatne ktore ste po tak pozeram si tie vase fotecky no musim povedat nadhera a v dobron zavidim ze uz mate po opke. Mna to caka za 12 dni tak si viete predstavit aka som nedockava

Vivien777

Ahojte kocky.
Chcem sa opytat tych bab ktore uz absolvovali aj reopku ci pocitat s rovnakou bolestou nakolko po prvej to bol pre mna najhorsi tyzden v zivote.

bittersweet

Ja sa bojim toho obdobia prveho, ked prsia este nevyzeraju uplne najlepsie, asi to bude pre mna uplna vecnost! A muzovi sa vtedy radsej ani neukazem :))

sashinka1985

Kocky odfotim hnedako budem moct a ked ten jeden odpuchne trocha lebo aj cez podprdu vidno,zeje trocha vacsi tym opuchom.

Deed
Tysima tak potesila, ked pises, ze su vacsie a vacsie. Hadam to budeaj moj pripad.

Babky cohovoria vasi muzi na prsia?ja som teraz single a tak ma zaujima, ci byto chlap zistil nadotyk apohlad:-Daj ked je mi uplne fuk co ten moj buduci na to povie, nebude pacit moze ist:-Dpytam sa, lebo reakcia ajazdeho chlapa je urcite ze..nacoti to je, to je umelina a bla bla bla. A potom su celi urcite stastni,ze sa dotykaju krasnych prs.:-)

deed

Juliana
A to mas anatomy? Vyzeraju pekne :) a ja som 4tt id opky u racza a mam pocit ze su furt vacsie a vacsie

Sashinka

Odfoot :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk