Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Bittersweet
Dr vychadzal z rozmerov povodneho impl ktory mal priemer 13 cm, dal taky isty len vyssi profil. Teda idu viac akoby dopredu ale nie su vacsie, by sa mi uz vacsia zakladna/priemer nezmestili, ja som to nechala na neho. Co sa tyka medzery nie je taka mala ako ma cuculka, ale to nie je chyba dr, to je dane stavbou tela pacientky, ake ma prsne svaly. Ked zmaknu pojdu blizsie k sebe v podprdke, na to je dobry vysoky profil. Dal nagor okruhle (sa pytala aj katuss tak aj pre nu odpoved :-))
Ak si toto dr cita tak isto nas identifikuje, teda mna na 100% :-))) neviem ci sa nebudem hanbit jed k nemu pojdem...

assaabloy

maggi
ahoj tiez som bola na opke u Dr.Svehlika, max spokojna, velmi prijemny clovek, vyborny chirurg, takisto chvalim aj sestricku Katku :) foto v galerke tiez napovie vela :)
+cenovo velmi pristupne

bittersweet

Marikamarika ja som tiez sla do interkliniku hlavne kvoli vizualu ,akurat moj muz ma vyhnal na viacere konzultacie. Efekt by bol vsak ten isty, tiez som rovno po prvej chcela ostat pri paliatkovi, usetrila by som peniaze a hlavne tie vyzliekacky:))) ale aspon som si ista, lebo nazory sa moc nelisili a na ziadneho z dr nemozem povedat vlastne nic zle.

Tomyum1 pani pri tvojich mierach by som cakala, ze tie prsia budu bomby a fakt to nie je nic neprimerane! Aka bola tvoja poziadavka co sa velkosti tyka, ci si to uplne nechala na dr? Dufam, ze na toto forum cas nema:)))))

bittersweet

Henka88 ano v Zeleznicnej nemocnici, myslim ze 2700€ hovoril, sa mi to uz zlieva po troch konzultaciach. Robi s Nagorom a Polytechom hlavne, ale objedna aj ine ak som spravne pochopila. Cakacky asi nema dlhe, ja som si cielene dala koniec februara. A s Trskom si sa nedohodla?

juliana581

maggi

z vlastnej skúsenosti odporúčam, ako dr. tak aj sestričky! :-)
max. spokojnosť, pán dr, je veľmi šikovný.
chystáš sa k nemu?

Miska_06

Ahojte, tak mám po konzultácii u Dr. Tršku. Akože veľmi bol milý :) Dohodli sme sa na modelácii iba dvorcom a implantát pod sval. Bola som tam vyše hodiny. Na výslednej veľkosti sme sa ešte nedohodli, že mi pošle fotky a mám si zatiaľ premyslieť. Chudnúť nemusím, že mám "až" 6 mm tuku na prsiach. Tak sa vytešujem, opka bude až niekedy v marci, spolu s fotkami mi má poslať aj možné termíny a mám si vybrať taký, čo pasuje k môjmu menzesu. Ale jedno ma mrzí, chcela som súčasne aj upraviť bruško a že to nepôjde. Musíme to rozdeliť na 2 opky. No škoda, chcela som mať všetko naraz za sebou. A gratulujem všetkým, čo majú čerstvo po, a držím palce tým, kt. to v dohľadnej dobe čaká :)

marikamarika

Bittersweet
Rozhodli sme sa pre interklinik lebo drahy moj manzel sa bal ako budem vizerat, kedze cuculka je moja sestra bolo by divne aby sa mu pretrcala naha ze hen ake budem mat kozy, tak chcel vidiet vizual..bavili sme sa ze potom mozme pripadne ist aj inam ale vizual musi byt, no a ked uz sme tam boli tak sa nam dr tak zapacil ze proste sme isli tam.

tomyum1

Caute baby nestiham odpisovat tak len narychlo... Marikamarika a cuculka pisali ze su sestry a ked sim kukla na foto krasne kozy aj pred op tak to maju v rodine:-)
Katuss super ze si dala cez 500, keby menej urco by sa ti malilo. Ja som sice nizsia 170 a teraz aj s kilovymi kozami 52kg , nie su to male kozy 560 ale ani ziadne bomby, fakt v pooperacke a pulovri si nikto nic nevsimol, nikto necumi:-) a sranda ze predtym anatom som mala a tieto gule su podobne, nie je velky rozdiel. Ja som mala 3 dni po op menzes, prisiel o tyzden skor asi kvoli op.
Bittersweet jasne ze 24hod v nemocke vydrzis podstatny je mudr a ten je viac nez dobry (ktovie ci si cita toto forum:-))
Tak baby drzim vam palce vsetkym a vela radosti z novych prsicok:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk