Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

all: máte niektoré skúsenosti s dr. Trškom??

katuss25

zajtra tam volám, a na zajtra mám dohodnutého aj dr. Tršku, tak som zvedavá ako to dopadne a čo mi povie on. Dám potom vedieť. :)

henka88

cukricka

treba poslať svoju fotku odfotených prs bez tvare na galeria@zoznam.sk aj so svojim nickom, a potom ti pošlú prihlasovacie údaje

deed

Juliana
Ja som brala prve styri dni ale neviem ci to pomohlo :) citila som sa skvele to je pravda len neviem ci vdaka wobenzynu :)) ak mas doma daj si nic tym nepokazis ;))

deed

Juliana
Ja som brala prve styri dni ale neviem ci to pomohlo :) citila som sa skvele to je pravda len neviem ci vdaka wobenzynu :)) ak mas doma daj si nic tym nepokazis ;))

jankad2

ahojte baby, ja som dva týždne po operácii a cítim sa skvele. Operovval ma Dr. Maršal a možem ho len a len odporučiť. Úžastný prístup, pred operáciou som mala hrozný strach ale všetko prebehlo v úplnom poriadku. Sestričky sa neskutočne starali, vždy jedna bola pri mne ak by som niěco potrebovala. Ak idete niektoré práve k Dr. Maršalovi naozaj sa nemusíte ničoho obávať :)

Matulka23

henka88

ahojky Henka, ja som bola u dr.Rácza v Interklinik a môžem ho odporučiť som velmi spokojná či už z prácou alebo personálom... 23.januára to bude už 8 mesiacom od obky :)

martina83

Ahojte baby,vsetko dobre o noveho roku prajem,Chcem sa opytat,brala niektora z vas norethisteron pred operaciou?

sashinka1985

Dievcata moje prajem vam vsetko len to naj v novom Roku, nech ho mate este lepsi ako bol ten Stary. A nech ste vsetky s novymi prskami spokojne.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk