Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kamilisko

Čaute baby, ako už písala angie77...v BA interklinik, majú od dnes dobrú zlavu na opku (zvacsenie poprsia)... píšu, že 1989 + 300 Eur kupon... maju odkaz na zlavomate aj na vlastnej stranke...hmmm:-)

shiela

ALL
Ahojte nebola som tu celé sviatky tak dodatočne Vám prajem všetko dobré do nového roku.

katus, juliana
gratulujem k prsiam. jedna je v pohode a juliana si veľa vytrpela.

Juliana
ak ti bude lepšie prosím napíš mi na mail podrobnosti z opky. to prosím ťa čo za bolesti si mala, že žiadné tabl. nezaberali, neskúsala si ani volať doktorovi? ani ten flector ti nezabral? držím ti palce nech ti je lepšie.

juliana581

Lenkalili

ahoj,

tak nie je to už taká bolesť, že pri nej revem od zúfalstva, ale ešte stále to bolí dosť a k tomu ešte aj chrbát... :-(
sama sa neviem postaviť z postele a beriem stále lieky od bolesti.
prsia sú veeeeeeľmi opuchnuté, čiže som zvedavá ako budú vyzerať, keď budú tip top..., ale ináč sú urobené symetricky - pekne.

slafci1807

henka88
ja som bola v Púchove u Očenáša, dostala som odporúčanie a ja som spokojná, mala som to doslova pod nosom, žiadne cestovanie a čakala som asi mesiac a pol čiže všetko ako po masle a ďakujem, ja som spokojná, na Vianoce som mala presne 2 mesiace, o týždeň mám kontrolu tak som zvedavá čo povie ;)
a deed
my sme sa dohodli že 6 týždnov po opke som mohla začať light kardio, ale len ak nebude žiaden opuch a bolesti, ale kedže boli tak som zacala minuly tyzden, steper a rýchlu chodzu, lýtka abdustor, adductor a brucho velmi light... ked mi vo stvrtok buduci tyzden na kontrole povie ze vse ok, zacnem naplno kardio a len nohy, vrch tela az po 3 mesiacoch co je na konci januara... :(

Lenkalili

juliana

Ako sa máš? Už ti je lepšie? Myslím na teba a dúfam že tie ukrutné bolesti už prešli. Ako vyzerajú prska? Som taká zvedavá :-)

henka88

slafci1807

zatial beham po konzultackach, aby som si vybrala nejakého. dnes mam prvu, ale chcem to stihnut do marca. ty si bola pri kom? Ja zvazujem Interklinik, Trsku alebo TT Maršala. Mne sa zdá, že pod tým svalom to vyzerá prirodzenejšie.

slafci1807

henka88 ahojky
ja mam pod svalom, pôvodne malo byť pod žľazou lebo cvičím ale bohužiaľ lekar povedal že to bolo ako papierik že sa nedalo, tak mam pod svalom ;) a ku komu a kedy ideš? či ešte len konzlutačky riešiš??

deed

Juliana
Ja som brala prve styri dni ale neviem ci to pomohlo :) citila som sa skvele to je pravda len neviem ci vdaka wobenzynu :)) ak mas doma daj si nic tym nepokazis ;))

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk