Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Lucky
Ahpj aj ja idem do interklinik k raczovy, mala si na sebe nejake nohavicky pri opke ci ta uplne vyzliekli? Kedy ta potom po opke obliekli? A co jest a pit? Do rana sa to da vydrzat bez jedla a pitia ci to si mam vziat?

Bittersweet
Jj moja takze snad to bude v poho aj pri sporte..a uz si sa teda rozhodla ze co a ku komu pojdes? Ci?

deed

Slafci
Ahojky
Prosim ta ignoruj tie moje prispevky :((( my sme na chate a blby signal tu je a vzdy ked sa dostanem k lepsiemu signalu tak to zase odosle.... Sorryyyy

Dufam ze aj toto nepride tisickrat ;)

Lucky123

sashinka:
ano, racz dreny daval a vyberal ich na druhy den. v podstate zalezitost 2 minut, dost neprijemne, ale bolest trva iba kym to vytahuje, potom je uz zabudnuta.

bittersweet

Henka88 no ja mam asi tiez malo tuku, ale ziaden z dr nic podobne nespominal, trska hovoril ze napriek dvom detom mam elasticku kozu a bude to posobit pevnejsim dojmom co vraj nie je na skodu. No popytam sa na to.

Lucky123

henka:
ahoj, ja mam mentory a vraj malo tuku /na prsach, zial nie inde:)/. a niekedy na prse vidno take divne cosi - taku ciaru a to vlnenie citim pri pohybe a zospodu hmatom citim aj taky zvlneny implos..holt osobna smola.. doki povedal, ze keby ma to rusilo, tak tam moze vstreknut tuk.

Lucky123

sya:

ja som bola u racza a bola som spokojna.

sashinka:
nic si brat nemusis, vsetko dostanes. ja som super vyuzila taku siroku nocnu koselu spredu na gombiky..ked ides na zachod, tak ides cez taku mini chodbu a ked som tam bola ja, tak nejakemu chlapovi cely den nasadzovali vlasy.asi by som sa uplne nanic citila bez tej nocnej kosuly.. a zupan by mi nepomohol, kedze som nebola v stave sa obliect-vyzliect..a brala som si take boxerky /super pohodlne/, aby som tam nemusela byt v tych operacnych tangacoch, alebo v nohavickach.

Lucky123

ahojte babule, sto rokov som nebola.. veeela chaosu a roboty. Happy new year prajem kazdemu a vela radosti s novymi prskami!
ja mam asi taku netradicnu otazku: ake si kupujete podprdy na silikony? ja mam 370 ml, ale prsa teda obrovske.. zmestim sa do c, alebo dcka ale na pohlad je to proste ooooobrovske.. mate nejaky napad na podprdu, co troska pritlaci tie prsa k telu? ..mne od opky dost vyskocili, neviem to inak popisat..proste vyhupli od tela..vsak sa rozhybem a poslem aj ja konecne fotky do galerky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk