Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

tomyum1
ahoj blahozelaaam!!!! mas krasne prsia tak teraz vyzeraju uuuzasne :) taka som rada ze to dopadlo dobre!aj pekne velke su :) prajem ti vsetko naj do noveho roku a skore zotavenie. a teraz sa mozes pysit s peknymi prsiami :) tesim sa na dalsie spravy od teba aj na fotky :) velka chvala tvojmu chirurgovi urobil ti ich krasne a takisto tvojmu manzelovi zato, ze ta tak podrzal!

juliana581

Baby, tak na vaše naliehanie som dnes poslala fotku do galérie, som zvedavá čo poviete a buďte prosím úprimné :-)

deed

Caute kocky
Tak po dlhej dobe sa hlasim ak neratam tisickrat odoslany stary prispevok :))
Este som nekukla nove foto ale hned po tomto sa chystam :)) boli sme na chate a vo wellness , zvladla som plavky bazen s detmi aj virivku (len do pol pasa) akamos co bol s nami povedal ze to bola dobra investicia :))) ze vsetci chlapi kukali :))))

Uz dam aj kosticovu podprdu zvladnem na par hodin, sportovu som nezohnala:((( bud male alebo ziadne, zatial mam velkost 75c nevystuzena alebo 80B alemam pocit ze za posledne dva dni este narastli :))

Pofotim a pridam foto

A drzim prsteky vsetkym v najblizsej dobe nech to dopadne dobre a malo boli

deed

Slafci
Ahojky
Prosim ta ignoruj tie moje prispevky :((( my sme na chate a blby signal tu je a vzdy ked sa dostanem k lepsiemu signalu tak to zase odosle.... Sorryyyy

Dufam ze aj toto nepride tisickrat ;)

Lucky123

sashinka:

:0) v posilke hlboky sexi predklon a utierat si dekolt:)
drzim zajtra palce, chod na to s kludom, oni su profici, bude parada:))

bittersweet

Tomyum1 jasne chapem uz, no ale myslim ze to bude fakt super a nie preto zeby som ta utesovala! Dr Paliatka robi velmi pekne gule! Vsetko co som od neho nasla v galerke vyzeralo super, skoda ze som aj nejake anatomy nenasla.

Miska_06

ythyl,

áno, to mi zostalo z kojenia. (po 5-ročnom kojení) Teraz to bude presne 6 mesiacov, čo nekojím. Ale zase ja mám pár kíl navyše, kt. budem ešte musieť zrejme do opky dať dole. Takých 6kg určite. Tak sa určite ešte zmenšia. Ja keď chudnem, tak z pŕs mi ide ako z prvých. Modeláciu samotnú nechcem. Keď už ma majú rezať, nech sú to páradne pevné prsa a hlavne plné :) Pozerala som nejaké dnes fotky v galerke.. ja sa už tak teším :)

tetunica

Titten
diky urcite si to pozriem. Len cakam kym mi zajacik posle pristupove heslo.
Trochu sa tej opky bojim. Ale dufam ze mna tie komplikacie obidu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk