Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Katuss25
Dakujem:-) este su rozne opuchnute, jeden zvrchu druhy zospodu, a su "gumene", tak musia este sadnut...
Mudr kazal jazvy prelepovat tak lepim, obyc "papierovou" paskou aka sa pouziva v nemocke a kupila som si aj scarban silikonove naplaste tak tie lepim na striedacku, jazvy mam celkom ok, myslela som ze budu horsie a dlhsie. Odporucam naplasti.

tomyum1

Henka88
Da sa to utajit ale je to narocne na logistiku :-) neviem ako si na tom ty teraz s prskami, ja som uz mala robene a to vedia vsetci, teraz som dala prerabku lebo som bola nespokojna. Takze nebolo to ze z nicoho zrazu narastli bomby. Ten rozdiel si nikto nevsimol. A zatial su schovate stiahnute v skafandri a pod svetrom, mikinou. Skor islo o to davat si pozor pred malym (4r) a nehovorit o tom lebo by to vykecal :-) a dohodnut sa s muzom ze mi pomoze v tajnej misii. Zatajit jednu noc v nemocke (stvrtok) a potom prvy vikend zobrat maleho k babke na varovku :-) Preco som to tajila vobec? Lebo som nemala/nemam chut pocuvat vsetkych nazory na toto ze naco ZAS a znasat nesuhlasne pohlady a grimasy a poznamky... V praci som sa tvarila ze som doma s malym chorym a potom boli sviatky tak sa to stratilo :-)

Ak ides na opku prvy krat a zrazu narastu dva kopceky tak to bude asi viditelne, ale mas teraz vyhodu ze je zima a zamaskujes pod hrubsim svetrom, mikinou. Alebo sa na vsetkych vykasli a ked sa bydu pytat povedz ze ano, a ked budu len blbo cumiet kasli na nich. Kedy mas opku, u koho??

bittersweet

No ja to tiez chcem tajit pred vacsinou rodiny a znamych, hlavne moj muz to tak chce. No neviem ci je to realne, podla mna si to vsimnu.

Dnes idem dohodnut termin a operatera, rozhodla som sa, ze ak mi nevyhovie dr trska, tak idem k dr paliatkovi, aj tak som bola medzi nimi cely cas nerozhodna, robia velmi podobne.

Sashinka, martina83- drzte sa!!!

Deed tesime sa na foto, aky je to pocit byt zrazu taka sexi?:)

katuss25

Tomyum:wauuu mas ich krasne:-)konecny efekt?myslis ze mozu byt este lepsie ako mas teraz???nadhera stalo to zato musis byt stastna ako blcha :-)

henka88

tomyum1
a dá sa to tajiť pred rodinou? lebo ja na tom budem podobne :) len dúfam, že s ami nič nestane, aby som ich nemusela informovať

tomyum1

Deed
Ty si sikulka ako vsetko zvladas :-) uz nosis sportovu podprdu? Aj nevystuzenu s kosticami? Mne mudr povedal pooperacnu 6 tyzdnov nonstop tak musim posluchat (a vymyslat si preco nejdem lyzovat, do bazenu a pod :-))

tomyum1

Assaabloy
Ahoj zlatino, potesilo ma, ze si napisala :-) casto na teba myslim ako sa ti funguje samej v zahranici, to chce odvahu, mas moj obdiv...
Ako sa maju prska? Uz su usadene pekne... Daj nejake novsie foto...
Dakujem za pochvalu, este si pockam na finalby vysledok... Bude to trvat dlhsie... Ale ja som trpezliva...
Bolo to tazke obdobie po opke, kedze som to tajila a tajim pred rodinou a znamymi, bola som nastavena, ze maly bude v skolke, lenze on ako naschval 39 teploty tak so mnou doma, musela som fungovat namiesto oddychu... Keby nebolo tej komplikacie s prasknutou zilkou a hematomom tak som fit hned za 2 dni... To prsko stale este boli a trosku necitim lavu stranu na chrbte, asi sa poskodil nerv... Som citala ze to sa stava z toho ze pri op su natiahnute ruky a casom to prejde. Nuz uzila som si :-) moj muz nevie podrobnosti, som mu nepovedala lebo by bol zhrozeny, by sa bal a tiez by ma uz asi poslal psychiatrovi ze co mi sibe ze naco...

martina83

Ahojteee,tak mna to caka zajtra rano o pol deviatej,dufam,ze vsetko dobre dopadne.Vsetkym kt.to caka drzim prsteky:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk