Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

juliana581

maggi

z vlastnej skúsenosti odporúčam, ako dr. tak aj sestričky! :-)
max. spokojnosť, pán dr, je veľmi šikovný.
chystáš sa k nemu?

Miska_06

Ahojte, tak mám po konzultácii u Dr. Tršku. Akože veľmi bol milý :) Dohodli sme sa na modelácii iba dvorcom a implantát pod sval. Bola som tam vyše hodiny. Na výslednej veľkosti sme sa ešte nedohodli, že mi pošle fotky a mám si zatiaľ premyslieť. Chudnúť nemusím, že mám "až" 6 mm tuku na prsiach. Tak sa vytešujem, opka bude až niekedy v marci, spolu s fotkami mi má poslať aj možné termíny a mám si vybrať taký, čo pasuje k môjmu menzesu. Ale jedno ma mrzí, chcela som súčasne aj upraviť bruško a že to nepôjde. Musíme to rozdeliť na 2 opky. No škoda, chcela som mať všetko naraz za sebou. A gratulujem všetkým, čo majú čerstvo po, a držím palce tým, kt. to v dohľadnej dobe čaká :)

marikamarika

Bittersweet
Rozhodli sme sa pre interklinik lebo drahy moj manzel sa bal ako budem vizerat, kedze cuculka je moja sestra bolo by divne aby sa mu pretrcala naha ze hen ake budem mat kozy, tak chcel vidiet vizual..bavili sme sa ze potom mozme pripadne ist aj inam ale vizual musi byt, no a ked uz sme tam boli tak sa nam dr tak zapacil ze proste sme isli tam.

tomyum1

Caute baby nestiham odpisovat tak len narychlo... Marikamarika a cuculka pisali ze su sestry a ked sim kukla na foto krasne kozy aj pred op tak to maju v rodine:-)
Katuss super ze si dala cez 500, keby menej urco by sa ti malilo. Ja som sice nizsia 170 a teraz aj s kilovymi kozami 52kg , nie su to male kozy 560 ale ani ziadne bomby, fakt v pooperacke a pulovri si nikto nic nevsimol, nikto necumi:-) a sranda ze predtym anatom som mala a tieto gule su podobne, nie je velky rozdiel. Ja som mala 3 dni po op menzes, prisiel o tyzden skor asi kvoli op.
Bittersweet jasne ze 24hod v nemocke vydrzis podstatny je mudr a ten je viac nez dobry (ktovie ci si cita toto forum:-))
Tak baby drzim vam palce vsetkym a vela radosti z novych prsicok:-)

henka88

bittersweet

prosím ťa ten dr. Paliatka robí v železničnej? A dalo sa ti u neho rýchlo zjednať dátum opky? S ktorými značkami on robí a čo to vyjde u neho, ak môžem vedieť. Ja stále vymýšľam, lebo ma odrádza ten môj neskorý dátum - marec, ja už by som to mala najradšej za sebou :)

katuss25

Tomyum1:takze 12r si ich mala tj super a tieto co mas ake?zn?aj ti vraveli aku maju tieto zivotnost?ja prvy den po opke nakukla sok ze male:-)ale sadaju su krasne velke som spokojna este sice tvrde ako z gumy ale uz aj odpuchaju dostala som prvy krat menzes tak aj lavy prsnik o cislo vacsi od praveho odpuchol:-)ty ich mas prenadherneee keby bolo treba casom menit urcite idem v tv slapajach:-)ale tieto uz pred zvedavymi ocami neschovas...ale co ta po kom si zena urcite krasna ukaz co mas klebety boli aj budu nikdy nikomu na 100per neulahodis a naco aj hlavne ze si ty stastna...

bittersweet

Marikamarika sa mi aj zdalo ze ides 27, tak budeme spolutrpitelky!:) mam kamosku co je velmi zahryznuta do numerologie a ze vraj super datum- to len na odlahcenie!:))) takze nakoniec davas gule nie tie anatomy? No ak ste si s cuculkou podobne ani sa ti nedivim, efekt bude super!:) a ozaj preco si sla vlastne do interkliniku, ked mas v rodine pozitivnu skusenost inde? To len zo zvedavosti:) ja idem buduci tyzden este na konzultacku a uzavrieme tu velkost, neviem sa dockat:)