Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Assaabloy
Ahoj zlatino, potesilo ma, ze si napisala :-) casto na teba myslim ako sa ti funguje samej v zahranici, to chce odvahu, mas moj obdiv...
Ako sa maju prska? Uz su usadene pekne... Daj nejake novsie foto...
Dakujem za pochvalu, este si pockam na finalby vysledok... Bude to trvat dlhsie... Ale ja som trpezliva...
Bolo to tazke obdobie po opke, kedze som to tajila a tajim pred rodinou a znamymi, bola som nastavena, ze maly bude v skolke, lenze on ako naschval 39 teploty tak so mnou doma, musela som fungovat namiesto oddychu... Keby nebolo tej komplikacie s prasknutou zilkou a hematomom tak som fit hned za 2 dni... To prsko stale este boli a trosku necitim lavu stranu na chrbte, asi sa poskodil nerv... Som citala ze to sa stava z toho ze pri op su natiahnute ruky a casom to prejde. Nuz uzila som si :-) moj muz nevie podrobnosti, som mu nepovedala lebo by bol zhrozeny, by sa bal a tiez by ma uz asi poslal psychiatrovi ze co mi sibe ze naco...

martina83

Ahojteee,tak mna to caka zajtra rano o pol deviatej,dufam,ze vsetko dobre dopadne.Vsetkym kt.to caka drzim prsteky:-)

sashinka1985

Ahojte kockymoje,

Tak uzcestujem vlakom, v bruchu mi skvrka jak keby som tri dni nejedla a som dehydrovana jak kon.Co by som ja tmdraz dala za pohar vody..

Dakujem vam vsetkym, co ste mi vcera napisali!! Hned zajtra sa vam ozvem,ked dojdem domov.

assaabloy

tomyum1
ahoj blahozelaaam!!!! mas krasne prsia tak teraz vyzeraju uuuzasne :) taka som rada ze to dopadlo dobre!aj pekne velke su :) prajem ti vsetko naj do noveho roku a skore zotavenie. a teraz sa mozes pysit s peknymi prsiami :) tesim sa na dalsie spravy od teba aj na fotky :) velka chvala tvojmu chirurgovi urobil ti ich krasne a takisto tvojmu manzelovi zato, ze ta tak podrzal!

juliana581

Baby, tak na vaše naliehanie som dnes poslala fotku do galérie, som zvedavá čo poviete a buďte prosím úprimné :-)

deed

Caute kocky
Tak po dlhej dobe sa hlasim ak neratam tisickrat odoslany stary prispevok :))
Este som nekukla nove foto ale hned po tomto sa chystam :)) boli sme na chate a vo wellness , zvladla som plavky bazen s detmi aj virivku (len do pol pasa) akamos co bol s nami povedal ze to bola dobra investicia :))) ze vsetci chlapi kukali :))))

Uz dam aj kosticovu podprdu zvladnem na par hodin, sportovu som nezohnala:((( bud male alebo ziadne, zatial mam velkost 75c nevystuzena alebo 80B alemam pocit ze za posledne dva dni este narastli :))

Pofotim a pridam foto

A drzim prsteky vsetkym v najblizsej dobe nech to dopadne dobre a malo boli

deed

Slafci
Ahojky
Prosim ta ignoruj tie moje prispevky :((( my sme na chate a blby signal tu je a vzdy ked sa dostanem k lepsiemu signalu tak to zase odosle.... Sorryyyy

Dufam ze aj toto nepride tisickrat ;)

Lucky123

sashinka:

:0) v posilke hlboky sexi predklon a utierat si dekolt:)
drzim zajtra palce, chod na to s kludom, oni su profici, bude parada:))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk