Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

assaabloy

juliana581
ak budes mat cas dufam ze pridas fotky do galerky. ja som bola u svehlika v oktobri mam jeden prsnik 325 a jeden 375 a mam 75C nevystuzenu alebo 75Dpushupku. ale ajtak sa mi zdaju velmi male.a ked som videla tvoju foto pred opkou tak sa mi zdas este utlejsia nez ja aj ramena mam sirsie sa mi zda..no fakt som mohla ist do vacsich prs. inak mne sa zda ze po opke tie prsia boli naoko mensie a potom akoby vystupili. je to myslim vidiet aj na fotkach. prsia spolu myslim ze uz ked postupne ubudalo bolesti cca 3tyz

ythyl

Lenkalili,

prosim ta,ty kde mas napisany ten vysoky profil,lebo ja idem 27 jan na opku k dr.Svehlikovi a nikde to neviem najst v papieroch,aky budem mat profil.Ci dava dr. kazdej ten vysoky?ja si ani nepamatam,ze by sme sa o tom bavili s dr.S :)

Lenkalili

cukricka

Termin mam 23. 1. a budem mať 420 vysoky profil gulate. Ty maš kedy a ake budeš mať? Ten profil ano nieco tak ako si napisala...vysoky je že su akoby vyššie a stredny napriklad je širši chapeš :D podla mna je lepšie stredny profil aspon mne sa to viac pači ale niekto nemôže ako napr ja som dosť utla tak kvôli tomu musi byt vysoký...keby som mala stredny mam prso niekde v pazuche :D

mata125

juliana581
ahoj
ja som mesiac po opke a spojim ich k sebe uplne lahucko..ja si ich aj masirujem takto mi to kazala pani doktorka...:)) som rada ze sa tu uz ulavilo..ja som chodila tiez ohnuta a aj ked si prsia citim ako keby boli moje chrbat ma boli aj tak... :(

juliana581

cukricka

ja som s pánom dr. švehlíkom veľmi spokojná, aj so sestričkami.
boolesti ešte mám, ale dajú sa zvládnuť...už to nie je také neznesiteľné.
stehy mám normálne...vyberateľné
mám 420 ml, guľaté, vysoký profil...ale vôbec sa mi nezdajú veľké...čakala som oveľa oveľa väčšie....Uvidím ako budú vyzerať, keď zmizne opuch

katuss25

vieš čo, že ani neviem čo sa týka pocitu...ešte si ich vôbec neužívam, lebo sú veľmi opuchnuté, stále bolia, hlavne ľavý prsník...chodím zhrbená ako stará babka a ešte ich veľmi cítim..myslím tú záťaž - ako dva balvany na hrudi...takže neviem...
snáď to čoskoro pominie...tie blbé pocity

all

po akom čase ste si vedeli pekne spojiť prsia, jedno k druhému?

cuculka

Ahojte dlhsie som tu nebola:) ja mam 360 gule a nosim podprdu 75D.. ale nesmie byt push up, pretoze to mi je male:) push up bude asi az E.. este som si ale ziadnu nekupila.. tym ze mam gule aj v nevystuzebej vyzeraju ako push up:))) takze neviem podla coho su tie velkosti:)

Henka
Ja som nevysadila antiku:)

katuss25

juliana:jj fotky strasne skresluju teraz som sa fotila a su take mensie na foto a pritom maju od malych daleko:-)nevadi nech trocha modriny povolia poslem foto do galerky...ale uzasny pocit mat velke prsia vsak?

katuss25

sashinka1985:ako ti nakoniec dopadli predoperacne?tesim sa s tebou nieje to nic hrozne hlavne sa nesmies podavat bolesti a musis sa rozhybat aj ked bude boliet a prvych par dni lezat verim ze to zmaknes:-)

assaabloy

cukricka
ja som ''od'' Svehlika, tabletky nebolo treba vysadit vobec. drzim palce a vela stastia a potom sa tesim ked sa pochvalis po opke :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk