Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lenkalili

juliana

Ako sa máš? Už ti je lepšie? Myslím na teba a dúfam že tie ukrutné bolesti už prešli. Ako vyzerajú prska? Som taká zvedavá :-)

henka88

slafci1807

zatial beham po konzultackach, aby som si vybrala nejakého. dnes mam prvu, ale chcem to stihnut do marca. ty si bola pri kom? Ja zvazujem Interklinik, Trsku alebo TT Maršala. Mne sa zdá, že pod tým svalom to vyzerá prirodzenejšie.

slafci1807

henka88 ahojky
ja mam pod svalom, pôvodne malo byť pod žľazou lebo cvičím ale bohužiaľ lekar povedal že to bolo ako papierik že sa nedalo, tak mam pod svalom ;) a ku komu a kedy ideš? či ešte len konzlutačky riešiš??

deed

Juliana
Ja som brala prve styri dni ale neviem ci to pomohlo :) citila som sa skvele to je pravda len neviem ci vdaka wobenzynu :)) ak mas doma daj si nic tym nepokazis ;))

henka88

slafci1807

Prosím ťa ty máš pod žľazu alebo pod sval? Lebo pozerám fotky a máš to veľmi pekne spravené :) Dík.

henka88

all: máte niektoré skúsenosti s dr. Trškom??

katuss25

zajtra tam volám, a na zajtra mám dohodnutého aj dr. Tršku, tak som zvedavá ako to dopadne a čo mi povie on. Dám potom vedieť. :)

henka88

cukricka

treba poslať svoju fotku odfotených prs bez tvare na galeria@zoznam.sk aj so svojim nickom, a potom ti pošlú prihlasovacie údaje

deed

Juliana
Ja som brala prve styri dni ale neviem ci to pomohlo :) citila som sa skvele to je pravda len neviem ci vdaka wobenzynu :)) ak mas doma daj si nic tym nepokazis ;))

deed

Juliana

jankad2

ahojte baby, ja som dva týždne po operácii a cítim sa skvele. Operovval ma Dr. Maršal a možem ho len a len odporučiť. Úžastný prístup, pred operáciou som mala hrozný strach ale všetko prebehlo v úplnom poriadku. Sestričky sa neskutočne starali, vždy jedna bola pri mne ak by som niěco potrebovala. Ak idete niektoré práve k Dr. Maršalovi naozaj sa nemusíte ničoho obávať :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk