Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slafci1807

Deed
my sme sa dohodli že 6 týždnov po opke som mohla začať light kardio, ale len ak nebude žiaden opuch a bolesti, ale kedže boli tak som zacala minuly tyzden, steper a rýchlu chodzu, lýtka abdustor, adductor a brucho velmi light... ked mi vo stvrtok buduci tyzden na kontrole povie ze vse ok, zacnem naplno kardio a len nohy, vrch tela az po 3 mesiacoch co je na konci januara... :(

bittersweet

Marikamarika to aj mne spominal dr.trska ze mal pacientku, kde sa po rokoch na sone nasla nahodne ruptura a pre istotu to teda vymienal a teda ze to pekne drzalo pokope. A ze mal aj pacientku, ktora po 18 rokoch menila len preto, ze chcela ine implantaty.

Katuss vo fotaku to mas naozaj najjednoduchsie, ak mas fotak v mobile urcite mas aj funkciu upravit foto- tam orezes a ulozis.

bittersweet

Marikamarika to aj mne spominal dr.trska ze mal pacientku, kde sa po rokoch na sone nasla nahodne ruptura a pre istotu to teda vymienal a teda ze to pekne drzalo pokope. A ze mal aj pacientku, ktora po 18 rokoch menila len preto, ze chcela ine implantaty.

Katuss vo fotaku to mas naozaj najjednoduchsie, ak mas fotak v mobile urcite mas aj funkciu upravit foto- tam orezes a ulozis.

bittersweet

bittersweet

marikamarika

Bittersweet
No obo je to vraj jedno akekolvek silikony pokial ti ich da dobre dr vydrzia vsetko..manzel ho spovedal jedna basen...aracz ze on uz aj pri reopke vybral silikon ktory bol uplne potrhany( ten obal) a ze vnutro ostalo pokope a drzalo tvar...a na prsniku to vobec neboko vidiet...cize ze tohto sa fajt bat netreba...

Katuss
Ja upravujem normalne v telefone...uz vacsina ma ake take kreslenie a tam si vies odstrihnut ci vymazat tvat aj dat popis...ale ked uz sme pri tom kresleni tak to funguje aj na pc..co mas kreslenie/ malovanie...tam si vies aj popis pridat aj tvar odstranit..vela stastia ;) uz sa nevieme dockat tvojich foto ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk