Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

lenkalili

Jamam opku 07.01 cize uz o par dni.:-)a ty pojdes hned po mne, to uz mas tiez za par.
Viesco ? Ja pockam nateba, kedy budes moct zacat ty cvicit a zacneme spolu :-D:-D

Lenkalili

sashinka - ja uplne to iste, si hovorim ze budem cvičiť ale už sa vidim ako si poviem že kašlem na to hlavne že mam prsia to je zaklad :D ty maš kedy termin? ja 23. 1.

sashinka1985

Slniecko83

Moja aj ja som rada, ze krv mam dobru.zajtra ekg a konecne budem mat predoperacneza sebou. To je uz moja nocna mora:-)
Vo stvrtok rano drzim palce, nech aj tebe vsetko dobre dopadne. potom hned napis, ked budes vediet vysledky

sashinka1985

Lenkalili

Si presne ako ja :-) ja tiez hrdinka, ze uz idem zacat spavat nachrbate, nech ma tolko potom neboli a vydrzala som tiez minutu a otocila sana moj oblubeny bok s tym, ze kaslem na to, trpiet budem potom poopke,teraz ked mozem, tak sa este vyspim. :-) ja sa neprinutim k nicomu ani keby co bolo a potom budem revat do vankusa, ze chrbat necitim.

Mozno ako pises, by nejake Cviky zabrali, ale ani to sa mi nechce. Hlavne,ze som si povedala, ze po dvoch mesiacochako budem mat prsia, spevnim cele telo.:-D potom si poviem,zenaco, hlavne, zemam prsia:-)

Lenkalili

Baby existuje niečo čo by som mohla robiť už teraz som 23 dni pred opkou aby ma proste ten chrbat tak nebolel?:D Spať na ňom? Minule som to skúšala a po minute som si povedala že kašlem na to si ešte užijem spanie na boku. Alebo to mám skúsiť, neviete poradiť? Alebo nejake cviky? Lebo čo tu čítam o tom chrbte dosť mám z toho strach...

mata125

srnkamala
praveze nie nevadi miked lezim na boku..tym ze ma to neboli tak mi to nevadi aspon trochu som zmenila polohu lezania lebo ti vravim s tym chrbtom des a hruza....

katuss25

henka:niesom s tt zavolaj tam manager kliniky je aj majitek uzasny clovek velmi ale velmi mily pan vsetko ti vysvetli ja som stastna ze som tam bola uzasny pristup a konzultacia stala 30e a isla som rano o 7 mohla som aj skor aj neskor este ist:-)pytaj sa ak potrebujes nieco a co sa tyka terminu vychadzaju max v ustrety

slniecko83

Sashinka1985

Super ze vysledky z krvi mas dobre. Ja som dnes volala ci mozem prist vo stvrtok na odbery a EKG takze mozem. Tiez potom dam vediet ako dopadli. A s tou zdravotnou kartou takja ju budem mat v anglictine pretoze na SK uz dlhsiu dobu nezijem tak si ju vypytam tunak. A mozes mat aj vypis zo zdravotnej dokumentacie. Ale ked tu kocky pisali ze nemusi byt tak potom je to v pohode

marikamarika

All

Babulky dala som vam do galerky foto z vizualizacie interklinik aby ste vedeli ako to cca vyzera tie co sa na to chystate...

Bittersweet
Nooo mne sa pozdava to 450 gule a 485 anatom oba su vysoky profil, manzelovi sa velmi pacia tie anatomy vraj to vyzera prirodzenejsie...takze zatial sme sa predbezbe dohodli na tych 485 anatomickych...pytala som sa dokiho na tie 500 ake ak to nepojde tak sa nic nedeje..vyzeraju suprovo len aby tak vyzerali aj v skutocnosi...uvidime po opke..nakolko sa odlisuhe vizual od skutocnosi a urcite to dam do galerky aby secky kocky mali prehlad...

Lenkalili
Ano uz aj tie 350 vyzeraju pekne...akurat ja som vzdy mala predstavu velkych krasnych prs cize ako pisem ja pojdem skor do tych 485 anatomov aj ked inak na tom vizualy moc velky rozdirl oproti 450 gulam nie je vidno uvidime co po opke ;)