Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

katus25, tommyum,

baby krasne mate tie prska. Katus, ani by som nepovedala, ze 555ml mas. Velmi dobre, ze si ho ukecala nad 500, seknu ti.

Tommyum, aj tebe sedia super, aka si vysoka?

tetunica

Katuss25

Dakujem za odpoved. Uz som si vsimla ze ty si bola na opke v TT. Zajtra by som tam chcela volat a objednat sa na konzultaciu. Aj som si chcela pozriet tvoje foto v galerke ale zajacik mi este stale nenapisal pristupove heslo.
Inak som zvedava aku velkost mi dr. navrhne. Ja som chudsia. Mam 165cm a 48kg obvod pod prsiami 70. Co myslis?

tomyum1

Katuss
Pozeram ze mas modrinu na boku, skus natierat liotonom 100000, ja som natierala ruku a ponohlo dost... Cca 2 tyzdne kym odisla velka modrina. Inak si spokojna???

katuss25

tetunica:ja som bola spokojna velmi po opke som hned frcala sestricky super dr:-)ved uvidis sama super...manager kliniky vsetci uzasny velmi priatelsky pristup urcite nebudes lutovat...

ythyl

Miska_06,

ja si myslim,ze postaci modelacia,ani nebudes potrebovat vyplnit silikonom :) to mas z kojenia take prsia?lebo mne sa po kojeni uplne stratili :(

tomyum1

Bittersweet
Prsko s hematomom je to ktore je opuchnute hore, tam praskla zilka, na foto v zrkadle to vpravo (v reale lave prsko) ma aj modrinku zvnutra.
To druhe ma opuch vacsi a viac dole lebo som nemala dreny a pooperacna tekutina sa musi vstrebat, z toho hematomoveho sa vytlacala (eeee).
Mudr po opke hovoril ze su symetricke tak treba pockat na odpuchnutie a vstrebanie.
Moc ich zatial neobzeram vyckam na konecny stav kym odpuchnu, niekomu skor niekomu neskor. Tak po 3 mes by uz mohli byt ok...

juliana581

dianad

mne odpísal vždy ešte v ten deň. ak ti zajtra neodpíše, zavolaj tam a máš to na istotu...možno mu ani ten email nedošiel...ktovie...

tomyum1

aj tebe šťastný nový rok :-)
drž sa...pre krásu sa trpí a my ženy sme šalené a ochotné trpieť až až....,ale aj tak - nikdy viac!!!! :-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk