Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

cukricka

aj ja idem ku švehlíkovi, pozri ešte fotky v galerke nicky Susy1982 na 6. strane v galerke a jajka555 na 14. strane...su to nadherne prace :)

juliana581

cukricka

ja som bola u dr. švehlíka, ale foto ešte nemám, lebo som len týždeň po operácii a mám ešte riadny opuch...tak akonáhle budú k svetu, pošlem :-)
dáva dreny, ale nie je to nič strašné, len trošku nepríjemný pocit pri vyberaní...trvá to cca. 30 sekúnd.

slniecko83

cukrick

assaabloy ma nick name ja som ti napisala s jednym ackom. To prepripad keby si si ju dala vyhladat aby ti ju naslo

henka88

katuss25

ahoj, máš to veľmi super spravené. inak volala som do tej TT, ale tam bolo na konzultáciu ísť možné najbližšie až koncom januára, čo mi vôbec nevyhovuje, tak som sa rozhodla pre BA a pôjdem do interklinik k dr. Raczovi, ak si to nerozmyslím :) a nepôjdem k Trškovi

cukricka

Ahojte. Henka88 dakujem za radu, vidiet fotky v galerii mi velmi pomohlo :)

chcem sa opytat, ci bola niektora u Dr.Svehlika v Kosiciach? chcela by som vidiet foto ako to spravil, ale som si ista ze perfektne :) dava aj on dreny?

bittersweet

Marikamarika zaciatkom tyzdna to chcem mat konecne doriesene, tak dam vediet:) ja mam tie lepidielka doma dve, 3 a 1, tiez sa dost bojim, hlavne ak by to neprebiehalo hladko, ale snad sa nic take nestane!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk