Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Bittersweet
Jazvy su ok, prelepujem a mazem. Ani som na nich nemala chrasty. Stehy nevyberal. Z jednej mi trci kusok na okraji, asi vypadne...
Neries dreny, nechaj to na neho, mudr vie co robi, budes v dobrych rukach :-)

anosa 12

Nena1, nasla si?:-) dala som 400ml. Tiez vysoky profil a gulate. Zatial som si tiez kupila dve podprdy 75D, snad sa mi prsia nezmensia. Len neviem kupit sportovu, aku mas znacku? Nike 34C mi nesedela a 34 D nemali . Dost trapne, ze si v mojom veku neviem kupit podprdu, predavacky pozeraju, ze co som doteraz nosila:-D
Tiez plavky pozeram, mame ist do welnesu a teda doteraz som mavala victoria secret a teraz som bezradna, ci byt odvazna a objednat az D ci poskromnejsia a postaci C.:-D
Ale super, ze prsa nemam velke, velmi som sa bala a teraz by sa mi este tych 20ml k mojim hodilo.

Nena1

anosa 12
tak som si predsa nalistovala spätne v príspevkoch Tvoje rozmery :-) Ale veľkosť neviem akú si vlastne dala...

Nena1

anosa 12
aké veľké si vlastne dala? Nechce sa mi hľadať spätne príspevky :-) Nooo, cvičiť mi dovolil po 6 týždňoch vraj postupne všetko. Ale, začala som po 2 mesiacoch. Pre istotu :-) On vedel, že robím fitness a tlačím činky a napriek tomu mi to dovolil. Po 6 týždňoch som skúsila len bežecký pás s dobrou podprdou, pre vysokú záťaž. Ale mala som fakt rešpekt... Bol to divný pocit. To všetko zistíš sama pri cvičení, čo môžeš a čo nie. Ale vyčkala by som. Netreba to síliť, len nech sa to všetko pekne zahojí.
Anosa a akú máš výšku, váhu? Ja 170 cm a pred opkou 56 kg, pod prsiami 73 cm. Mám 410ml okrúhle, vysoký profil a hodilo mi to podprdu 75D :-))

peta79

tak kočky,ja idem nato vo štvrtok. Idem do BB., Dr. Červeň... Eurosilikon 370ml, anatomický...mala som ísť už októbri,ale niečo mi do toho vošlo. Vtedy som sa rozhodovala medzi 370ml-410ml, ale teraz som sa rozhodla pre 370ml,lebo som nízka a nechcem,aby mi to moc kričalo... a ešte ak niekedy v budúcnosti pôjdem na preopku,tak dajú väčšie,tak aj preto som to nechcela... v galerke mám foto,potom pridám po opke...tak držte palce,lebo sa dooooosť bojím :-(

juliana581

sashinka1985

super tak už to máš za sebou! :-)
buď rada, že to nemáš také hrozné s bolesťami...a užívaj si ich :-)

sashinka1985

Kocky tak vam pisem Z kliniky. Vobec to nie je hrozne, bolest zatial ziadna len taky tlak ako svalovica.Boli len ked sa chcem posadit.fua to je hnusny pocit.

ythyl

Lenkalili,

to je jasne,ze najlepsie to mat zadara:)vsak to je kazdeho osobna vec,ja tiez neznasam ludi,co sa do vsetkeho montuju:)ja nehovorim ani tak o svojej obvodnej,ako o sestrickach:)este dva tyzdne a mas po vsetkom ;)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk