Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Slafci
Ahojky
Prosim ta ignoruj tie moje prispevky :((( my sme na chate a blby signal tu je a vzdy ked sa dostanem k lepsiemu signalu tak to zase odosle.... Sorryyyy

Dufam ze aj toto nepride tisickrat ;)

Lucky123

sashinka:

:0) v posilke hlboky sexi predklon a utierat si dekolt:)
drzim zajtra palce, chod na to s kludom, oni su profici, bude parada:))

bittersweet

Tomyum1 jasne chapem uz, no ale myslim ze to bude fakt super a nie preto zeby som ta utesovala! Dr Paliatka robi velmi pekne gule! Vsetko co som od neho nasla v galerke vyzeralo super, skoda ze som aj nejake anatomy nenasla.

Miska_06

ythyl,

áno, to mi zostalo z kojenia. (po 5-ročnom kojení) Teraz to bude presne 6 mesiacov, čo nekojím. Ale zase ja mám pár kíl navyše, kt. budem ešte musieť zrejme do opky dať dole. Takých 6kg určite. Tak sa určite ešte zmenšia. Ja keď chudnem, tak z pŕs mi ide ako z prvých. Modeláciu samotnú nechcem. Keď už ma majú rezať, nech sú to páradne pevné prsa a hlavne plné :) Pozerala som nejaké dnes fotky v galerke.. ja sa už tak teším :)

tetunica

Titten
diky urcite si to pozriem. Len cakam kym mi zajacik posle pristupove heslo.
Trochu sa tej opky bojim. Ale dufam ze mna tie komplikacie obidu.

Titten

tetunica,

postupne dost vela kociek je tu od Marsala operovanych.
ja som bola tiez u neho, aj cafex, katuss25, kosi, dalej si presne nepamatam, ale da sa to vyhladat cez forum a potom v galerke pozriet

Titten

katus25, tommyum,

baby krasne mate tie prska. Katus, ani by som nepovedala, ze 555ml mas. Velmi dobre, ze si ho ukecala nad 500, seknu ti.

Tommyum, aj tebe sedia super, aka si vysoka?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk