Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

sashinka1985

Ja tam moc nemam napisany ale tak prinesiem aj tak obvodnemu ked pojdem zobrat vysledky. Ja som v zahranici tak tunak to je je trosku komplikovane zo vsetkym..

sashinka1985

Slniecko83
Ja si to neuvedomujem taksi to ani nepredstavujem,budem sa velmi tesit, ked ich uzbudem mat na sebe,asiaz potom si uvedomim, kde som bola. :-)
Ja som mala priniest rannymoc v den ked mi brali krv.hned mi sestricka povedala, ze mam v nom zle bielkoviny ale ked prisli vysledky z laboratorky tak som ho maladobry. Takze hej, mala som aj moc. To som potrebovala, mala som v papieroch zemam robit ekg, sono ,odber krvi,mocu a zaverecne interne vysetrenie.

bittersweet

Marikamarika mne racz hovoril ze to je proste filozofia firmy mentor- kazda ma nejaku. Ukazal mi aj natrell a tie boli zas uplne ine, tie sa mi veru nepozdavali vobec, hovoril ze tie takmer ani neobjednava. Inak podla mna kazdy presadzuje najviac znacku, na ktorej najviac zaraba, na com nie je nic zle.

Vivien777

Sya
No mna tiez operoval Cerven a k inemu by som nesla lebo podla mna je najlepsi. Ty mas s nim sice inu skusenost co ma mrzi :(. Ja ich mam este len rok, ale sa mi uz mali a chcela by som vacsie. A ty kvoli comu zvazujes reopku, kvoli velkosti ci kvoli tomu ze ich nemas podla svojich predstav?

janika1531xx

slniecko83

janka.i@atlas.sk

Ja som bola na operácii pred dvoma rokmi a obvodna z toho nadšená nebola a ked jej poviem že idem opäť tak čo si o mne pomyslí :-D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk