Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

coala

doka

citujem: ja potrebujem byť do 20.3. 100% fit po opke :)ako dlho sa čaká u Racza teraz?

ja som bola na konzultácii 17.12
operácie o 3 mesiace neskôr, takže ak ty potrebuješ byť 20.3 fit tak jedine žeby nejaká kočka zrušila skorší termín

wenushka

Doka,som prekvapena nečakala som že sa bude dat ist tak skoro keď čo čitavam fora tak skoro všade je dlhšia čakacia doba.

henka88

Nena1
ahoj, a tebe nejako podsivali bocne strany? neviem ako to vyjadrit spravne, ale kedze ti predtým padali implose do stran, tak ako tomu doktor teraz zamedzil? :)

Zuzka.forum

Nena1 - dík za info, tiež mi to tak vzhľadom k fyzikálnym zákonom vychádza, aj preto som chcela menšie, nech sa mi menej ťahajú k zemi. :) Tak ale aj tieto "malé" mi visia, asi sa to ozaj malo od začiatku riešiť inak..
Marek83 - čožééé? no pekný odrb priamo na sále, to je ozaj neseriózne jednanie :( fúha, že schudla 30kg, gratulujem, pozerala som aj opku bruška - pekne ti ho spravili. :) Mne inak vraj robili na sále sizovanie, hmmm, tak asi nemali moju "size". :)

marek83

nena1 ako s tým som počítala ale ja som chcela velké prsia nakolko som pred opkou schudla 30kg a predtým som mala pekné plné velké prsia

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk