Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Bittersweet
Gratulujem k vyberu, urcite budes spokojna.

Podprdku ti mudr zmeria na konzultacke pred opkou ked ti vyberie impl. Ci uz ste vybrali? Budes ju mat pripravenu v nemocke. Do nemocky ber klasika pyzamko na gombiky, papuce, zupan, hyg. potreby., aj wc papier :-), uteracik. Vlhke utierky na tvar.

bittersweet

Tak definitivne rozhodnute, 27.2. dr.Paliatka!:) normalne ma stres chytil, ale zaroven sa neviem dockat!

Tomyum1 co vsetko si si brala do nemocnice, ako je to s tou pooperacnou podprdou, zadovazi ju dr?

Henka88 ani ja som sa moc vo vystrihoch nepretrcala, kedze vyzerali zufalo prazdno:) az pokial som nebola tehotna a nekojila, to podla naplne plnsieB- male C:))) ludia si ma z leta pamataju tak, cize teraz to mozno taky sok nebude, ja nechcem prilis velke prsia. Ale zas az tak ma to netrapi, vzdy sa najdu neprajni a zakomplexovani ludia.

Luky2112

All
Kocky ked si mam objednat pooperacnu podprdu cislo D tak to znamena ze uz potom po opke budem nosit klasicku podprdu cislo D?alebo ako ste to mali vy? Dakujeeeem :)

tomyum1

Katuss
Reopka stala 2900€. S okruhlymi nagor implosmi. Na ba je to ok cena. Reopka je tusim o 200€ drahsia ako opka (cuculka bola u mojho mudr a platila 2700€ s rovnakymi impl).

tomyum1

Henka, katuss, deed

Ja som mala prve prsia este v roku 2000 a potom tehotenstvo, rok dojcenie, pod zlazou boli prve a po tych rokoch uz skarede... Tak som vymenila po 12 r (pri opke sa zistilo ze jeden silikon bol prasknuty, pred opkou sono nic neukazovalo), teda druhe isli pod sval ale mudr neodhadol dobre implose, dal rozdielne co asi nebolo treba, nepacilo sa mi to ako vyzeralo tak som po 14 mes isla na reopku. Inak prve som mala v 23 r, vtedy to este nebolo celkom bezne :-) takze co sa tyka tejto temy, som stara harcovnicka :-)

Mne mudr povedal ze mam lepit jazvy, ze sa budu lepsie hojit.

henka88

bittersweet

podľa mňa očividne viditeľné to bude iba vo výstrihu a v plavkách, a to neviem, ako teba, ale mňa nemalo veľa ľudí možnosť zazrieť ani pred tým :) Tak možno si povedia, že ani nevedeli, že čo nádherné tam skrývam :) :) Ale keď sa niekto spýta, kľudne poviem, však to je čisto moja záležitosť, len nechcem, aby to každý už vopred vedel a zízal, že čo sa zmenilo :)

henka88

tomyum1

tak ty si to mala jednoduchšie. :) Ja nechcem o tom hovoriť rodine, lebo si viem predstaviť, ako by sa mama bála, lebo pre ňu je prvoradé zdravie. A samaozrejme rátam s tým, že si to asi všimnú, najmä v lete - ale ktovie :D možno by ma aj urazilo, keby si nevšmili :D a nebudem ani popierať, len teraz, keď do toho idem, tak to nechcem hovoriť, aby prvé keď sa s niekým stretnem nebolo, že mi bude kukať na prsa. Ja mám teraz veľmi malé, no maskovala som to pushupkami, moc veľké si nejdem dať spraviť, z A na menšie C :) Inak máš krásne spravené prsia. Ty si šla na reopku po pôrode alebo len tak si chcela väčšie? Ja idem do interklinik k dr. Raczovi začiatkom marca. Dúfam, že sa mi do leta pekne zahoja a budem ukazovať.

deed

Tomyum
Ja mam 6 tt nosit na noc podprdu, na jazvy dam obcas kalciovu mast inak nic ani neprelepujem uz, povedal ze jed odpadne chrasticka tak uz nelepit...

Poslala som foto do galerky, v sportovej som este z 20.12. A dnes v kosticovej, tu som mala ako tehula a je to 80B ...zda sa mi trosku mala tak dufam ze 75C co som obhednala cez net budu sediet ;) mam pocit ze nejako za posledny tyzden narastli :)))

katuss25

tomyum:mozem sa spytat co ta stala reopka?po kolkych rokoch si menila ale ty si nemusela vsak?
ja mam tento rok 33 stara koza neviem si predstavit neskor reopku:-(

katuss25

tomyum1:naplaste?hoji sa to dobre aj pod tym?ja nahrievam bio lampou bioptron ja ich mam jak gumu tiez muz ze ake to mas tvrde ved 11dni od opky co by som chcela...citala som tv prispevok no ako v trilery...poviem ti kazdeho figu do nas co sme si dali urobit nase telo nase peniaze co kto riesi odsudzuje je to smutne:-(podobne to riesim aj ja i ked si vravim co koho po mne...nic hlavu hore:-)drz sa naozaj ich mas krasne mozes byt na max spokojna...