Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

bittersweet

prosím ťa ten dr. Paliatka robí v železničnej? A dalo sa ti u neho rýchlo zjednať dátum opky? S ktorými značkami on robí a čo to vyjde u neho, ak môžem vedieť. Ja stále vymýšľam, lebo ma odrádza ten môj neskorý dátum - marec, ja už by som to mala najradšej za sebou :)

katuss25

Tomyum1:takze 12r si ich mala tj super a tieto co mas ake?zn?aj ti vraveli aku maju tieto zivotnost?ja prvy den po opke nakukla sok ze male:-)ale sadaju su krasne velke som spokojna este sice tvrde ako z gumy ale uz aj odpuchaju dostala som prvy krat menzes tak aj lavy prsnik o cislo vacsi od praveho odpuchol:-)ty ich mas prenadherneee keby bolo treba casom menit urcite idem v tv slapajach:-)ale tieto uz pred zvedavymi ocami neschovas...ale co ta po kom si zena urcite krasna ukaz co mas klebety boli aj budu nikdy nikomu na 100per neulahodis a naco aj hlavne ze si ty stastna...

bittersweet

Marikamarika sa mi aj zdalo ze ides 27, tak budeme spolutrpitelky!:) mam kamosku co je velmi zahryznuta do numerologie a ze vraj super datum- to len na odlahcenie!:))) takze nakoniec davas gule nie tie anatomy? No ak ste si s cuculkou podobne ani sa ti nedivim, efekt bude super!:) a ozaj preco si sla vlastne do interkliniku, ked mas v rodine pozitivnu skusenost inde? To len zo zvedavosti:) ja idem buduci tyzden este na konzultacku a uzavrieme tu velkost, neviem sa dockat:)

marikamarika

Tomyum1
Ze aj mne sa strasne pacia cuculkine prska hovorim to mi neda spavat ked ju vidim ;) idem si dat 450ml gulate vysoky profil...ja som o 10cm vyssia ako sestra, meriam 176cm takze by to mohlo byt akurat ;)

Bittersweet
Citala som ze ides 27.2. Hadaj kto ide tiez v ten den :))) budeme to prezivat spolu kazda inde ale aj tak..paliatka je vyborny sestra mi ho odporucala..takze gratulujem k dobremu vyberu aj terminu :)

Lucky123

babule,
ja som to tiez tajila pred rodinou a kamoskami. vedel o tom iba muz a jedna kamoska/co sme si naozaj blizke a tiez bojuje s rovnakym "ovisnutym"problemom po kojeni/, v robote som to ani nespomenula a brala som si volno, ze idem na planovanu operaciu /nikto sa ma nepytal, ze naco.. iba jedna mila kolegyna a tej som povedala, ze zenske veci po porode/. No vsak je to pravda:0) rodine z muzovej strany som to nehovorila, kedze pre nich som panicka, ktora sa ma super dobre, ma auto a vyvaza sa/to ze makam a sama si ho platim a chodila som do roboty aj pocas materskej a sama riesim nakupy a vlacim vsetko domov v bratislave to sa samozrejme ignoruje/. Nasim som to nevravela, lebo mi ma nepochopili a otec /ktory je velmi konzervativny a hodne razny/ by pindal a mama by nesuhlasila. Mame som tri dni pred opkou povedala, ze si chcem dat robit prsia a ona, ze hlupost a nesuhlasi. tak som jej po opke napisala sms, ze mami prepac,uz mam po tom a laskavo to otcovi nehovor.
Nikto si to nevsimol, nosila som totiz vystuzenu push-upku a teraz nosin nevystuzene podrpdy..troska som aj pribrala - kedze som vyse dva mesiace nesportovala, takze ked ma oslovil kamos, ze prsa, tak som sa zasmiala, ze to tie kilecka navyse..
nehovorila som to nikomu, lebo ludia zavidia a riesia veci, do ktorych ich nie je nic.. a by komentovali, co mne ako introvertovi by vadilo..

tetunica

srnkamala
posli foto bez tvare na galeria@zoznam.sk a zajacik ti posle pristupove heslo.
Potom si mozes popozerat aj fotky ostatnych bab.
U koho si bola na opke?
Ja sa chystam k dr. Marsalovi do TT.

srnkamala

plus otazka..uz som piaty tyzden od opky..stehy mi vyberali druheho januara...prelepujem si to este..ale chcem si to uz zacat potierat specialnymi mastickami na jazvy..kedy mozem zacat a ktora mast je najlepsia na hojenie a jazvy?

Nena1

anosa 12
športové podprdy nosím len z Victoria Secret. Nedám na ne dopustiť :-) Teraz mi sedí číslo 34D. Ale baby tu písali, že Triumph je vraj dobrá...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk