Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

Ahojte,zaregistrovala som sa na tuto stranku, pretoze by som si chcela dat zvacsit prsia a zhanam informacie co sa tyka operacie a skusenosti so vsetkym spojene a tiez odporucania na dr.Samozrejem aj nejake fotky aby som sa vedela rozhodnut pre vhodny typ ci anatomicke alebo okruhle.Ako sa dostanem do galerie s fotkami? A su tu kocky ktore boli u dr Svehlíka v KE alebo u dr Potockej v PP ??

juliana581

Lenkalili

nič si so sebou nie je potrebné nosiť...všetko ti dajú...jedlo...všetko...

akurát pyžamo na gombíky :-)

maggi

assaabloy

Tak to som rada ze vsetky ohlasy su len prijemne.neviem ani aku velkost si mam dat.chcela by som take vacsie C.tak sa uvidi teda co mi pan doktor povie

deed

Sashinka
Super aj ja som bola max spokojna, a tiez som si vravela ze nikdy viac ale dnes by som v poho sla, uz som aj zabudla, ze sombola okrem vyhladu :)))

Tomyum
Mas krasne spravene prsia a vobec nevyzeraju bomby na to kolko ml :))
A ta medzera, ja mam zas pocit, ze ich mam moc blizko...
A vcera som bola na nakupoch a tie prsia su za posledny tyzden vacsie, skoncila som pri 80D sportova huber a 75D/80C podprda v intimissimi.... Hlavne ze som si objednala 75c , dnes pridu tak som zvedava ;)

Inak kocky, fak je pravda, ze po
dobe aj zabudnete, ze nieco aj bolelo:))

Lenkalili

kočky od švehlíka..čo si mám brať zo sebou na opku? Aj nejaké jedlo, pitie, papuče napr. , kefku??? Napíšete mi prosím? :D

Och baby presne o 2 týždne už to budem mať za sebou...ja sa už fakt neviem dočkať...tak dlho niečo chcete a plánujete a zrazu je to tu :-)

henka88

sashinka1985

ahoj a gratulujem, že si to zvládla. aj si ma potešila, keď si napísala že všetko v poriadku. Ale bola si na klinike až 2 dni? prečo? A teraz funguješ ako, dá sa ti aspoň pohnúť a dvihnúť ruky, či ti niekto pomáha :) drž sa a nech ti to rýchlo ubehne a čo najmenej pobolieva, nech sa čím skôr raduješ.

sashinka1985

Kocky moje kazdym dnom je to lepsie a lepsie. Aj ked uz by som dotoho nesla:-)bola som v nemocnici dva dni, akurat idem domov.ked dreny vytahuju to je blby pocit, fuh. A chrbat ani nehovorim.to je najhorsie na tom vsetkom :-D
Babky tie ktore mate p. Doktora Racza-vybrali ste si super, nebojte sa, budete v spravnych rukach.aj sestricky, vsetko je tam vyborne. Dakujem ze ste na mna mysleli..

tomyum1

Marikamarika
Este sa dr pripadne opytaj ci neda extra VP to by mohol byt mensi priemer kt sa ti zmesti a teda viac ml by bolo...

tomyum1

Marikamarika
Neboj sa pekne ich budes mat, mas super svoj zaklad, co ja bohuzial nemam. Rozmer hrudnika nepusti, ak by ti dal sirsie impl mala by si ich mozno "pod pazuchou", vies co myslim, takto ti impl prekryje tvoj material a nebude ti vidno okraje. Nebooooj super to bude!
Mne mozno stacil aj mensi priemer lenze uz sa bedal dat kedze predosly mudr mi dal 13cm, teraz musel mudr vychadzat z toho. Aby sa koza natiahla ako ma a aj kapsula vnutri.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk