Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

liluM3 aj ja mam vlnenie a v predklone takom ze skoro pravy uhol a ked tak ruky volne spustim je to aj viditelne, vpravo viac. inak nie. vraj to ma kazda zena v tejto polohe, len to nemusi byt vidno, zalezi od mnozstva tkaniv a makkosti implantatu...pokial ti to nie je vidno v normalnej polohe tak o nic nejde.

doka a zaujimalo by ma, ci ti doktori navrhli priblizne rovnaku velkost, hlavne dr.cerven verzus ostatni doktori by ma zaujimali:)

mima1985 ja mam 330ml a tiez spim bez pooperacnej a som rok po opke, asi pol roka po opke som prestala uplne nosit pooperacnu, teraz ked mas implantat uplne fixovany to urcite nie je problem.

wenushka

Ahojte kocky som tu nova a uz konecne som sa aj ja odvazila dat si spravit prsia zatial len konzultacia 20.01.2015 vo Zvolene u dr. Pikulu tak sa uz neviem dockat.

doka

Nika2008,zatiaľ u mňa vedie Racz :),ale píšem len za seba :),uvidím ešte čo povie ten posledný ale definitívne idem do toho :))

mima1985

Kocky este sa chcem spytat, pisetetu, ze spavate v pooperacnej alebo spoetovej. Ja od 4 mesiaca v nicom. Len v tielku. Myslite, ze mi to moze uskodit? mam mensie prsia, 295ml mentor.dakujem za odpovede

mima1985

Ahojte kocky, tak hlasim sa po dlhsej dobe.som presne rok po opke, problemy s prsickamu nemam a dufam, ze anu nebudem mat.ja sa ani moc nekontrolujem, ani neobzeram v zrkadle..neuvedomujem si, ze mam silikony.lavy mam o trosinku vacsi, ale ani to nevidno.on uz bol pred opkou a davalu sme rovnake implantaty.a je aj tuhsi od zaciatku opky.ale len trosku, bol omnoho viacej.jazvy mi stale vidno, ale mam pocit, ze posleny mesiac sa to dost zlepsilo.inac prsia sa mi vobec ani trosku nezvacsili, niektore kocky pisalu, ze po roku boli o trosku vacsie.. bohuzial u mna nie :-):-)drzim palc vsetkym,co do toho sli, nech nemaju ziadne problemy s prsickami..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk