Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tetunica

Katuss25

Dakujem za odpoved. Uz som si vsimla ze ty si bola na opke v TT. Zajtra by som tam chcela volat a objednat sa na konzultaciu. Aj som si chcela pozriet tvoje foto v galerke ale zajacik mi este stale nenapisal pristupove heslo.
Inak som zvedava aku velkost mi dr. navrhne. Ja som chudsia. Mam 165cm a 48kg obvod pod prsiami 70. Co myslis?

tomyum1

Katuss
Pozeram ze mas modrinu na boku, skus natierat liotonom 100000, ja som natierala ruku a ponohlo dost... Cca 2 tyzdne kym odisla velka modrina. Inak si spokojna???

katuss25

tetunica:ja som bola spokojna velmi po opke som hned frcala sestricky super dr:-)ved uvidis sama super...manager kliniky vsetci uzasny velmi priatelsky pristup urcite nebudes lutovat...

ythyl

Miska_06,

ja si myslim,ze postaci modelacia,ani nebudes potrebovat vyplnit silikonom :) to mas z kojenia take prsia?lebo mne sa po kojeni uplne stratili :(

tomyum1

Bittersweet
Prsko s hematomom je to ktore je opuchnute hore, tam praskla zilka, na foto v zrkadle to vpravo (v reale lave prsko) ma aj modrinku zvnutra.
To druhe ma opuch vacsi a viac dole lebo som nemala dreny a pooperacna tekutina sa musi vstrebat, z toho hematomoveho sa vytlacala (eeee).
Mudr po opke hovoril ze su symetricke tak treba pockat na odpuchnutie a vstrebanie.
Moc ich zatial neobzeram vyckam na konecny stav kym odpuchnu, niekomu skor niekomu neskor. Tak po 3 mes by uz mohli byt ok...

juliana581

dianad

mne odpísal vždy ešte v ten deň. ak ti zajtra neodpíše, zavolaj tam a máš to na istotu...možno mu ani ten email nedošiel...ktovie...

tomyum1

aj tebe šťastný nový rok :-)
drž sa...pre krásu sa trpí a my ženy sme šalené a ochotné trpieť až až....,ale aj tak - nikdy viac!!!! :-)

bittersweet

tomyum1 podla foto prave prsko bolo to s hematomom? no ale crta sa, ze ked uplne odpuchnu tak to bude super a symetricke, ako si spokojna ty?

sashinka zajtra drzim palce, nech vsetko zvladnes na jednotku a prsia vydu podla predstav! o par dni uz budes dodavat guraz ty nam, drz sa!:)

sashinka1985

Katuss25

Predoperacne som mala v poriadku. Zajtra uzidem na vec, o 9 tam mam byt rano. Si mojim vzorom, takze dufam, ze budem fungovat ako ty:-)

Drzte mi zajtra prosim palce, nech vsetko dobre dopadne.hned akobudem moct, tak vam napisem.

Miska_06

Ahojte, tak už mam fotky v galerke. Ale mam tam v nicku o jednu nulu navyse :) Miska_006. V stredu som objednana na konzultaciu na vase odporucania k dr. Trskovi. V tel. bol velmi prijemny. Ze ak sa dohodneme, tak opka moze byt este vo februari. Inak neviete mi poradit podla mojich fotiek, bude potrebna modelacia alebo staci podla vas vyplnit? A mate niektora skusenost, ze by dr. Trska robil modelaciu iba dvorcom? Zeby to nebolo lizatko? dakujem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk