Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janika1531xx

slniecko83

Ja mám operáciu 20.februára..ty? A nevieš či možem im doniesť iba správy čo mám doma od lekára..podľa mňa to je zbytočnosť.

slniecko83

Mishka001

Ahojky ty si bola nedavno u Cervena tak sa chcem spytat chceli od teba vidiet zdravotnu dokumentaciu?

slniecko83

janika1531xx

Ahoj predpikladam ze ides k Cervenovi ked v BB. Ja idem tento mesiac tiez k nemu a jednu noc tam prespis. Neviem ci by si mohla ist donov v den opky ale myslum si ze bude lepsie zostat cez noc. V papieroch mam napisane ze sa musi doniest a ked nie celu dikumentaciu tak aspon vypis z nej. Ty mas kedy opku?

janika1531xx

Dobrý večer

Prosim vás bola ste niektorá z Vás operovaná v BB? ak áno ako to tam chodí ? Pacientka tam musí prespať či to zaleži na nej ?Kedže som bola operovaná v PP a večer som šla domov . Volala som zo sestričkou a vravela že mám doniesť celú zdravotnú dokumentáciu je to naozaj potrebné ? V PP to odo mňa nežiadali iba prednostné vyšetrenia. Dakujem

srnkamala

deed
no ja som mala zevraj aj vnutorne aj vonkajsie stehy...vnutirne strebatelne a vonkajsie mi dneska vybral....este to mam prelepene tou paskou..ale chcem si to uz zacat natierat dakym specialnym kremom proti jazvam? kedy si to mozem zacat sama osetrovat?aka mastika je najlepsia na to? a biolampu mozem na osetrovanie? v pondelok to uz bude mesiac od op..a chcem uz aj zacat cviciiiiiiit lebo zkysnem asi :D

Vivien777

Ahojte kocky. Som tu nova ale silikonove prsia uz mam . Chcela by som sa dostat do galerii nakolko zvazujem reoperaciu a neviem sa rozhodnut ci opat anatomy alebo gule. Napisete mi na ktory email poslat foto? Dakujem

slniecko83

Sashinka1985

Takze EKG v pohode a testy budem vediet tak za tyzden a keby boli zle tak zavolaju. Ale poviem ti citila sim sa uz lepsie a dnes ako naschval zase mi je blbo ja uz fakt neviem co to furt na mna lezie, takze si myslim ze testy budu zle. inak ty uz to mas za par super zachvilku bude z teba prsatica. Velmo ti budem v utorok drzat palce

sya

Ahojte dievčatá, bola niektorá z vás na reoperaciu?? Ja som bola pred 5 rokmi u cervena, ale uz k nemu nechcem ísť.. Bola by niektorá ochotná a napísala mi s akým doktorom bola spokojná na další krát a či bol ten istý, alebo iný ako prvý krát.. Ďakujem ..

henka88

all
máte niekto polytech silikony? že či sú nejaké horšie, lebo všade vyzdvihujú mentori a pod. ale že vraj v nich nie je až taký rozdiel a vraj sú makkšie. Mne odporučil doktor tie, ale ja som chcela mentori a teraz neviem.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk