Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cuculka

Ahojte dlhsie som tu nebola:) ja mam 360 gule a nosim podprdu 75D.. ale nesmie byt push up, pretoze to mi je male:) push up bude asi az E.. este som si ale ziadnu nekupila.. tym ze mam gule aj v nevystuzebej vyzeraju ako push up:))) takze neviem podla coho su tie velkosti:)

Henka
Ja som nevysadila antiku:)

katuss25

juliana:jj fotky strasne skresluju teraz som sa fotila a su take mensie na foto a pritom maju od malych daleko:-)nevadi nech trocha modriny povolia poslem foto do galerky...ale uzasny pocit mat velke prsia vsak?

katuss25

sashinka1985:ako ti nakoniec dopadli predoperacne?tesim sa s tebou nieje to nic hrozne hlavne sa nesmies podavat bolesti a musis sa rozhybat aj ked bude boliet a prvych par dni lezat verim ze to zmaknes:-)

assaabloy

cukricka
ja som ''od'' Svehlika, tabletky nebolo treba vysadit vobec. drzim palce a vela stastia a potom sa tesim ked sa pochvalis po opke :)

cukricka

Slniecko83
85A mam prsia teraz. Ale teda male. V stredu idem domov a vo stvrtok mam konzultacku tak uvidim co mi povie doktor. Dakujem. Aj ja tebe :) je super ze si tu mozme vymienat skusenosti a vidiet ako to vyzeralo a vyzera po :)

slniecko83

cukricka

Ake mas teraz prsia? Ja budem mat 450 vysoky profil gulate. Budem ti drzat palce na opke. Tiez tak rozmyslam podla coho doktor vybera profil

sashinka1985

Henka88
No naposledy by si mala nieco lahke do polnoci zjest.potom ani pit ani jest. Ja od 5rana budem cestovat vlakom, dehydrovana, ja ked nepijem tak sa mi v hlave toci a ked som hladna som riadne neruozna. Mi tam o tej 10ked ma budu operovat bude tak skrkat v bruchu, ze sa nebudu medzi sebou ani pocut:-)

sashinka1985

Lucky123

Byt tebou tak si schvalne zacnem utierat pot na prsiach pred nou, este by somsa jej uklonila, nech ma chuderka lepsi vyhlad. :-)zavidela ti tvoje krasne prsia!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk