Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

slniecko83

Sashinka1985

Takze EKG v pohode a testy budem vediet tak za tyzden a keby boli zle tak zavolaju. Ale poviem ti citila sim sa uz lepsie a dnes ako naschval zase mi je blbo ja uz fakt neviem co to furt na mna lezie, takze si myslim ze testy budu zle. inak ty uz to mas za par super zachvilku bude z teba prsatica. Velmo ti budem v utorok drzat palce

sya

Ahojte dievčatá, bola niektorá z vás na reoperaciu?? Ja som bola pred 5 rokmi u cervena, ale uz k nemu nechcem ísť.. Bola by niektorá ochotná a napísala mi s akým doktorom bola spokojná na další krát a či bol ten istý, alebo iný ako prvý krát.. Ďakujem ..

henka88

all
máte niekto polytech silikony? že či sú nejaké horšie, lebo všade vyzdvihujú mentori a pod. ale že vraj v nich nie je až taký rozdiel a vraj sú makkšie. Mne odporučil doktor tie, ale ja som chcela mentori a teraz neviem.

sashinka1985

Slniecko83

Dufam,ze vysetrenia ti dopadnu dobre. Dnes rano som na teba myslela.Daj vediet ked budes vediet vysledky.

kamilisko

Čaute baby, ako už písala angie77...v BA interklinik, majú od dnes dobrú zlavu na opku (zvacsenie poprsia)... píšu, že 1989 + 300 Eur kupon... maju odkaz na zlavomate aj na vlastnej stranke...hmmm:-)

shiela

ALL
Ahojte nebola som tu celé sviatky tak dodatočne Vám prajem všetko dobré do nového roku.

katus, juliana
gratulujem k prsiam. jedna je v pohode a juliana si veľa vytrpela.

Juliana
ak ti bude lepšie prosím napíš mi na mail podrobnosti z opky. to prosím ťa čo za bolesti si mala, že žiadné tabl. nezaberali, neskúsala si ani volať doktorovi? ani ten flector ti nezabral? držím ti palce nech ti je lepšie.

juliana581

Lenkalili

ahoj,

tak nie je to už taká bolesť, že pri nej revem od zúfalstva, ale ešte stále to bolí dosť a k tomu ešte aj chrbát... :-(
sama sa neviem postaviť z postele a beriem stále lieky od bolesti.
prsia sú veeeeeeľmi opuchnuté, čiže som zvedavá ako budú vyzerať, keď budú tip top..., ale ináč sú urobené symetricky - pekne.

slafci1807

henka88
ja som bola v Púchove u Očenáša, dostala som odporúčanie a ja som spokojná, mala som to doslova pod nosom, žiadne cestovanie a čakala som asi mesiac a pol čiže všetko ako po masle a ďakujem, ja som spokojná, na Vianoce som mala presne 2 mesiace, o týždeň mám kontrolu tak som zvedavá čo povie ;)
a deed
my sme sa dohodli že 6 týždnov po opke som mohla začať light kardio, ale len ak nebude žiaden opuch a bolesti, ale kedže boli tak som zacala minuly tyzden, steper a rýchlu chodzu, lýtka abdustor, adductor a brucho velmi light... ked mi vo stvrtok buduci tyzden na kontrole povie ze vse ok, zacnem naplno kardio a len nohy, vrch tela az po 3 mesiacoch co je na konci januara... :(