Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

katus25,

tak otvor tu fotku v paintbrush a normalne vygumuj tvar ci celu hlavu z foto a tak to save-ni a posli do galerky ;)

katuss25

henka88:pozerala som ta no poviem ti ty mas o vela viac ako som ja mala ale bradavky tak isto doboku aj ja mam tak som zvedava no gule 2250 ale anatomy mas drahsie 2750..plus konzultacia cesta predoperacne..ja pracujem ako kadernicka a davam si 3t dovolenku a ci je to vidiet?nosila som xxl vystuze no toto je taraz ine vacsie plnsie zatial len v pooperacnej mam foto prs po opke len s tvarou keby viem zakryt tvar dam do galerky

bittersweet

sashinka dik za vysvetlenie, uz som z toho domotana. ale to este vsetko doladim, hlavne nech sa uz rozhodnem a mam fixny termin:) ja by som asi take mensie C chcela, tak som mala ked som kojila a bola som maximalne spokojna:)

cuculka no toho chrbata sa desim, ja mam aj tak vecne problem s chrbtom! luxus z hladiska vybavenia izby neriesim moc, lebo ja som uz dva krat rodila, raz som mala luxusnu nadstandardnu izbu a druhy krat som bola v obycajnej statnej nemocnici- celkovo mi lepsie bolo prave tam, pretoze v tej bolesti mi to aj tak bolo uplne jedno a najdolezitejsi je pristup dr. a sestriciek.

ythyl

henka88,

ja mam pod prsiami 72 cm a doki povedal,ze kludne sa mi zmesti aj hocico,aj 500ml,co ja by som si rada dala,len som musela aj do uvahy brat nazor manzela,takze budem mat 420ml a dufam,ze sa mi nebude malit:( doktor ti urcite dobre poradi,aku velkost:)zase poznam babu,ktora je vyskovo,kilovo rovnaka a doktorka jej urcila max.330ml,lebo jej to elascita koze nedovolila viac :/

srnkamala

henka

ja som tiez chcela ist po tyzdni do prace...a nakoniec z toho boli dva tyzdne..a to som nemala dake bolestia prezivala som to relativne dobre..zavisi od toho aku mas pracu..ale po tyzdni je skoro ist do roboty..aj ked ta to nebude mozno uz tak boliet tak si treba davat pozor...mas to na cely zivot a nestoji ti to zato riskovat aby sa t to nejako neposunulo alebo stichy neuvolnili

henka88

katuss25

Pozerala som si toho Maršala v TT. Takže si bola s ním spokojná nadmieru a vyšli ťa, ako majú napísané na stránke okolo tých 2250 eur? Inak a akú značku dáva on? Lebo ja by som chcela mentor alebo nagor.
No ja som veľmi zvedavá na názor doktora :) lebo ja mám oničom teraz tie prsia, ani nemám bradavky v strede, ale nejako skôr doboku, tak ktovie čo z toho vznikne. Už som poslala aj foto na mail, tak keď mi prídu prihlasovacie do galérie, tak si môžeš kuknúť ako mám teraz :) Inak ty píšeš, že si takmer bez bolesti, a ty si na materskej alebo pracuješ? Lebo ja by som zatiaľ počítala s opkou na utorok, s tým že v pondelok do práce. A inak je to na tebe nejako vidieť? Lebo ja nebudem hovoriť v práci, kde sa chystám, tak že či keď dojdem po tých pár dňoch, že či to nebude byť do očí, ak bývajú ešte aj nejako opuchnuté a pod.

katuss25

juliana:moja vydrz stoji to zato skus flector,novalgin..hlavne kludovy rezim...mrzi ma ze ti je takto ja frcim dnes uz uplne pohode mne nebolo ale ani po opke nejak zle...hlavne vydrz ja by som isla aj druhy krat keby som nespokojna

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk