Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Preco ked pisem z mobilu tak sa to odosiela opakovane, to je divne..

Henka88 ja sa rozhodujem medzi dr.Trskom a Paliatkom, viac chcem ist k Trskovi ale neviem ci sa dohodneme terminovo, cakam na jeho vyjadrenie. Moje maximum je 350ml, dr hovoril ze moze poskusat este priamo na sale,ked ma bude mat otvorenu, co mi sadne najlepsie. Inak aj druhy spominany dr.mi odporucil to iste aj napriek tomu ze favorizuje znacku nagor a dr. Racz ktory presadzuje mentor mi to o tych zarukach co som spominala potvrdil. Najdolezitejsi je kvalitny doktor s ktorym sa zzijes co sa predstav tyka.

bittersweet

Henka88 ja sa rozhodujem medzi dr.Trskom a Paliatkom, viac chcem ist k Trskovi ale neviem ci sa dohodneme terminovo, cakam na jeho vyjadrenie. Moje maximum je 350ml, dr hovoril ze moze poskusat este priamo na sale,ked ma bude mat otvorenu, co mi sadne najlepsie. Inak aj druhy spominany dr.mi odporucil to iste aj napriek tomu ze favorizuje znacku nagor a dr. Racz ktory presadzuje mentor mi to o tych zarukach co som spominala potvrdil. Najdolezitejsi je kvalitny doktor s ktorym sa zzijes co sa predstav tyka.

sashinka1985

Slniecko83
Nebojsa, dopadnu ti dobre.ja som si tiez myslela, ze budu zlea su ok. A male odchylky z niecoho mozes mat.ale urciteich budes mat paradne. Lendopredu nestresuj a nerozmyslaj. Lebo je to aj s chorobou tak, stale sa bojime aby sme neochoreli a furt na nas dacolezie.
Uz to mam za par, mas pravdu ale ja si tie ceci Stale akosi neuvedomujem.

bittersweet

bittersweet

henka88 odporucam ti pozriet ci osobne viacere znacky a ohmatat:) maju rozdielny tvar a makkost. podla mojho prieskumu znacky co slovenski dr ponukaju su vsetky kvalitne, rozdiel je v zaruke a pristupe k reklamaciam. Avsak dvaja dr.mi povedali ze hoci napr polytech v pripade kapsularnej kontraktury moznost reklamacie v podmienkach nema, tak zalezi hlavne na vztahu dr-firma, ak je dobry, firma preplati. Ja chcem anatomy a polytech sa mi paci naj, su makkucke a maju krasny tvar. Aj mentory su pekne ale uplne tvrde,pokial ide o anatomicke implose, gule ma mentor makkucke- neviem preco to tak je.

sya

Vivien777 ani veľmi nie, teda nie, nechcem ísť už k nemu.. Ale robil silikony jednej sestre a ta je spokojna a druhej nos a tiež dobre jej spravil.. Len moje mu nejako nevyšli.. :( a tebe kto robil prvý x a kam by si chcela ísť teraz, k tomu istemu?? A ako dlho uz ich mas??

henka88

bittersweet

mne tiež dr. povedal, že polytech sú makkšie ako mentori, čo by mi aj vyhovovalo. Ty si ideš dávať aké veľké? A kde ideš na operáciu? Mne doktor povedal, že môžem mať od 350-450 ml, tak sa musím rozhodnúť, ale dám to asi na zlatý dobrý stred okolo tej 390-400ml. Ešte uvidím, čo mi povie iný doktor na značku aj veľkosť. A ohľadom tých ich záruk, niektoré možno človek ani nevyužije, ale proti tej kapsulárnej by som to aj celkom rada mala poistené :)

bittersweet

henka88 odporucam ti pozriet ci osobne viacere znacky a ohmatat:) maju rozdielny tvar a makkost. podla mojho prieskumu znacky co slovenski dr ponukaju su vsetky kvalitne, rozdiel je v zaruke a pristupe k reklamaciam. Avsak dvaja dr.mi povedali ze hoci napr polytech v pripade kapsularnej kontraktury moznost reklamacie v podmienkach nema, tak zalezi hlavne na vztahu dr-firma, ak je dobry, firma preplati. Ja chcem anatomy a polytech sa mi paci naj, su makkucke a maju krasny tvar. Aj mentory su pekne ale uplne tvrde,pokial ide o anatomicke implose, gule ma mentor makkucke- neviem preco to tak je.

bittersweet

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk