Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Bittersweet
Prsko s hematomom je to ktore je opuchnute hore, tam praskla zilka, na foto v zrkadle to vpravo (v reale lave prsko) ma aj modrinku zvnutra.
To druhe ma opuch vacsi a viac dole lebo som nemala dreny a pooperacna tekutina sa musi vstrebat, z toho hematomoveho sa vytlacala (eeee).
Mudr po opke hovoril ze su symetricke tak treba pockat na odpuchnutie a vstrebanie.
Moc ich zatial neobzeram vyckam na konecny stav kym odpuchnu, niekomu skor niekomu neskor. Tak po 3 mes by uz mohli byt ok...

juliana581

dianad

mne odpísal vždy ešte v ten deň. ak ti zajtra neodpíše, zavolaj tam a máš to na istotu...možno mu ani ten email nedošiel...ktovie...

tomyum1

aj tebe šťastný nový rok :-)
drž sa...pre krásu sa trpí a my ženy sme šalené a ochotné trpieť až až....,ale aj tak - nikdy viac!!!! :-)

bittersweet

tomyum1 podla foto prave prsko bolo to s hematomom? no ale crta sa, ze ked uplne odpuchnu tak to bude super a symetricke, ako si spokojna ty?

sashinka zajtra drzim palce, nech vsetko zvladnes na jednotku a prsia vydu podla predstav! o par dni uz budes dodavat guraz ty nam, drz sa!:)

sashinka1985

Katuss25

Predoperacne som mala v poriadku. Zajtra uzidem na vec, o 9 tam mam byt rano. Si mojim vzorom, takze dufam, ze budem fungovat ako ty:-)

Drzte mi zajtra prosim palce, nech vsetko dobre dopadne.hned akobudem moct, tak vam napisem.

Miska_06

Ahojte, tak už mam fotky v galerke. Ale mam tam v nicku o jednu nulu navyse :) Miska_006. V stredu som objednana na konzultaciu na vase odporucania k dr. Trskovi. V tel. bol velmi prijemny. Ze ak sa dohodneme, tak opka moze byt este vo februari. Inak neviete mi poradit podla mojich fotiek, bude potrebna modelacia alebo staci podla vas vyplnit? A mate niektora skusenost, ze by dr. Trska robil modelaciu iba dvorcom? Zeby to nebolo lizatko? dakujem

Lenkalili

ythyl

My sme sa o tom profile bavili, takže mu podľa mňa napíš mail že aký budeš mať :)

dianad

Mne odpísal do jedného dňa vždy. Možno je to kvôli sviatkom že má dovolenku, skús ešte počkať zajtrajšok už určite robí a ak neodpíše tak zavolaj - môj názor :) držím prsty!

marikamarika

Tomyum

Vsetky sme radi ze si ok..;) hlavne vela pozitivnch myslienok ako som ti uz spominala a prejde to samo...uz teraz ti zavidim aka budes krasna..:)

Babule all

Jak som sa tak rozplyvala u kamosky nad prskami podarilo sa mi namotat ju...tiez ide dr raczovy do ibterklinik akurat ma otazku... Bola niektora z vas v ibterklinik na splatky? Ze o kolko sa navysi cena? Ja idem klasickou platbou tak jej neviem povedat...dik moje a pejny dnik vsetkym..

tetunica

Ahojte baby, tak aj ja som sa konecne rozhodla dat si urobit prska. Chcela by som ist k dr. Marsalovi do TT.
Tie co ste u neho boli dajte prosim Vas vediet aky je a ako ste boli spokojne. Diky

dianad

Ahojte baby, čítam Vás už asi pol roka a práve vďaka Vám som sa aj ja konečne rozhodla že do toho idem..:) Chcem sa opýtať tých kt. boli u dr. Švehlíka - vidím že Vás je dosť:-). Totiž, písala som mu mail ohľadom dohodnutia si termínu konzultácie ešte niekedy pred vianocami ale doteraz neodpísal. Vy ste písali že na maily reaguje promptne. Tak teraz neviem či mám ešte počkať (kvôli sviatkom) alebo rovno zavolať?
Ďakujem :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk