Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Marikamarika ja chcem ist k dr.Trskovi na prvom mieste, no neozval sa mi za terminy, ktore mal overit tak snad sa zladime. Ja mam dve deti a teda tazsie sa mi prisposobuje. V interkliniku som si termin nedohodla a teraz uz bohvie kedy by mi dali, blond tetus mi dodnes nic neposlala.

marikamarika

Lucky
Ahpj aj ja idem do interklinik k raczovy, mala si na sebe nejake nohavicky pri opke ci ta uplne vyzliekli? Kedy ta potom po opke obliekli? A co jest a pit? Do rana sa to da vydrzat bez jedla a pitia ci to si mam vziat?

Bittersweet
Jj moja takze snad to bude v poho aj pri sporte..a uz si sa teda rozhodla ze co a ku komu pojdes? Ci?

deed

Slafci
Ahojky
Prosim ta ignoruj tie moje prispevky :((( my sme na chate a blby signal tu je a vzdy ked sa dostanem k lepsiemu signalu tak to zase odosle.... Sorryyyy

Dufam ze aj toto nepride tisickrat ;)

Lucky123

sashinka:
ano, racz dreny daval a vyberal ich na druhy den. v podstate zalezitost 2 minut, dost neprijemne, ale bolest trva iba kym to vytahuje, potom je uz zabudnuta.

bittersweet

Henka88 no ja mam asi tiez malo tuku, ale ziaden z dr nic podobne nespominal, trska hovoril ze napriek dvom detom mam elasticku kozu a bude to posobit pevnejsim dojmom co vraj nie je na skodu. No popytam sa na to.

Lucky123

henka:
ahoj, ja mam mentory a vraj malo tuku /na prsach, zial nie inde:)/. a niekedy na prse vidno take divne cosi - taku ciaru a to vlnenie citim pri pohybe a zospodu hmatom citim aj taky zvlneny implos..holt osobna smola.. doki povedal, ze keby ma to rusilo, tak tam moze vstreknut tuk.

Lucky123

sya:

ja som bola u racza a bola som spokojna.

sashinka:
nic si brat nemusis, vsetko dostanes. ja som super vyuzila taku siroku nocnu koselu spredu na gombiky..ked ides na zachod, tak ides cez taku mini chodbu a ked som tam bola ja, tak nejakemu chlapovi cely den nasadzovali vlasy.asi by som sa uplne nanic citila bez tej nocnej kosuly.. a zupan by mi nepomohol, kedze som nebola v stave sa obliect-vyzliect..a brala som si take boxerky /super pohodlne/, aby som tam nemusela byt v tych operacnych tangacoch, alebo v nohavickach.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk