Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

henka88 odporucam ti pozriet ci osobne viacere znacky a ohmatat:) maju rozdielny tvar a makkost. podla mojho prieskumu znacky co slovenski dr ponukaju su vsetky kvalitne, rozdiel je v zaruke a pristupe k reklamaciam. Avsak dvaja dr.mi povedali ze hoci napr polytech v pripade kapsularnej kontraktury moznost reklamacie v podmienkach nema, tak zalezi hlavne na vztahu dr-firma, ak je dobry, firma preplati. Ja chcem anatomy a polytech sa mi paci naj, su makkucke a maju krasny tvar. Aj mentory su pekne ale uplne tvrde,pokial ide o anatomicke implose, gule ma mentor makkucke- neviem preco to tak je.

sya

Vivien777 ani veľmi nie, teda nie, nechcem ísť už k nemu.. Ale robil silikony jednej sestre a ta je spokojna a druhej nos a tiež dobre jej spravil.. Len moje mu nejako nevyšli.. :( a tebe kto robil prvý x a kam by si chcela ísť teraz, k tomu istemu?? A ako dlho uz ich mas??

henka88

bittersweet

mne tiež dr. povedal, že polytech sú makkšie ako mentori, čo by mi aj vyhovovalo. Ty si ideš dávať aké veľké? A kde ideš na operáciu? Mne doktor povedal, že môžem mať od 350-450 ml, tak sa musím rozhodnúť, ale dám to asi na zlatý dobrý stred okolo tej 390-400ml. Ešte uvidím, čo mi povie iný doktor na značku aj veľkosť. A ohľadom tých ich záruk, niektoré možno človek ani nevyužije, ale proti tej kapsulárnej by som to aj celkom rada mala poistené :)

bittersweet

henka88 odporucam ti pozriet ci osobne viacere znacky a ohmatat:) maju rozdielny tvar a makkost. podla mojho prieskumu znacky co slovenski dr ponukaju su vsetky kvalitne, rozdiel je v zaruke a pristupe k reklamaciam. Avsak dvaja dr.mi povedali ze hoci napr polytech v pripade kapsularnej kontraktury moznost reklamacie v podmienkach nema, tak zalezi hlavne na vztahu dr-firma, ak je dobry, firma preplati. Ja chcem anatomy a polytech sa mi paci naj, su makkucke a maju krasny tvar. Aj mentory su pekne ale uplne tvrde,pokial ide o anatomicke implose, gule ma mentor makkucke- neviem preco to tak je.

bittersweet

janika1531xx

slniecko83

Ja mám operáciu 20.februára..ty? A nevieš či možem im doniesť iba správy čo mám doma od lekára..podľa mňa to je zbytočnosť.

slniecko83

Mishka001

Ahojky ty si bola nedavno u Cervena tak sa chcem spytat chceli od teba vidiet zdravotnu dokumentaciu?

slniecko83

janika1531xx

Ahoj predpikladam ze ides k Cervenovi ked v BB. Ja idem tento mesiac tiez k nemu a jednu noc tam prespis. Neviem ci by si mohla ist donov v den opky ale myslum si ze bude lepsie zostat cez noc. V papieroch mam napisane ze sa musi doniest a ked nie celu dikumentaciu tak aspon vypis z nej. Ty mas kedy opku?

janika1531xx

Dobrý večer

Prosim vás bola ste niektorá z Vás operovaná v BB? ak áno ako to tam chodí ? Pacientka tam musí prespať či to zaleži na nej ?Kedže som bola operovaná v PP a večer som šla domov . Volala som zo sestričkou a vravela že mám doniesť celú zdravotnú dokumentáciu je to naozaj potrebné ? V PP to odo mňa nežiadali iba prednostné vyšetrenia. Dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk