Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Mata125
Kolko mas od opky ze ta stale este boli chrbat? Ja 2 tyzdne a uz je to relativne ok, tyzden to bol horor. U mna ale kvoli pricviknutemu nervu a neprirodzenemu drzaniu tela kvoli bandazi, nemohla som ani dychat a zle bolo aj stat a sediet, lezat uplne peklo. Mozno si tvoje telo este nezvyklo na vahu imlantatov... Ja som uz mala predtym takze u mna to nebol tento dovod... U koho si vlastne bola (prepac nepamatam si vsetky baby) a kolko mas ml?

tomyum1

Caute baby tak dnes kontrola ok, dalsia o mesiac. Mam oddychovat a nosit pooperacnu podprdu 6 tyzdnov. Stehy netreba vyberat, vypadnu same. Zajtra sa mozem osprchovat huraaaa :-)

Cuculka
Prosim ta nevies akou paskou si mam prelepovat jazvy? Mikroporovou ci ako sa vola? Zabudla som sa opytat a je mi blbe stale vypisovat/volat dr kvoli kazdej somarine... Dakujem :-)

henka88

Cukricka

prosím ťa, kedy si bola prvýkrát na "konzultácii" keď píšeš, že ideš na zväčšenie vo februári. Lebo ja by som to tiež rada stihla niekedy koncom februára, nech sa dám do leta dokopy :), ale ešte si len vyberám nejakých chirurgov a neviem, či sa to dá vôbec stihnúť. ak mi môžeš povedať, kam ideš ty? ak je to v rámci BA, lebo ja si hľadám niekde tu. ďakujem

henka88

nemáte niektoré skúsenosti s interklinik a jej chirurgmi? tiež som pozerala tú zľavu, ktorú dali na zlavomat, ale ja som si pred mesiacom robila taký svoj prieskum, kde si dať zväčšiť prsia, ale ju som tam nezaradila,no neviem už ani moc prečo :)chcela by som stihnúť operáciu ešte do jari

mata125

bittersweet
no ja som vravela doktorke ze ma boli chrbat ale to vtedy som este spala na chrbte a povedala mi ze si uz mozem v pohode lahnut aj na bok..na brucho nie ale na boku uz spavat moozem...ale aj tak mi to nepomaha a boli aj tak som uz z toho zufala :(

bittersweet

Baby co mate problemy s chrbtom, znie to fakt mucivo, pytali ste sa dr. ze cim to vlastne je, ze vas tak boli prave chrbat???

cukricka

Ahojte. Tiez sa chystam na operaciu zaciatkom februara. O necele dva tyzdne idem na prvu konzultaciu. Rada by som ale pocula skusenosti dievcat, ktore to uz maju za sebou. Citala som v tejto diskusii, ze ak je sval vypracovany tak to boli viac? Zvyknem chodit do gymu, tak myslite, ze by som mala dat vrchu tela oddych do operacie? Ratam s dlhou pauzou po operacii, tak ci sa mam snazit si nadbehnut pred alebo radsej nie. A taktiez, dievcata, ktore mate deti, ako ste zvladali nosit ich na rukach a podobne po operacii? Ja nemam deti, ale staram sa o nich, kedze to je moja praca. Tak ci po 9 dnoch od operacie budem v pohode, s nakladanim ich do auta a dvihanim kocika a podobne. Dakujem!

mata125

tomyum1
dakujem aj za takuto odpoved...ja som uz hotova z toho chrbta...uz spavam aj na boku aj tak boli...chodim ohnuta jak stara baba...:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk