Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Katuss
Preco mas implos pod zlazou? Kvoli cviceniu? Nebojis sa ze taka velka vaha klesne ked ju nedrzi sval? Dr rozhodol umiestnenie?
Velmi kozy este neobzeraj nech nemas stres, daj im cas, ony sa spravia... Budu krasne uvidis :-)

tomyum1

Ahoj Katuss, ja uz chodim do prace tak uz tolko nevypisujem :-) ano teraz mam okruhle, predtym som mala anatomicke. Tie anatomicke vyzerali na mne najprv ako gule ale casom si sadli, po tristvrte roku uz vyzerali dost pritodzene. Aj ked ja sa neviem normalne odfotit, na kazdej fotke vyzeraju ovela horsie ako nazivo. Fotky treba brat s rezervou.
Co sa tyka drenov, je to individualne, ak operacna rana velmi nejrvaca obvykle operater dreny nedava. Mne nekrvacali. Az rano po opke ked som prisla domov jeden prsnik opuchol az cela ruka navreta, praskla zilka. Moze byt aj preto ze som nelezala po operacii, postel bola taka tvrda ze som 2 hod po opke uz radsej chodila a v noci sa nedalo lezat ani mne ani pani kt bola so mnou na izbe tak sme chodili po chodbe. Fakt ze treba kludovy rezim prve hodiny po operacii, to je velmi dolezite. S drenmi sa odvadza prec pooperacna tekutina a krv, je potom nizsie riziko zhrubnutia jazvy a kapsulacie. S drenmi sa vsak moze zaniest aj infekcia. Je to na dr ako sa rozhodne.

slafci1807

Katuss25 ty si trdlo, som ti aj na Fb pisala ze sadaju este len mne a to som bola na 24.12. dva mesiace po operacii ved sama vidis moje foto ze kazdym tyzdnom su ine ;) teraz su spicate od seba, ale ty si kolko 4-5dni po opke toto zatial neries, hlavne ze si OK :) a trpezlivost moja ;) uplne usadene som tu na fore citala ze su az po 6mes.
a kocky co mate prska gratulujeem a takto dopredu prajem vsetko dobre do Noveho roka, najma nech vase rozhodnutia o prskach su dobre a naozaj ak doktor zvazuje dat vacsie, chodte do nich ;)

katuss25

henka:3 tam budu urcite ja idem na stichy..fotky som poslala do galerky no je silvester aj zajacik:-)ma volno:-)

henka88

katuss25
ďakujem ti veľmi pekne. Ja som tam skúšala dnes volať, ale nik nedvíha, darmo, idú sviatky, ozvem sa im teda potom. Tie fotky tvoje som nenašla ešte, asi to tam nie je. teda pozerala som pod tvojím nickom a máš tam len tú prvotnú. Vylyhuj a oddychuj :)

katuss25

tomyum1:az teraz som si vsimla ze si mala anatomicke..teraz mas gule?ked si mala anatomi tak kedy ti zacali sadat?ja pozeram do podprdy z vrchu no nejake megy na555 mi nepridu ale ked pozeram foto v galerii kazdej sadli a potom mali megy krasne velke so 5 den po a asi by som chcela zazraky...

katuss25

henka88:dreny nebolia su to vlastne vyvody hadicky s prs cez ktore ti odteka krv a vsetko zle ktore by sa ti usadilo v prskach a predlzovalo hojenie...neboli to vobec ja napriklad som ani nevedela ze ich mam az kolegina ma na to upozornila...ona ich nemala nie kazdy ich ma...vobec sa toho netreba bat skus tam cingnut teraz neviem ci tam niekto bude viem ze maju ist lyzovat ja idem 3 na stichy tak tam uz na 100p budu volaj pytaj sa...dala som foto z nemocnice do garerky foto ako mi dreny vytahuju cca nejakych 8h po opke...tvar som zmazala inak by si videla som sa smiala na siroko nebolelo...Henka prajem dobre rozhodnutie stastny novy rok vela uspechov...pytaj sa som tu stale kedze polihujem:-)

henka88

katuss25

ďakujem za info, zavolám si tam. Inak tie dreny, čo si mala, tak nebolí to a nebude z toho jazva? Ja ani neviem moc, čo to je. A môžeš si dať dole tú podprsenku a kuknúť sa na svoje prsia alebo s tým radšej netreba robiť. :) No a si písala, že po 3týždňoch ideš do práce, to už bude ok s tým, že už sa môže aj fyzická činnosť vykonávať? Lebo predsa len ty to máš ako kaderníčka náročnejšie. Díky a všetko najlepšie do nového roka želám, hlavne nech je pre teba krásnejší :)

henka88

katuss25

ďakujem za info, zavolám si tam. Inak tie dreny, čo si mala, tak nebolí to a nebude z toho jazva? Ja ani neviem moc, čo to je. A môžeš si dať dole tú podprsenku a kuknúť sa na svoje prsia alebo s tým radšej netreba robiť. :) No a si písala, že po 3týždňoch ideš do práce, to už bude ok s tým, že už sa môže aj fyzická činnosť vykonávať? Lebo predsa len ty to máš ako kaderníčka náročnejšie. Díky a všetko najlepšie do nového roka želám, hlavne nech je pre teba krásnejší :)