Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Slniecko83
85A mam prsia teraz. Ale teda male. V stredu idem domov a vo stvrtok mam konzultacku tak uvidim co mi povie doktor. Dakujem. Aj ja tebe :) je super ze si tu mozme vymienat skusenosti a vidiet ako to vyzeralo a vyzera po :)

slniecko83

cukricka

Ake mas teraz prsia? Ja budem mat 450 vysoky profil gulate. Budem ti drzat palce na opke. Tiez tak rozmyslam podla coho doktor vybera profil

sashinka1985

Henka88
No naposledy by si mala nieco lahke do polnoci zjest.potom ani pit ani jest. Ja od 5rana budem cestovat vlakom, dehydrovana, ja ked nepijem tak sa mi v hlave toci a ked som hladna som riadne neruozna. Mi tam o tej 10ked ma budu operovat bude tak skrkat v bruchu, ze sa nebudu medzi sebou ani pocut:-)

sashinka1985

Lucky123

Byt tebou tak si schvalne zacnem utierat pot na prsiach pred nou, este by somsa jej uklonila, nech ma chuderka lepsi vyhlad. :-)zavidela ti tvoje krasne prsia!

Lucky123

all: inac baby vsimate si niekedy tie nenavistne pohlady na vylepsene vnady? dnes som bola vo fitku, nijak obzvlast vyprsena ale v normalnom sportovom tope a jedna zenska sa na mna taaaaaak skaredo pozerala..to je normalne na cerveny naramok:) ..ja som stale s obdivom pozerala na baby s peknymi prsami..

cukricka

dievcata od Svehlika,
je potrebne vysadit antikoncepciu pred operaciou?
ja som mu spominala, ze beriem ale nepovedal nic.

Lucky123

Henka88
bola som na opke rano o osmej a na druhy den o dvanastej sa dalo ist domov. vtedy odchadzala aj baba, co mala termin po mne t.j. o 10tej. ja som ostavala este jednu noc, kedze mam doma male dieta.. a mne bolo tak nanic a vobec som sa nevladala hybat, ze som bola stastna, ze mozem lezat a nemusim nic. ta druha noc bola pre mna este horsia - to by som doma nebola zvladla - takze som bola rada za odbornu opateru. potom rano okolo 10tej som isla domov a to som sa citila podstatne lepsie.

henka88

sashinka1985
a to koľko sa nemôže jesť a piť pred operáciou? :)
no verím, že nám všetko dobre dopadne ;)

cukricka

Slniecko83
dakujem, pozrela som a fakt super :) ja viem, ze on je sikovny a velmi prijemne posobi na mna. uz som bola u nho na iny zakrok posledne leto a boli uzasni.

juliana581 a ako to slo? som citala, ze si mala dost velke bolesti po, ake si si dala? ake ti dal stehy? ja zijem v UK takze ak vyberatelne budem musiet si ich dat vybrat tu, aj ked doktor povedal, ze to zvladnem aj sama, no neriskovala by som :)

Lenkalili kedy mas termin? ake si si vybrala?

ja by som chcela asi 450ml minimalne, okruhle a vysoky alebo stredny profil. aky je presne rozdiel medzi tym? pri vysokom su spicatejsie a pri strednom viac lahnu dolu?

9.1. mam konzultacku a 5.2. operaciu, uz sa tesim ale aj sa bojim ci nebudem umierat v bolestiach :/