Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

henka88:moja ja som bola u dr marsala v TT takze si konzultaciu nemala ja som vysoka a vahu mam 77kg mam max sport postavu takze na mne su neni ani 555velke budu take plne 3 keby si ich dala nejaka chudsia tak na nej su ine megy urcite ti dr povie co sa ti hodi k postave aj titen bola u marsala ja som nad mieru s nim spokojna aj sestricky uzasne sme sa nasmiali som zvedava na teba ja som mala strasne prsia len plakat..

srnkamala

juliana...
hlavne klidek..kazdy mame iny prah bolesti..ty ho mas asi nizky....po tyzdni to uz bude len a len lepsie...ja som to prezivala uplne v pohode..teda jasne ze to bolelo...ale tak je to zasah do tela..co cakas? jasne ze to musi boliet....zvladli sme to my..yak to zvladnes aj ty..neboj

srnkamala

deed
ja som dnes tri tyzdne od op..stichy mi idu vyberat vo stvrtok..tebe uz vyberali? a to fakt uz si uplne v pohode? ako ani mna to uz vobec neboli ale ked napnem sval alebo zdvihnem nieco tazsie tak mam taky zvlastny pocit..ty to nemas?

juliana581

Baby ja sa asi zbláznim!!!
Nezaberajú mi žiadne lieky, bolesti stále neskutočné!!! a to som 4 dni po operácii
Nikdy viac!!!!!!!!!

Titten

deed,

bazeny ok po asi mesiaci, ale saunu by si nemala este dlho, mozno aj viac ako po 6tt, lebo to teplo moze zas sposobit opuch.
Ja som bola operovana v maji, potom zacali horka a ked som sa pytala, ci po 6tt mozem ist k jazeru (ci nevadia bakterie vo vode), tak vravel, ze z hladiska ran je to zahojene do mesiaca, ale ze vyhybat sa dlhodobemu slneniu, ze este neprehrievat, lebo to moze zas opuchnut. A sauna mi pride rovnaka vec co sa prehriatia tyka

deed

Henka

Ja som bola u racza a uuuplna spokojnost, fakt odporucam aj jeho aj kliniku, sestricky aj cely personal uzasne :)

deed

Caute kocky

Tak ako spokojnost s novymi prskami? Ja budem mat v stredu uz 3tt od opky ani sa mi verit nechce, by ste neverili, ale mam pocit ze to uz bolo pred polrokom :)))

Uz som bola aj podprdy skusat, len neviem, kedy sa mozu zacat kosticove nosit...

A este velka OTAZKA: kedy sa da ist do sauny a bazenikov????

henka88

Katuss25

Idem na konzultáciu 15. januára, čiže ešte neviem čo mi povie doktor. Ale chcela by som určite anatomy, pod sval, lebo keďže som hore dosť chudšia, tak myslím, že by mi to mohlo byť takto menej vidno. Pod prsiami mám 78 cm, cez prsia 87 cm. No chcela by som min. plné Béčka, aj céčka, ak by to vyzeralo prirodzene. Teraz mám veľmi malé prsia, nie sú nejako pekne tvarované. A ide o to, že ja mám o dosť podstatne širšie boky, ako vrchnú časť, čiže by som to aj tými prsiami chcela tak nejako zosúladiť. :) Termín som si predbežne už zajednala na 20. marca, tak dúfam, že to vyjde.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk