Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

srnkamala

plus otazka..uz som piaty tyzden od opky..stehy mi vyberali druheho januara...prelepujem si to este..ale chcem si to uz zacat potierat specialnymi mastickami na jazvy..kedy mozem zacat a ktora mast je najlepsia na hojenie a jazvy?

Nena1

anosa 12
športové podprdy nosím len z Victoria Secret. Nedám na ne dopustiť :-) Teraz mi sedí číslo 34D. Ale baby tu písali, že Triumph je vraj dobrá...

bittersweet

Cuculka a marikamarika su sestry, tak to je podarene, Tomyum1 to ako si odhalila, len z foto?:))

Cuculka ty mas tie prsia super, vdaka za referencie na dr a anesteziologa, hned mi je zase veselsie!:)

bittersweet

Tomyum1 s tym ratam, ze som si nevybrala nemocnicu s najvyssim komfortom, snad to nejako prezijem tych 24hod, to aby som si pre istotu nieco na spanie vzala:) snad som sa nesekla vo vybere, ale povedala som si ze primarny je doktor a ostatne uz nejako pretrpim.

cuculka

Tomyum
Ahoooj.. no sme:) to ja som ju tak navnadila.. ked to furt vidi tak ce aj ona:D a ako sa dari? Povedal ti ze cca kedy sa to vstrebe?

Bittersweet
Gratulujem k paliatkovi:) podla mna super chlap aj doktor.. anesteziolog je tiez super.. sme sa na operacke nasmiali:)

Lenkalili

juliana

Sú super, fakt pekné, páčia sa mi no na 420 to nevyzerá povedala by som menej ale keď viem že niečo také ma čaká som spokojná.. zas nemusíme chcieť melóny..tieto vyzerajú fakt pekne a prirodzene a keď sa ešte usadia budu tip top :) môžeš byť spokojná :)

slniecko83

sashinka

Gratulujem k prskam,tak uz to mas za sebou super a tak prajem co najmenej bolesti a rychle zotavenie. Mna to caka za 2 tyzdne. Nedockavo odratavam dni

tomyum1

Bittersweet
Este jedna vec, opka a vsetko v poho, jediny problem bol, ze na tej nemocnicnej posteli kt maju v zelez nemocnici sa NEDA lezat :-( ja som nespala NIC!!! A sestricka nemala tabletky na spanie!!!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk