Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

sashinka1985

inak ja by som z toho mala mať tiež iba plné béčka, menšie C, sranda, keď ty si dávaš menej ml. Ale u každého to spraví inak.

henka88

sashinka1985

ja si davam tiez anatomicke, velkost este neviem, mozem od 350-450 ml, dám to asi na 390ml. Tiež to nechcem moc prehnať, lebo som chudá a bojím sa, že mi bude vidieť vlnenie. :) Ale to mi poradil iný dr. takže uvidím, čo ešte povie dr. Racz. Máš už strach? :) Lebo ja sa už teraz bojím, ale hlavne narkózy, ani nie bolesti. :)

sashinka1985

Henka88

Jasne,zedam vediet,ako mito dopadlo a dakujem, ze mi drzis palce.davam si anatomíckementor a velkost len 295ml- mam velmi tenku kozu a ziaden zaklad, takze by som mala mat plnebecka. Ty chces aku velkost?

henka88

sashinka1985
tak to ti držím palce, už sa ti to blíži. Daj potom vedieť, ako si dopadla. ja pôjdem až v marci. Tak nech ti všetko vyjde. Aké si dávaš?

bittersweet

Henka88 on mi tiez dal terminy co spominas, ale mne nevyhovovali, tieto vie evidentne z hlavy a ostatne potrebuje preverit v snope. Cize bud pojdem 17.2. alebo potom az v marci. Menzes si kvoli tomu posuvat nemienim a on prihliada este aj na to.

sashinka1985

Henka88

Moja ja mam termin opky teraz v utorok,07.01.mam prist na 9tu. A vybrala som si interklinik adoktora Racza.

henka88

all
je tu niekto, kto nevysadil antikoncepciu pred operáciou a dal si pichnúť tú injekciu proti zrážanlivosti? že či je to v pohode, lebo dr. povedal, že by bol radšej keby som vysadila, ale ja nechcem, lebo mne to ešte viac rozhodí organizmus.

henka88

bittersweet

zatiaľ som rozhodnutá ísť k dr. Raczovi do interklinik, tam mám zajednaný už aj termín (11.3. opka, mám ísť na konzultáciu 15.1., ale budem tam volať v utorok, či by mi nevedeli dať tu konzultáciu skôr. No, môže sa stať, že po tej konzultácii s apredsa len rozhodnem ísť k Trškovi, ale hádam nie. :) Lebo toto vyberanie doktorov je veľmi náročné a už by som to chcela mať uzavreté a zamýšľať sa zase nad veľkosťou. :) Inak ak tebe neodpísal ešte dr. Trška, tak mne písal, že termíny má na 10.2. a potom marec (10. a vyššie), tak ak chceš ísť k nemu, tak sa mu skús ešte ozvať. Ty by si kedy chcela mať opku?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk