Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Assaabloy
dakujem, aj ja sa tesim :) pytam sa lebo mi z tabletiek prsia nejako napucali a este ma aj zvyknu dost boliet, asi to je ale nic oproti tomu co pride :P

Lenkalili
termin mam 5.2. :) vo stvrtok mam konzultaciu prvu, zatial sme len mailovali, lebo ja som v uk. googlujem a pozeram foto, aby som si vedela viac predstavit na mne, tak hladam dievcata s podobnym zakladom. a ked uz do toho idem tak chcem aby to bolo vidno :) snad mi doktor nenavrhne mensie ako 450ml. on asi radsej robi okruhle ako som si vsimla aj z jeho rozpravania.

juliana581

assaabloy

fotky určite pridám, ale teraz by boli ešte nepozerateľné...opuch je tam jak fras :-)

mne sa vraj väčšie nedali dať...a vraj aj preto som mala také neznesiteľné bolesti, lebo sme do malého základu, dávali najväčší možný implantát a ešte aj pod sval....-tak mi to bolo vysvetlené od dr. Ešte stále ich cítim,...že tam mám cudzí predmet...už nech to prejde..do kelu. Bolo mi povedané, že to budú štvorky veľkosťou, ale tak to má od toho ďalekooooooooooooooo, preďalekooooo :-( Možno sa ozaj ešte zmenia ako hovoríš...
Inak ty si na tom bola ako s bolesťou? v pohode?

assaabloy

juliana581
ak budes mat cas dufam ze pridas fotky do galerky. ja som bola u svehlika v oktobri mam jeden prsnik 325 a jeden 375 a mam 75C nevystuzenu alebo 75Dpushupku. ale ajtak sa mi zdaju velmi male.a ked som videla tvoju foto pred opkou tak sa mi zdas este utlejsia nez ja aj ramena mam sirsie sa mi zda..no fakt som mohla ist do vacsich prs. inak mne sa zda ze po opke tie prsia boli naoko mensie a potom akoby vystupili. je to myslim vidiet aj na fotkach. prsia spolu myslim ze uz ked postupne ubudalo bolesti cca 3tyz

ythyl

Lenkalili,

prosim ta,ty kde mas napisany ten vysoky profil,lebo ja idem 27 jan na opku k dr.Svehlikovi a nikde to neviem najst v papieroch,aky budem mat profil.Ci dava dr. kazdej ten vysoky?ja si ani nepamatam,ze by sme sa o tom bavili s dr.S :)

Lenkalili

cukricka

Termin mam 23. 1. a budem mať 420 vysoky profil gulate. Ty maš kedy a ake budeš mať? Ten profil ano nieco tak ako si napisala...vysoky je že su akoby vyššie a stredny napriklad je širši chapeš :D podla mna je lepšie stredny profil aspon mne sa to viac pači ale niekto nemôže ako napr ja som dosť utla tak kvôli tomu musi byt vysoký...keby som mala stredny mam prso niekde v pazuche :D

mata125

juliana581
ahoj
ja som mesiac po opke a spojim ich k sebe uplne lahucko..ja si ich aj masirujem takto mi to kazala pani doktorka...:)) som rada ze sa tu uz ulavilo..ja som chodila tiez ohnuta a aj ked si prsia citim ako keby boli moje chrbat ma boli aj tak... :(

juliana581

cukricka

ja som s pánom dr. švehlíkom veľmi spokojná, aj so sestričkami.
boolesti ešte mám, ale dajú sa zvládnuť...už to nie je také neznesiteľné.
stehy mám normálne...vyberateľné
mám 420 ml, guľaté, vysoký profil...ale vôbec sa mi nezdajú veľké...čakala som oveľa oveľa väčšie....Uvidím ako budú vyzerať, keď zmizne opuch

katuss25

vieš čo, že ani neviem čo sa týka pocitu...ešte si ich vôbec neužívam, lebo sú veľmi opuchnuté, stále bolia, hlavne ľavý prsník...chodím zhrbená ako stará babka a ešte ich veľmi cítim..myslím tú záťaž - ako dva balvany na hrudi...takže neviem...
snáď to čoskoro pominie...tie blbé pocity

all

po akom čase ste si vedeli pekne spojiť prsia, jedno k druhému?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk