Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Maggi

Ahoj musis napisat email so svojou prezyvkou na galeria@zoznam.sk a poslat svoje odfotene poprsie bez tvare. Kocka s prezyvkou zajacik ti vytvori tvoj album a da ti pristupove heslo k ostatnym. :)

marikamarika

Sashinka

Oki oki dakujem za odpoved..ked ma este nieco napadne tak sa ta budem este pytat..ak mozem ;) joj tak som rada ze to nebolo nic vazneho a maju taky profesionalny oristup ze radsej si na teba dohliadli..uvidis zachvilocku bude uz uplne dobre a budes si to uz len uzivat :)

juliana581

sashinka1985

ďakuejeeem :-) kľudne rozopni, nič nepokazíš, v pohode. Mne sa dr. kázal už na tretí deň opsrchovať, takže nič sa nemusíš báť! :-)

cukricka

nie nemám ešte deti.
dr. mi chcel dať iba okolo 350. ale ja som mu povedala, že to budú malé, že ja chcem väčšie, tak sme dali nakoniec najviac čo sa dalo, ale aj tak mi prídu malé :-(
uvidím aké budú, keď sa usadia...som zvedavá
koľko navrhol tebe? na tvojom mieste idem do najväčších, uvidíš potom budeš ľutovať, že mohla si si dať väčšie...Aký si mala z neho pocit?

stephanie18

Ahojte všetci. Chcela by som sa spýtať či má niekto skusenosti v Košiciach na ENVY klinike? Chcela by som si zavcsit prsia, termin mam na kozultaciu Pán Dr. MAHDI NASAB ma "asi bude" operovat... Dakujem!!!!!

cukricka

Ahojte.
Bola som u Dr.svehlika na konzultacke. Juliana ty uz mas dieta? My sme tak nejako podobne so zakladom a ty si si dala 420ml. Doktor ti ich odporucil alebo bol za mensie?

sashinka1985

Slniecko83

Ako ti nakoniec dopadli predoperacne?

Bittersweet

tak som rada, ze uz mas aj termin aj doktora vybrateho a ze si spokojnaAni sa nenazdate a uz budete mat aj vy pO tom

sashinka1985

Deed,juliana581
Prska mate krasne urobene.wau!!ja som tie svoje este poriadne nevidela ale aj sa bojim odopnut podprdu nech nieco nepokazim. Kontrolu mam 15teho v stredu.mozno ich aztam uvidim prvy krat:-)

bittersweet

sashinka gratulujem! super ze vsetko dobre dopadlo, urcite je to cele obrovsky sok a neda sa na to vopred pripravit, ale za par tyzdnov uz ani vediet nebudes akurat ti ostanu dve krasne prsia!

juliana581

katus1

ahoj :-)

ja som bola u dr. švehlíka a viem aj o ďalších, ktoré sa k nemu chystajú...
ythyl, lenkalili..

skús si prečítať aj pár strán do zadu a dozvieš sa čo to...