Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Tomyum1
Ze aj mne sa strasne pacia cuculkine prska hovorim to mi neda spavat ked ju vidim ;) idem si dat 450ml gulate vysoky profil...ja som o 10cm vyssia ako sestra, meriam 176cm takze by to mohlo byt akurat ;)

Bittersweet
Citala som ze ides 27.2. Hadaj kto ide tiez v ten den :))) budeme to prezivat spolu kazda inde ale aj tak..paliatka je vyborny sestra mi ho odporucala..takze gratulujem k dobremu vyberu aj terminu :)

Lucky123

babule,
ja som to tiez tajila pred rodinou a kamoskami. vedel o tom iba muz a jedna kamoska/co sme si naozaj blizke a tiez bojuje s rovnakym "ovisnutym"problemom po kojeni/, v robote som to ani nespomenula a brala som si volno, ze idem na planovanu operaciu /nikto sa ma nepytal, ze naco.. iba jedna mila kolegyna a tej som povedala, ze zenske veci po porode/. No vsak je to pravda:0) rodine z muzovej strany som to nehovorila, kedze pre nich som panicka, ktora sa ma super dobre, ma auto a vyvaza sa/to ze makam a sama si ho platim a chodila som do roboty aj pocas materskej a sama riesim nakupy a vlacim vsetko domov v bratislave to sa samozrejme ignoruje/. Nasim som to nevravela, lebo mi ma nepochopili a otec /ktory je velmi konzervativny a hodne razny/ by pindal a mama by nesuhlasila. Mame som tri dni pred opkou povedala, ze si chcem dat robit prsia a ona, ze hlupost a nesuhlasi. tak som jej po opke napisala sms, ze mami prepac,uz mam po tom a laskavo to otcovi nehovor.
Nikto si to nevsimol, nosila som totiz vystuzenu push-upku a teraz nosin nevystuzene podrpdy..troska som aj pribrala - kedze som vyse dva mesiace nesportovala, takze ked ma oslovil kamos, ze prsa, tak som sa zasmiala, ze to tie kilecka navyse..
nehovorila som to nikomu, lebo ludia zavidia a riesia veci, do ktorych ich nie je nic.. a by komentovali, co mne ako introvertovi by vadilo..

tetunica

srnkamala
posli foto bez tvare na galeria@zoznam.sk a zajacik ti posle pristupove heslo.
Potom si mozes popozerat aj fotky ostatnych bab.
U koho si bola na opke?
Ja sa chystam k dr. Marsalovi do TT.

srnkamala

plus otazka..uz som piaty tyzden od opky..stehy mi vyberali druheho januara...prelepujem si to este..ale chcem si to uz zacat potierat specialnymi mastickami na jazvy..kedy mozem zacat a ktora mast je najlepsia na hojenie a jazvy?

Nena1

anosa 12
športové podprdy nosím len z Victoria Secret. Nedám na ne dopustiť :-) Teraz mi sedí číslo 34D. Ale baby tu písali, že Triumph je vraj dobrá...

bittersweet

Cuculka a marikamarika su sestry, tak to je podarene, Tomyum1 to ako si odhalila, len z foto?:))

Cuculka ty mas tie prsia super, vdaka za referencie na dr a anesteziologa, hned mi je zase veselsie!:)

bittersweet

Tomyum1 s tym ratam, ze som si nevybrala nemocnicu s najvyssim komfortom, snad to nejako prezijem tych 24hod, to aby som si pre istotu nieco na spanie vzala:) snad som sa nesekla vo vybere, ale povedala som si ze primarny je doktor a ostatne uz nejako pretrpim.

cuculka

Tomyum
Ahoooj.. no sme:) to ja som ju tak navnadila.. ked to furt vidi tak ce aj ona:D a ako sa dari? Povedal ti ze cca kedy sa to vstrebe?

Bittersweet
Gratulujem k paliatkovi:) podla mna super chlap aj doktor.. anesteziolog je tiez super.. sme sa na operacke nasmiali:)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk